ILM TALLINN

13°
R 23.06
14 °
R 23.06
14 °
L 24.06
15 °
P 25.06
16 °

Horoskoop

aries

Jäär

Ei maksa uusi asju alustada, muidu jääd lihtsalt ajahätta. Vaata parem, et pooleli olevad asjad lõpetatud saaksid, et oleks võimalik rahuliku südamega pühadele vastu minna.
taurus

Sõnn

Äriasjus tasub mingid otsad kokku tõmmata, raha lugeda ja vahekokkuvõtteid teha. Kui mingi projekt ei ole end õigustanud, on lihtne see kõrvale heita, et muule keskenduda.
gemini

Kaksikud

Jaanieelne kaduneljapäev sobib ideaalselt selleks, et kodus korralik suurpuhastus ette võtta, tube tuulutada ja vanad asjad minema visata. See teeb olemise märksa kergemaks ja kenamaks.
cancer

Vähk

Kui sul on mingi töö pooleli, siis ära otsi vabandusi selle edasi lükkamiseks. Oled muidugi nutikas ja vabanduste leidmine õnnestub sul hästi, pärast aga võtab maad süütunne.
leo

Lõvi

Küllap on asjaolud muutnud ning mingeid asju teed sa täna viimast korda. See võib olla ühtaegu nii rõõmus kui ka kurb päev, mil ehk isegi liigutuspisar su silmanurka valgub.
virgo

Neitsi

Kõike korraga ei saa, sul tuleb valikuid teha. Et aga ahvatlusi on palju, tuleb loobuda ilmselt ka millestki niisugusest, mis sulle meeldib, mida sa parema meelega ära anda ei tahaks.
libra

Kaalud

Võimalik, et sul tuleb täna mõnda õppeasutust külastada. Ilmselt aga ei planeeri sa praegu mitte õppima minekut, vaid oled ehk seotud kellegagi, kes on parajasti kooli lõpetamas.
scorpio

Skorpion

Tasub kodus asjad õigetele kohtadele seada, mustusest ja üleliigsest kolast vabaneda. Sinul tasuks suurpuhastus läbi viia ka oma hingesoppides – ju on seal midagi, millest tuleb lahti lasta.
sagittarius

Ambur

Keegi lähedastest võib puudutada sinu jaoks valusat teemat. Selle asemel, et kaitsepositsioonile tõmbuda, tasuks hoopis maha istuda ja see asi ometi kord lõpuni lahti rääkida.
capricorn

Kaljukits

Arvatavasti on sul täna veel küllaga töiseid asjatoimetusi. Pead pingutama, et nendega normaalsel ajal valmis saada, sest ilmselt ootavad kohustused sind ka kodus või suvilas.
aquarius

Veevalaja

Sinu jaoks on pühadeaeg juba alanud – meeleolu võib tänagi pidulikuks kiskuda. Tahad puhata ja elu nautida. Kui seltskond on piisavalt lõbus, osaled hea meelega ürituste ette valmistamises.
pisces

Kalad

Kui väga usin olnud oled, õnnestub sul täna ehk töö tegemisest kõrvale hiilida ja päev kodus asjalikult toimetades veeta. Kui midagi ette võtad, süvened sellesse põhjalikult.

Anekdoot

Vana farmer kaebab oma naabri kohtusse selle eest, et see teda jõehobuks sõimas.
"Ja te pöördute kohtu poole alles pool aastat pärast solvamist?" imestab kohtunik.
"Asi on selles, teie ausus, et alles eile nägin ma televiisoristesimest korda jõehobu..."

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
Denes.Kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis