Sisuturundus

Naised räägivad – millisena orgasm neile tundub?! 

Must Panter, 8. mai 2020 10:41
Cosmopolitan küsis 30 naiselt, kuidas orgasm nende jaoks tundub. Vastused olid üsna põnevad.

Orgasmi kogevad naised erinevalt. Naised on õnnistatud koguni 11 erineva orgasmi liigiga ja seda mitmeid järjestikkuseid kordi. Paraku on meie hulgas ikka veel suur hulk naisi, kes pole omal nahal kunagi orgasmi tundnud. Mõnu on ikka, ent vastaspoole suur huvi regulaarse suguelu vastu on pigem kohustus. Siinkohal on naisel vaja enda keha ja mõnupunkte eelnevalt ise tundma õppida. Masturbatsioon ja väike abi kallimalt on parim viis alustamiseks.

Enamus naisi saab orgasmi siiski tänu kliitori või siis g-punkti stimulatsioonile. Noppisime välja 5 värvikamat kirjeldust sellest, millisena naine orgasmi kogeda võiks, et illustreerida, kui erinev see tunne olla võib.

- „See võib imelikult tunduda, ent kujutage ette nagu hoiaks pissihäda 20 minutit kinni. Mõneti kõditav, ent hästi intensiivne tunne“.

- „Orgasm tundub nagu elektrivool läbiks minu vagiinat ja iga rakk kehas karjub: jaahhhh“

- „ Orgasm tundub nagu oleks hiigeldoosi Prozac’it võtnud ja kõik lihased lõdvestuvad samaaegselt. Pea jookseb täiesti tühjaks“.

- „ Orgasm on segadusse ajav – see tundub nii hea, et on peaaegu valus. Ma tahan samaaegselt, et see kestaks ja lõppeks.“

- „ Kord kogesin orgasmi, mille käigus silme eest läks peaaegu mustaks. Pea hakkas ringi käima ja keha kontrollimatult värisema. See oli nagu vulkaanipurse, mille tagajärjel vajusin justkui kokku. Olin võimetu rääkima, liigutama või mõtlema“.

Millisena sina orgasmi koged?

Ühes on kõik naised nõus: rutiin on suurim iha ja naudingu vaenlane. Sekslelud on parim viis oma keha mõnupunktide avastamiseks ja orgasmikogemuse saamiseks. Kas sul on kallim või ei, pole oluline.

Taskukohased vibraatorid, mis garanteerivad orgasmi

Vibraator ei pea olema suur! G-punkt asub tupe avast 2,5-7,5 cm kaugusel ja abimees peab vibreerima õiges vahemikus. Oluline on, et vibraator oleks valmistatud kehasõbralikust (mitte poorsest) materjalist nagu meditsiiniline silikoon, et naise pH tasakaal püsiks.

Kliitor on naise orgasmi Pandora laegas. Mõnunärvidest kaks korda rohkem pungil kui peenis ja valdava osa naiste nauditavaim stimulatsiooniviis. Pea 75% naistest saavad orgasmi just kliitoril. Aga eelkõige armastavad naised vaheldust.

Vibraatoreid on 3 liiki

- G-punkti stimuleerivad kuulikesed või vibraatorid

- Kliitoristimuleerijad

- Kaks ühes jänkuvibraatorid

Vive ergonoomiline keha suristab kõik mõnupunktid kliitoril läbi ja seda 10 erineval režiimil.

Vallatud püksikuvibraatorid

Püksikuvibraator on paaridele, kes armastavad vaheldust. Libista vibraatori pükstesse enne välja minekut selliselt, et vibraatori kõrgeim reljeefne ots asetuks kliitorile ja anna pult kallima kätte. Sosinvaiksed vallatud mängud kus iganes! Kliitorinauding on tugevaim, kui kanda eelnevalt kliitorile vedelat vibraatorit või libestit.

Happy Loky puldiga juhitav püksiku vibraator + Orgazm orgasmikreem kliitorile 

ZARA puldiga juhitav püksikuvibraator + Sensuva ON erutav õli kliitorile 

Intensiivsemad orgasmid trimmis tupelihastega 

 

Tupelihased lõtvuvad sünnituste ja aastate möödumise tulemusena. Tupekuulid arendati põiepidamatuse raviks ja on parim viis kindlustamaks, et naine ei lekiks. Teadupärast väheneb naise tunnetus teatud vanusest edasi. Tupekuulidega vaagnapõhjalihaste tugevdamisega alustamiseks pole kunagi hilja.

Tupekuulidega treenimisel avastasid naised meeldiva kõrvalmõju – orgasmid muutusid intensiivsemaks!

Hea tupekuul on valmistatud meditsiinilisest silikoonist. Kui sa pole kunagi varem kuulikesi kasutanud, siis alusta 35-60 grammi kaaluvast kuulikesest, mille sees on omakorda võnkuv kuulike. Selliselt ei pea põrandal vaagna üles-alla tõstmise harjutusi ilmtingimata tegema. Edasijõudnule sobiv kaaluvahemik on 60-90 grammi raskune kuulike.

Vaata kogu tupekuulide valikut SIIN!

Ainult naistele:

Revolutsiooniline toode naistele kuupuhastuse ajaks: menstruatsioonianumad 

Menstruatsioonianumaga unustad, et sul on päevad! Aastakümneid on hügieenisidemed ja tampoonid olnud ainsaks lahenduseks naistele. Musta Pantri perenaine soovitab kõikidele naistele kuupuhastuse ajaks revolutsioonilisi anumaid. Toode kogub üle maailma ühe enam populaarsust. Stercup on hüpoallergiline, väike, diskreetne ja lekkekindel. Stercupiga unustad, et käes on see aeg kuust. Sportimine, ööuni ja igapäevane kandmine on muretu. Kasuta 8-12 tundi ning pese sooja vee ja seebiga!

Valikus on kaks suurust: S ja L. Toote eluiga on kuni 10 aastat.

Stercup Menstruatsiooni anumad: 21.sajandi revolutsioonilised tampoonid

 

Hoolitse enda seksuaalse tervise ja naudingute eest!

Tutvu kogu e-poe valikuga SIIN!

Vallatuid naudinguid!

Must Panter

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee