ILM TALLINN

16°
L 28.05
20 °
P 29.05
16 °
E 30.05
17 °
T 31.05
17 °

Horoskoop

aries

Jäär

Sind võluvad inimesed, kellel on seltskonnas mingi eriline roll või kelle käitumine paistab mõnes muus mõttes silma. Püüad samuti olla originaalne, kuid see võib kukkuda veidralt välja.
taurus

Sõnn

Mõnda inimest annab edukalt võrrelda loodusnähtusega. Täna võidki kohata kedagi, kes mõjub tormina või siis vähemalt kõva tuulepuhanguna. Sa hakkad kohe lehvima ja tahad lendu tõusta.
gemini

Kaksikud

Valitsev planeetide muster muudab su mõttelennu säravaks ja kiireks. Puistad ideid nagu varrukast – paraku on mõned neist üsna utoopilised. Samas oled sa sellega paljudele inspiratsiooniallikaks.
cancer

Vähk

Esile kerkivad alateadvuse mõjud. Mälestused mängivad ehk isegi liiga suurt osa, segades sul nägemast praegust hetke. Suhted kodus võivad olla pingelised ja keerulised.
leo

Lõvi

Kui keegi sul kopsu üle maksa ajab, hinga sügavalt sisse ja ürita maha rahuneda! Päev on aga lausa loodud selleks, et heas mõttes kirglikult aega veeta. Mitte riskida!
virgo

Neitsi

Muretsed liiga palju pisiasjade pärast. Samuti kipud oma tervisega seonduvat ületähtsustama. Selle asemel võiksid hoopis süveneda mingisse keerulisse probleemi – sul peaks olema lahenduseks silma.
libra

Kaalud

Peaksid täna pidutsemisega ettevaatlik olema, sest liialdamine võib kaasa tuua mõnda jamasse või konflikti sattumise. Sa ei suuda muuski endale midagi eriti keelata.
scorpio

Skorpion

Õige päev selleks, et perega siiralt ja usalduslikult rääkida. Võta oma kallitel ümbert kinni ja ütle neile midagi ­ilusat! Sinu ja su lähedaste vahel on südamlikku energiat.
sagittarius

Ambur

Alustad tuhande asjaga, kuid ei vii neist ühtegi korralikult lõpuni. Kuid sinu mõju inimestele on meeldiv ning sul on seetõttu kerge leida uusi sõpru ja tuttavaid. Edu armuasjus.
capricorn

Kaljukits

Paljudele võib tunduda, et sa lähtud oma tegevuses reklaamlausest «Võidab see, kel on surres kõige rohkem asju!». Sinus tõstavad maad saamise ja kahmamise impulsid. Samas asjade kaotamise oht.
aquarius

Veevalaja

Kuu liigub Veevalajas. Oled täna äärmiselt enesekeskne. Kuid maailmas on teisigi inimesi – võiksid sellega arvestada. Sul on kalduvus kanda enda puudusi ja probleeme üle teistele.
pisces

Kalad

Esile tulevad hingelised mõjud ja alateadvuses olevad energiad – see võib viia sind nii loomingulisele lainele kui ka muuta hajameelseks. Sa peaksid olema aus nii iseenda kui teiste suhtes.

Anekdoot

Närviarst: "Mille üle kaebate?"
Patsient nuuksudes:
"Armuke jättis kahe lapse ja mehega maha."

Päevatoimetaja

Piret Pappel
Telefon
piret.pappel@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis