Eesti uudised

OOTAMATU HOOP: riigilt palgaabi küsinud tööandja alluv võib jääda kodulaenuta (3)

LISA KOMMENTAAR

AT 8. mai 2020 04:36
Tavainimesest on kahju. Samas saan pangast aru, sest kui laenu taotletakse peamiselt sissetuleku põhjal palgaabi saanud tööandjalt, siis sellel sissetulekul on lisa risk juures, kuna tööandja on abi taotledes märku andnud, et äril on probleemid.
Eesti valitsuse abi oma töötavale kodanikule 7. mai 2020 22:16
Puutusin hiljuti kokku sama probleemiga.Mina kui tavaline töötaja ei küsinud palgaabi riigilt,vaid selleks tegi taotluse tööandja, kuid mina kahjuks kannatan, sest minu pangalaenu taotlus ei läinud läbi - põhjuseks riigiabi tööandjale. Pank andis teada, et tuleb oodata ka see aeg ära, kui möödub kohustuslik tööandja poolt mittevallandamise aeg ja pärast seda veel paar korda palka saama. Eesti valitsuse moodi läbimõtlematud otsused tervikuna.
mida oligi oodata, 7. mai 2020 19:53
tasuta juustu saab vaid hiirelõksust. Aga, kus särasid..., võtsime laenu ja aina anname-anname-anname. Üksikisiku tulumaksu keeruliseks ajamise tõttu pikendati ilma pandeemiata tähtaegu kuni 30.04.20, nüüd juba 31.05.20. Saab näha, kas ka firmade aruandeid pikendatakse...no lihtsalt pandeemia tõttu, kuna inimesed olid sunnitud olema kodus, koos töökohustustega ja laste kasvatamistega? No vaevalt küll:(