Sisuturundus

KINDLUSTA TARGALT | Seadmekindlustus pakub kiiret ja kontaktivaba kahju hüvitamist 

Telia Eesti AS, 4. mai 2020 10:25
Telia pakub uute nutiseadmete ostjatele seadmekindlustust, mis katab pea kõik seadmeid ohustavad kahjujuhtumid, näiteks nutitelefoni purunemise, varguse ja kadumise. Kogu kahjukäsitluse saab seejuures teha 100% kontaktivabalt.

Kui juhtub, et kindlustatud seade saab kahjustada, kaob või varastatakse, saab klient kahjujuhtumist mugavalt teada anda Telia veebipõhises iseteeninduses. Enamik kahjujuhtumeid käsitletakse kõigest mõne minuti jooksul, misjärel saabub kliendi e-posti aadressile kiri kahjujuhtumi otsuse ja lühikese juhendiga, kuidas iseteeninduses edasi toimetada. Näiteks kahjustada saanud seadme remondi korral ei pea klient pöörduma Telia esindusse, sest seadme hooldusesse saatmine toimub Telia iseteeninduse ja pakiautomaadi vahendusel. Transpordikulud katab seejuures kliendi eest Telia.

Samal teemal

Telia Eesti kauba ja finantseerimise valdkonna juhi Maksim Melamedi sõnul on kogu kahjukäsitluse protsess tervikuna muudetud sujuvaks ja lihtsaks.

„Näiteks seadme varguse korral saab teha politseile avalduse digitaalselt ning kodust lahkumata. Avalduse digitaalselt kinnitatud koopia saab klient laadida üles Telia iseteeninduses või saata kahjukäsitlejale e-posti teel. Samuti saab digitaalselt allkirjastatud avalduse alusel kanda oma varastatud või kaotatud seadme IMEI-koodi musta nimekirja. Kui need tegevused on tehtud, teeb kahjukäsitleja otsuse üldjuhul ühe tööpäeva jooksul ning kui see on positiivne, saab klient selle kohta samuti e-kirja, milles on link uue telefoni tellimiseks Telia e-poest. Nii lihtne see ongi,“ selgitas Melamed.

Ligi 80% klientidest, kes on Telia Seadmekindlustuse kontaktivaba kahjukäsitluse läbi teinud, on olnud sellega väga rahul. Tegemist on Telia ühe populaarseima teenusega, mida kasutatakse pea poolte Teliast soetatud nutiseadmete puhul.

Vaata Telia Seadmekindlustuse kohta lähemalt: www.telia.ee/seadmekindlustus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee