Maailm

VIDEO | ÕNNELIK ÕNNETUS: viieaastane poiss kihutas ema maasturiga maanteele 

Toimetas Juhan Mellik, 5. mai 2020 15:54
TABATUD! Roolis oli kõigest viieaastane laps. Foto: Utahi politsei/Kuvatõmmis
Ameerika Ühendriikides pidas politseinik kinni sõiduteel tuigerdanud masina – ent suur oli korrakaitsja üllatus, kui oodatud purjus juhi asemel avastas ta roolist hoopis viieaastase mudilase.

Utah osariigis roolist tabatud laps oli omaenda ütluste järgi teel Californiasse – selleks, et osta sealt endale sportauto Lamborghini. Linnamaastur tema istumise all kuulus poisi emale. Just temaga toimunud vaidlus Lamborghini ostmise üle kujunes sütikuks, mis ajendas mudilast autot ärandama.

Liikluspatrull pani tähele, et masin sõitis kiirteel ebastabiilselt, kiirusel umbes 50 kilomeetrit tunnis. Politseinikud arvasid, et selle juht on joobes.

„Kui vana sa oled? Viieaastane? Vau... kust sa õppisid autot juhtima?“ võib kuulda politseiauto pardakaamera salvestiselt korrakaitsja Rick Morgani sõnu.

Mees pidi poissi auto tee äärde ajamisel hiljem abistama. Tema sõnul istus laps täpselt esiistme serval, nii et tema jalad ulatuksid pedaale puutuma.

Taskus oli poisil kolme dollari raha – isegi kui ta oleks jõudnud 800 kilomeetri kaugusel asuvasse Californiasse, oleks seda jäänud ligi paarsada tuhat maksva Lamborghini jaoks väheseks.

Keegi vahejuhtumis viga ei saanud ning võimud pole veel otsustanud, kas esitada poisi vanematele süüdistus. Nad olid autoärandamise ajal parajasti kodunt ära ning viieaastasel lapsel pidanuks hoidma silma peal tema õed-vennad.

Vaata vahejuhtumit allpoolasuvast videost:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee