Maailm

Boris Johnson pani oma pojale pika ja erakordselt tähendusrikka nime (1)

Toimetas Triin Tael, 4. mai 2020 12:45
Boris Johnson ja tema elukaaslane Carrie Symonds mullu septembris.Foto: AFP/Scanpix
Briti peaministri Boris Johnsoni elukaaslane Carrie Symonds tõi kolmapäeval ilmale poja, kes sai nimeks Wilfred Lawrie Nicholas Johnson.

Eelmisel nädalal sündinud laps on 55aastasele Briti poliitikule juba kuues (mõningail andmeil lausa seitsmes), tema kihlatule aga esimene järeltulija. Carrie Symonds (32) teatas poja nime laupäeval oma isiklikul Instagrami kontol ning seletas selle tagamaid. Ilmneb, et Wilfred on Borise vanaisa, Lawrie aga Carrie vanaisa nimi. Kuid kolmas eesnimi Nicholas on austusavalduseks kahele arstile - Nick Price'ile ja Nick Hartile -, kes päästsid aprillis peaministri elu. Koroonaviirus tabas Johnsonit nii ägedalt, et ta viibis vahepeal intensiivravil. 

Johnsonil oma teise abikaasa, advokaat Marina Wheeleriga neli täisealist last:  Lara Lettice (26), Milo Arthur (24), Cassia Peaches (22) ja Theodore Apollo (20). 25 aastat abielus olnud paari lahutus jõustus tänavu veebruaris. 2009. aasta salasuhtest kunstikonsultant Helen Macintyrega on Johnsonil tütar Stephanie, kuid Daily Maili teatel võib tipp-poliitikul olla veel üks vallaslaps. Johnson on korduvalt keeldunud avalikkusele ütlemast, mitu järeltulijat tal kokku on.

Samal teemal

29.03.2020
Boris Johnson teatas poja sünnist!
12.03.2020
HEAD UUDISED! Suurbritannia peaminister Boris Johnson lasti haiglast välja
01.02.2020
Peaminister Johnson ootab perelisa ja abiellub