Kommentaar

Einar Ellermaa | Kas need, kes kogu aeg tööl käisid, ei hooli oma eludest?

Einar Ellermaa, vaatleja, 15. mai 2020, 19:25

3 KOMMENTAARI

a
arvaja/ 15. mai 2020, 15:26
Lisaksin veel, et ega kodusolijad ka logelenud - kui tuleb kodus teha ära oma igapäevatöö tingimustes, kus võibolla ei ole töötooli ega -laudagi, need on antud koolilaste käsutusse, kui tuleb samal ajal juhendada ja toitlustada koolilapsi, lõbustada lasteaialapsi, hoolitseda oma vanemate eest, kes ise välja ei tohi minna, siis mingist igavlemisest, kultuuri nautimisest (kõikvõimalikud muuseumid avasid internetis oma näitused ja ooperimajad kandsid etendusi üle) ja puhkusest küll juttu ei ole. Hea seegi, et ei pidanud istuma tehase liini ääres ilma kaitsevahenditeta nagu peretuttav pidi.
a
arvaja/ 15. mai 2020, 15:20
Üks põhjus, miks kojujääjaist palju räägiti, on see, et koju jäid ajakirjanikud, kes ikka armastavad iseendast rääkida. Aga kojujääjaist rääkides tuleb ka teha vahet põhjustel, miks osa inimesi tõesti jätkuvalt kõike desinfitseerivad - need on riskigrupi inimesed, KELLEL EI OLE väljavaadet see viirus üle elada, see tähendab, et kui nad nakatuvad, siis on nad läinud. Me teame, kes need on - kõrge vererõhulised, kes võtavad AKE inhibiitoreid, südamehaiged, kel on juba rütmihäired või südamepuudulikkus, kopsuhaiged, allergikud, diabeetikud, rasvunud või immuunsüsteemi kõrvalekalletega inimesed.
y
ys/ 15. mai 2020, 13:21
No see on tõesti õige arvamus. Ja kahjuks ei teinud meedia selliste inimestega vist pea ühtegi intervjuud (v.a. teenindajad). Ja ei näidanud ettvõtteid, mis töötasid. Ja ei elanud paanika saatel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee