Sisuturundus

Mis oleks ilus, südamlik, puhas ja tervislik kingitus emadepäevaks? 

V.O.H, 5. mai 2020, 11:00
Liigsest keemiast algavad allergiad ja naha tundlikkus, aga ka näiteks hormonaalsed häired ning resistentsus antibiootikumidele. Tahke seep on mitmes mõttes keskkonnasõbra valik – seda pole vaja villida plastikust pudelisse ning lisada mineraalseid õlisid, mis hiljem loodust reostavad. Puhas nahahooldus on seega parem nii selle kasutajale kui emakesele Maale. V.O.H seepides ei kasutata keemilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid, mis teeb sellest ilusa, südamliku, tervisliku, lihtsa ja puhta kingituse emadepäevaks.

V.O.H-i tegijad kinnitavad, et nende jaoks on äärmiselt südamelähedane VABADUS. „Soovime, et V.O.H-iga oleksid vaba nahamuredest, keemiast ja plastikust. V.O.H seebid on looduslähedased ja nahale eriliselt lihtsad omastada, sest nad valmivad 100% looduslikest koostisosadest külmprotsessmeetodil: seepide tootmistemperatuur on madal ning tahenemiseks kulub üks kalendrikuu. Sel moel säilivad rasvades ja õlides ilusa naha suured sõbrad – vitamiinid, toitained ja happed,“ selgitavad asjatundjad.

Igal savil, õlil ja aroomil on V.O.H seebis oma lugu. Nad on valitud lähtuvalt erinevat tüüpi naha vajadustest ning iga üksiku seebi otstarbest. V.O.H pakub seepe näo, keha, käte ja jalgade pesuks.

Aga miks just savi?

Savis on midagi ürgset, teavad V.O.H-i entusiastid. „Seda on kasutatud aastasadu naha eest hoolitsemiseks ja ravimina, aga ka keha kaunistamiseks. Erinevat sorti ja värvi savidel on väga erinevad omadused. Savi pakatab mineraalainetest ja toitainetest. Savil on võime imeda nahapooridest välja mustus ja rasu ning toita ja pinguldada nahka. Savi eemaldab toksiine, koorib surnud naharakke ja ahendab poore ning silub kortsukesi. Savi tasakaalustab naha pH-d ja valmistab poorid hästi ette kreemi, maski või seerumi imendumiseks. Savi aitab saada pehme ja toonuses naha, mis särab tervisest."

V.O.H-i koduspaas on eriline koht lõputul avastamisrõõmul ja kirel kauni naha vastu. „Meie kaaslasteks sellel teel on looduse- ja disainiarmastus: hoolime detailideni toodete välimusest, kasutusmugavusest ja tooraine kvaliteedist,“ lisavad brändi loojad.

Kõik V.O.H-i seebid on saadaval nööriga, nöörita, 2in1 kotikeses ja miniversioonis, nii et seepi saab panna mugavalt nagisse. Kodu on koht, kus pesitseb rahu ja kus on aega. Siit algavad meie juured ja kasvavad unistused. V.O.H nööriga seepidele loodud betoonist alus pakub ilu ja rõõmu nii kehale kui kodule.

V.O.H-i pilkupüüdvad ümarad seebid ripuvad betoonist alusel nagis, lisades stiili igasse ruumi. Kerge ja kaunis seebialus kaitseb koduseid pindu tülikate plekkide ja veetilkade eest, kiirendab seebi kuivamist ning pikendab selle kasutusiga.

2in1 seep-  V.O.Hi seepe on võimalik soetada koos seda ümbritseva pesukotikesega, mis on heegeldatud käsitöö 100% puuvillast. Korduvkasutatav pesukäsn puhastab naha põhjalikult ning pikendab seebi eluiga. Peale kasutamist loputa seep koos pesukotiga vee all ja riputa V.O.H seebialuse nagisse kuivama.

Puhastest ja looduslikest koostisosadest V.O.H käsitööseepe on valmistatud aastast 2014.

V.O.H käsitööseepide kodulehele on lisatud palju imelisi kinkekomplekte. Kui sa ei leia õiget, siis pane ise oma lemmik komplekt kokku. Kutsume sind avastama imelist seepide maailma koos V.O.H-iga!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee