Poliitika

Jüri Ratas EKRE juhtide järjekordsest soolost: „Pole tähtis, mis värvi on kass, kui ta hiiri püüab.“

Toimetas Viljar Voog, 4. mai 2020 22:04

9 KOMMENTAARI

a
Ants/ 5. mai 2020 15:02
Paistab, et peaministril on vastused lõpukorral, ta laenab esimees Mao mõtteteri.
t
T / 5. mai 2020 09:28
Ah, et ei ole vahet, mis värvi on kass kui ta hiiri püüab? On ikka vahe küll, kui ta kogu aeg kräunub, igale poole sirtsutab ja ise tähtsa näoga ringi patseerib, et vaadake, millega ma nüüd hakkama sain. Igavene vastik kõuts, ma ütlen.
j
Joh/ 5. mai 2020 09:39
Õnneks kirjeldatud kass ei kuulu hetkel valitsusse.
h
Hea allegooria / 5. mai 2020 14:47
...aga Kaabud jätke sellest välja. Rahvuslased teevad mis suudavad, et meie maa taastuks reformide ja viiruse ikkest!
p
Pets/ 5. mai 2020 08:17
Projekti rahastus ja valmimine on kindlalt Eesti huvides. Kui rahandusminister Euroopa Liidu tulevase pikaajalise eelarve läbirääkimistel neid Eesti positsioone kaitseb, siis polegi selle juures mõnes üksikküsimuses tema enda isiklikud eriarvamused tähtsad,“ kirjutas Ratas. --- Aga kui ei kaitse? Mis siis saab? Kas Ratas astub tagasi või umbusaldatakse Helmet?
e
e./ 5. mai 2020 10:29
Sry, näpp läks kogemata vastu nuppu 'teata ebasobivast kommentaarist'. Kommentaar on minu jaoks küll ebasobiv, sest vaidleksin vastu RB kasulikkuse osas rahvale, aga las need kommid ikka ripuvad siin. Hea teada, mida arvatakse.
t
Tädi Maali/ 5. mai 2020 08:04
Mõnele on väga tahtis, mida sõbrad meist arvavad! Ega 2 erakonda erakonda teine-teisest väga ei erinegi, mõlemad võrsunud ju nõukogudeaegsest mentaliteedist, Pealegi on ikka tore saada emakese valitsejanna käest tõhusaid rahavoogusid, jääb midagi ka endile taskupõhja! Ise hakkamasaamine on palju raskem, selleks on vaja isegi tööd tegema hakata ja oh häda, ega see ei sobigi praegusele mugavuspõlvkonnale!
k
kassidest/ 4. mai 2020 23:43
Ka pimedast toast on võimalik musta kassi leida, isegi kui teda pole seal. Stalin leidis alati. Isegi rohkem, kui tube või musti kasse oli. Kisub diktatuuriks.
m
Minna Huulepulk/ 4. mai 2020 18:45
kõik eelnev on maha võetud? Ongi süvariik? nagunii lähen modereerimisele st tsensuur juba toimib nagu ENSV-s mida perek kaabud ju taga igatsevadki -elagu uus reaalsus ja segased sõnumid nn valitusest!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee