Homme korraldatakse Rock Cafés heategevuslik kontsert, mille tulud lähevad vigastatud sõjameeste ühingule. Üles astuvad ajateenijate bänd Laul jätta, Köömes, Dunghill ja The Belka.

"Tänases Eestis on kahetsusväärselt palju noori mehi, kes pikka aega kestnud välismissioonide käigus vigastada saanud. Vigastatud sõdurite naasmine tavaellu on raskendatud, kuna järel- ning taastusravi on väga kulukas, samuti on tasulised täiendkoolitused ning ümberõpe neile, kes ei saa pärast vigastust enam Kaitseväes teenida. Olulist rolli mängib poiste meelelahutuse osatähtsus, millest näiteks ratastooli aheldatuna on keeruline osa saada," rääkis heategevusürituse ja õhtuse kontserdi korraldaja Drifters MC president Margus Pihlak.

Pihlaku sõnul on ürituse eesmärk koguda vahendeid, et poistel oleks võimalik enda elukvaliteeti tõsta. Ühtlasi teadvustada inimestele, et missioonide, mis on kaitseväelaste elukutse osa, eesmärk on ka meie vabariigi iseseisvuse kaitsmine.

Kell 15.45 algab TTÜ spordihoones Eesti motoklubide vaheline saalijalgpalli turniir. Õhtul avatakse Rock Café uksed kell 20. Kontserdil kehtib vanusepiirang 18 eluaastat. Piletid hinnaga 5 eurot on müügil klubi kassas. Sissepääs sõjameeste ühingu liikmetele ja ratastooli saatjatele tasuta.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis