Foto: rawpixel.com / roungroat
Sisuturundus
13. mai 2020 16:15

5 olulist põhjust, miks piimhape on desinfitseerimiseks parem kui tavalised vahendid

Viirusosakesed võivad erinevatel pindadel elutseda päevi, mistõttu on oluline hoolitseda selle eest, et tuppa toodud esemed saaksid desinfitseerimisvahendiga üle käidud. Alkoholi baasil toimivad vahendid on aga ebaefektiivsed või tihedaks kasutamiseks liiga karmid. Eesti nanokaitsevahendite kaubamärk GoGoNano on lahenduseks toonud turule loodusliku, piimhappel põhineva puhastus- ja desinfitseerimisvahendi, mis hävitab viirusosakesed ning muud haigustekitajad mistahes pindadel ja materjalidel.

Siin on viis põhjust, miks peaks igaüks eelistama tavalistele desinfitseerijatele just seda vahendit:

See ei ole mürgine.

Piimhape on naturaalne ja ohutu alternatiiv sünteetilistele viirusevastastele ainetele, mis tihti sisaldavad mürkaineid. Anti-Virali toimeaine on looduses esinev hape, mis tekib piima hapnemisel, aga ka inimestes ja loomades füüsilise tegevuse tulemusena.

See on tõhusama toimega.

Kui enamik desinfektantidest toimib kolme biotsiidse mehhanismi toel, siis piimhappes on neid mehhanisme neli - niisiis on haigustekitajatel selle vastu resistentseks muutumine palju raskem. Tänu sellele on piimhape tõestanud end tõhusa kaitsena suure hulga erinevate viiruste (sh koroonaviiruste), bakterite ja seente vastu.

Sobib ka õrnematele materjalidele.

Anti-Viral sobib hästi kõikide esemete puhastamiseks, mis on meie kodudesse tulnud väljastpoolt, näiteks toidukaupade pakendid, poeskäigul kantud rõivad või muud pehmed esemed, mida tavalised desinfitseerimisvahendid võivad rikkuda või pleegitada.

See ei levita ebameeldivaid aure.

Erinevalt tavalistest desinfitseerimisvahenditest ei levita Anti-Viral ebameeldivat lõhna ega mürgiseid aure. Teravam nina märkab seda kasutades õhkõrna kaneelilõhna, kui üldse midagi.

Selle tootmine on jätkusuutlikum.

Piimhappe tootmine on looduslik protsess ning vahendi koostis on täielikult biolagunev. Nii võib kindel olla, et Anti-Viral on ohutu nii sulle kui ka keskkonnale.

Peale tõhusa desinfitseerimisvahendi pakub GoGoNano ka nanotehnoloogilisi kaitsevahendeid, mis aitavad säilitada tarbeesemed pikka aega heas korras. Leia kõik nende tooted aadressil gogonano.com