ILM TALLINN

N 8.12
4 °
R 9.12
5 °
L 10.12
-2 °
P 11.12
-2 °

Horoskoop

aries

Jäär

Pead nüüd suhtuma kõikidesse suhetesse täie vastutustundega. Päev soosib pigem asjalikke kui lõbusaid suhteid. Raha sisse- või väljalaenamine pole soovitatav.
taurus

Sõnn

Vajad täna rohkem aega, et oma tegemistega ühele poole saada. Kiirustamine ajab sind närvi. Seetõttu leia endale privaatne nurgake, kus saaksid rahulikult omi asju ajada.
gemini

Kaksikud

Valitsev planeetide seis sunnib sind rohkem püksirihma pingutama ning end mitte liiga palju killustama. Võimalik, et kusagil lööb nüüd välja nõrk koht, millega pead rinda pistma. Pead õppima püsivust.
cancer

Vähk

Mingil viisil võib üles kerkida teadmiste-oskuste ja informeerituse küsimus. Kas nõutakse sinult nüüd oma uute oskuste näitamist või ootad kellegi teise lahendusi.
leo

Lõvi

Võimalusel hoidu võlgu võtmast ja laenu andmast. Samuti ära laena sõbrale mõnda oma vidinat ja vastupidi. Samas soosib päev asjalike koostöösuhete loomist ja lepingute sõlmimist.
virgo

Neitsi

Võid täna jälle juuksekarva poolitada – vajad erilist täpsust ja süsteemi, mis annaks sulle tagasi su loomuliku enesekindluse. Rahaasjad on siiski üsna heas seisus.
libra

Kaalud

Kui tööd juhtub palju olema, siis võta asja rahulikult ja ära närvitse. Võid olla tundlik ilmastiku suhtes. Viibi kaunites kohtades koos kaunite inimestega!
scorpio

Skorpion

Kui tunned, et mõte on kinni jooksnud, jookse ise! Füüsiline liikumine paneb ka mõtted liikuma ja mis enne tundus suure probleemina, näib pärast korralikku kehalist pingutust tühisena.
sagittarius

Ambur

Võid täna nii ennast kui ka teisi pisut liiga tõsiselt võtta. Uute ettevõtmistega alustamine pole soovitatav, küll aga võiks püüda lõpetada kõik poolikud tööd.
capricorn

Kaljukits

Võid olla Kuu ja Saturni kvadraadi tõttu liiga tõsine ja krampis ning üritad seetõttu meeldivast vestlusest töösse põgeneda. Samuti on sul raske end armurindel lõdvaks lasta – mõistus kontrollib tundeid.
aquarius

Veevalaja

Veevalajas liikuv Marss moodustab õnneliku aspekti (sekstiili) Veevalaja valitseja Uraaniga. Kasuta päeva selleks, et lükata midagi uut ja põnevat käima. Raske vaimne töö peaks praegu minema lausa ludinal.
pisces

Kalad

Kalades liikuv Kuu moodustab kvadraadi Saturniga. Päeva soovitus – võta asju kergemalt ja ära takerdu pisiasjadesse. Võimalusel ära võta mingeid lisakohustusi, samuti hoidu külmetusest.

Anekdoot

Mees läheb silmaarsti juurde nägemist kontrollima ja küsib:
"Öelge, doktor, kas ma prillidega olen võimeline lugema?"
"Muidugi," vastab arst.
"Jumal tänatud," ohkab patsient, "ma mõtlesin juba, et jään elu lõpuni kirjaoskamatuks."

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis