RIIK POLNUD VALMIS: „Mina ei usu sellesse, et ühte kohta on kontsentreerunud saamatute ja rumalate inimeste hordid ja mujal on kõik superhästi,“ hindas Martin Kadai, et kehvas valmisolekus kriisiks ei saa süüdistada vaid terviseametit. Foto: Rauno Vahtre
Viljar Voog 7. mai 2020 20:29
Veel enne, kui terviseameti avalik nägu koroonakriisis oli doktor Arkadi Popov, kuulus roll ameti erakorralise meditsiini osakonna juhile Martin Kadaile. Ta nentis intervjuus Õhtulehele, et riigiametnikud ei olnud Eesti inimestele erinevatest kriiside võimalusest piisavalt rääkinud ja seetõttu tabas rahvast šokk, kui koroonaviirus rahulikku ühiskonda raputas.

Me teeme seda intervjuud päikesepaistelisel hiliskevadisel päeval. Kas te eelistaksite, et väljas oleks sombune, vihma sajaks, et inimesed kindlasti kodudes püsiks?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Dr. 8. mai 2020 15:00
Dr. Arkadi Popoviga saime tuttavaks juba sel ajal kui kaameramehed käisid kunagi kiirabibrigaadidega kaasas ja näidati teles (ei mäleta, milline kanal sel ajal näitas) nende brigaadide tööd väljakutsetel.
Lea 8. mai 2020 07:42
hiliskevadisel ? Ligi kaks kuud kevadet on ees - varajane keskkevad!
Sama mõte! 8. mai 2020 14:56
Esiti ei saanud edasi lugedagi, sest aju rehkendas kevade algust, keskpaika ja suve algust, et kuidas juba hilisesse kevadesse oleme 8.mail jõudnud?!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS