Õhtuleht

ILM TALLINN

E 24.04
6 °
T 25.04
6 °
K 26.04
2 °
N 27.04
4 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kell 3.32 öösel sisenes Kuu Jäära märki. Oled valmis härjal või isegi sõnnil sarvist haarama. Seega on sul palju energiat, kuid probleemiks võib olla sinu ülim kangekaelsus ja vaid oma veendumuste õigeks pidamine.
taurus

Sõnn

Kui töötad loomingulisel alal ja pead huvitavaid mõtteid genereerima, oled igati edukas. Tuim ja rutiinne töö aga tekitab sinus kehva enesetunde. Õhtu soosib müstilise alatooniga asju-suhteid.
gemini

Kaksikud

Sõprade-tuttavatega lävides võib arusaamatusi või kummalisi arenguid ette tulla. Keegi võib ka üllatada või kuidagi veidralt käituda. Samas mõjub selline ettearvamatus sulle pigem inspireerivalt.
cancer

Vähk

Päev soosib oluliste tööalaste ettevõtmiste alustamist, eriti kui tegemist on meeskonnatööga. Samas peaksid olema kindel selles, et sul oleks kõik vajalik info olemas. Puudulik või vale info võib olla äärmiselt eksitav.
leo

Lõvi

Õige hetk selliste oluliste projektide alustamiseks, mis on seotud õpingute, vaimse töö, välismaa või reisimisega. Nüüd on sul võimalik anda oma tegevusele laiem ja avaram kõlapind.
virgo

Neitsi

Võib toimuda mingi sündmus, mis sunnib sind oma plaane muutma. Tegelikult ongi täna sobiv päev väikeste muudatuste tegemiseks. Mõni uus idee võib su tegevusele hoopis teise suuna anda.
libra

Kaalud

Seis on sinu jaoks paljulubav, eriti suhete liinis. Praegu loodud sidemed ja kontaktid toovad kaasa huvitavaid ja edasiviivaid arenguid. Ning alustatud ettevõtmised kannavad originaalset vilja.
scorpio

Skorpion

Võid endale töörabamisega liiga teha. Sul on energiat nii palju, et sa ei tunne väsimust enne, kui juba oled end ära kurnanud. Kuid õhtu sobib suurepäraselt meditatiivseks omaette olemiseks.
sagittarius

Ambur

Peaksid olema suurepärases vaimses ja füüsilises vormis, seetõttu kasuta päeva maksimaalselt. Töö ja lõbu võivad olla omavahel rohkem läbi põimunud.
capricorn

Kaljukits

Kui suudad liigtõsidust vältida, võid romantilises ja seltskondlikus plaanis olla igati populaarne kaaslane. Tööd ära koju kaasa võta, muidu ei mahu sinna enam armastust.
aquarius

Veevalaja

Täna võib sul olla kerge rahutus hinges. Samas on mõõdukas positiivne ärevus vajalik loomingulise inspiratsiooni saavutamiseks – suudad asju näha uuest vaatenurgast.
pisces

Kalad

Sulle võib tunduda, et millestki on puudu või oled mõne hea võimaluse lihtsalt maha maganud. Võta asju mängulisemalt, ära tee igast väiksest asjast kohe suurt probleemi!

Anekdoot

Savisaar läheb koos Evelyn Sepaga matustele, aga lilled jäid maha. Savisaar Sepale: "Kuule, mine käi ruttu linnas ja too lilli!"
Evelyn on umbes 10 minuti pärast taksoga tagasi ja ütleb hingeldades: "Ma lilli ei saanud,aga näe, ma tõin tordi!"

Päevatoimetaja

Kristjan Väli
Telefon 51993733
kristjan.vali@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis