Foto: Erki Pärnaku
Priit Pärnapuu 14. mai 2020 10:40
Õhtuleht on alates 19. märtsist jälginud kv.ee portaalis kinnisvara müügikuulutuste hinnamuutusi. Kuu aega tagasi ilmus nende andmete põhjal esimene lugu. Mis on juhtunud kinnisvaraturul aga aprilli teises pooles ja mai alguses? Kas koroonakriisi algusest saadik oodatud kinnisvara odavmüük on lõpuks kätte jõudnud või seisavad hinnad kivisse raiutuna märtsi keskpaiga tasemel?

Õhtuleht on alates 19. märtsist jälginud kv.ee portaalis kinnisvara müügikuulutuste hinnamuutusi. Kuu aega tagasi ilmus nende andmete põhjal esimene lugu. Mis on juhtunud kinnisvaraturul aprilli teises pooles ja mai alguses? Kas koroonakriisi algusest saadik oodatud kinnisvara odavmüük on lõpuks kätte jõudnud või seisavad hinnad kivisse raiutuna märtsi keskpaiga tasemel?

Lisaks selgusele, mis on juhtunud hindadega, saab lugeda Pindi kinnisvara juhatuse liikme Peep Soomani põhjalikku selgitust, miks ja millal toimuvad kinnisvaraturul hinnamuutused. Samuti saab interaktiivselt kaardilt ise järele vaadata müügisolevate kuulutuste hinnaajalugu – millised pakkujad ja kui palju on hindu tõstnud või langetanud!

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad