ILM TALLINN

P 26.03
5 °
E 27.03
3 °
T 28.03
3 °
K 29.03
0 °

Horoskoop

aries

Jäär

Hoia madalat profiili ja ära provotseeri vaidlusi, millest võib välja kasvada suurem tüli. Samas suudad näha asju uuest vaatenurgast ja mõne vana probleemi kiiresti lahendada.
taurus

Sõnn

Vaheldust on kerge leida. Oled ka ise kellegi jaoks huvitav kaaslane või inspiratsiooni allikas. Samas võivad sul olla tuleviku suhtes suured kahtlused – usu rohkem endasse!
gemini

Kaksikud

Võimalus oluliseks läbimurdeks. Samas võib see kaasa tuua ülitugeva konkurentsi ja võimuvõitlusega sarnanevaid olukordi. Kui sul on selleks kalduvus, kipud minema üle laipade.
cancer

Vähk

Su hinges on rahutus ja peas kummalised mõtted. Seetõttu on kerge oht, et lähed õhtul linnatulede valgele hulkuma ja kohtad kedagi endasugust ning siis võib juba kõike juhtuda.
leo

Lõvi

Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Võid täna leida lahenduse mõnele keerulisele probleemile või tulla hea idee peale. Kokkusaamised inimestega on inspireerivad.
virgo

Neitsi

Hoiakutes võib olla murdepunkt. Sobiv aeg ebarahuldava suhte või koostöövormi muutmiseks. Kuid tülidest ja arveteklaarimisest tuleks iga hinna eest hoiduda!
libra

Kaalud

Veeda aega suuremas seltskonnas või oled keset suminat – sel juhul naudid päeva mõjusid täiega. Sinu ja teiste vahel on palju head energiat. Omaette olles võid aga sattuda loomingulisele lainele.
scorpio

Skorpion

Kui oled perekonnainimene, siis võta õhtul kindlasti koos perega midagi uut ja huvitavat ette. Kui elad aga üksi, siis mine vanale sõbrale külla ja meenutage koos aegu, kui rohi oli rohelisem ja taevas sinisem.
sagittarius

Ambur

Täna oleks kasulikum rohkem ringi liikuda ja laadida end muljetega – mis on ju vaimutoit. Päev on soodne ka probleemide lahendamiseks, sest näed asju tavapärasest erineva nurga alt.
capricorn

Kaljukits

See, mida sa tegelikult korda saadad, on vaid väike protsent su tegelikust võimekusest. Seega ürita leida võimalusi oma potentsiaali täielikuks kasutamiseks. Õpi rohkem mängulist suhtumist!
aquarius

Veevalaja

Kuu on Veevalajas. Päev toob esile omadused, mis on seotud sinu isikupärase stiili ja maitsega. Sinus on müstilist magnetilisust, millega võidad populaarsust. Õhtu soosib armuasju.
pisces

Kalad

Päev loominguks - olgu selleks siis maalimine, laulmine või hoopis valetamine. Oled äärmiselt loomingiline, kuid kaldud seejuures hajameelsusele.

Anekdoot

Vanamammi sõidab keelumärgi alt läbi ja politseinik peab ta kinni: "Kas teate, mida see märk seal nurga peal tähendab?""Ah, teie ka ei tea," rõõmustab mammi ja sõidab edasi.

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 51993733
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis