Eesti uudised

Mentooliga sigaretid kaovad kolmapäeval Eestis müügist

Toimetas Eigo Kaljurand, 16. mai 2020 15:31

6 KOMMENTAARI

v
Väga õige keeld/ 16. mai 2020 21:44
Ei ole vaja igasugust peent mõnuainet kimuda. Eriti kui pole teada kõrvaltoimed, radioaktiivsus jm.
m
mart/ 16. mai 2020 18:47
Ajuvaba keeld. Mis see aitab. Ravige suitsetajaid rahva raha eest nagu tehakse teatud sõltuvusega isikutele ( mainida ei tohi, kohe läheb modereerimisele). Küll sellele probleemile leitakse ka lahendus. Keegi hakkab ise mentooliga sigarette tootma.
n
nadja/ 16. mai 2020 18:44
Mis kommentaaril viga oli. Kas tõde on valus kuulata. Kas narkotsist ei tohi kirjutada. Või ei tohi maksumaksja raha raiskamisest kirjutada. Ütlen siis nii, et selline mentooliga sigarettide keeld on sama hea, nagu kunagi tehti alkoholiga. Suitsetaja leiba alati mingi lahenduse, nagu ka napsitajad.
n
nadja/ 16. mai 2020 18:41
Aga kanepit võib ikka tõmmata? Kas narkotsi võib ikka edasi panna. Narkareid ravitakse maksumaksja raha eest. Mida see mentooliga sigarett hullemat teeb kui kanep või mingi muu sigarett. Suur tobedus.
s
suitsetaja/ 16. mai 2020 18:39
Mina arvan, et see mentooliga sigarettide keeld on mõne hullu järjekordne mõtlematu tegu, millega ta tahab näidata, et on kaaaaa….. midagi ära teinud rahva tervise heaks. Ja artikli lõpus on märgitud. et ei ole päriselt keelatud mingite ainete kasutamine, aga nii, et maitset ega lõhna ei ole tunda. Kas see välistab suitsetamise edaspidi. Kindlasti EI ja veelkord EI. Kes ikka tahab, see suitsetab edasi. Sama lugu on pidevalt olnud ka alkoholiga. Üks keelab, teine lubab. Lihtsalt üks suur rumal lollus.
m
Mittesuitsetaja/ 16. mai 2020 16:13
Ja jälle teeme nägusid, et tohutu saavutus suitsetamise vähendamiseks! Ei ole ise suitsetaja (kunagi olnudki), nii et mind ei peaks see puudutama rohkem kui taaskord "suure hoolitsusena", nagu viimasel ajal on tavaks kellelegi midagi peale suruda. Ja see käib ka pinda, et suitsetamispahega inimesed hakkavad edaspidi lihtsalt rohkem haisema.