ILM TALLINN

20°
R 2.09
17 °
L 3.09
12 °
P 4.09
15 °
E 5.09
15 °

Horoskoop

aries

Jäär

Päeva võnked võivad muuta sind rahutuks ja närviliseks. Ja kui sul juhtub parajasti palju tööd olema, peaksid kindlasti leidma võimalusi puhkuseks ja lõdvestumiseks. Ettevaatust loomadega!
taurus

Sõnn

Fortuuna muutub sinu suhtes armulikuks. Tunned, kuidas asjad hakkavad ilmet võtma. Samas on igasugune riski peale minek täna väga ohtlik. Ka mõni kiusatus võib tahta su üle võimust võtta.
gemini

Kaksikud

Tänane päikesevarjutus sümboliseerib millegi lõpetamist, lõpetatust, ammendumist või täiuslikkuse saavutamist – see sõltub juba su konkreetsest elumustrist. NB! Asjade kaotamise ja varguste oht!
cancer

Vähk

Su elurattale lisatakse igal tasandil pöördeid juurde. Need pöörded võivad nii hoogsaks minna, et sul tekib tunne, nagu oleksid orav rattas. Aga lõpeta jooksmine ja ratas jääb seisma!
leo

Lõvi

Materiaalsed, raha, omandi ja väärtustega seotud asjaolud on tugevas pinges. Siin on võimalik nii oluline läbimurre kui ka tagasilangus – protsessid on väga olulises faasis!
virgo

Neitsi

Täna kell 12.07 kulmineerub osaline päikesevarjutus Neitsis. Seega püüa tänast päeva kasutada selleks, et loobuda mõttes kõigest sellest, mida enam ei vaja. Tee mõttes ruumi kõigele uuele oma elus!
libra

Kaalud

Täna peaksid hoidma rõhutatult selgelt ja konkreetset joont ning olema võimalikult avameelne. Vastasel korral võivad kergesti tekkida arusaamatused ja üksteisest möödarääkimised.
scorpio

Skorpion

Täna tuleks hoiduda liigsest kriitilisusest ja juuksekarva lõhki­ajamisest. Samas võib sul olla suurepäraseid ideid tulevikuks. Mõni sõber või tuttav võib sulle anda võtme mõne probleemi lahendamiseks.
sagittarius

Ambur

Mõni sündmus võib olla määrava tähtsusega. Üldse on isiklikumad protsessid kulmineerumas või kristalliseerumas. Kõik uus ja originaalne on edu ja edenemise allikaks.
capricorn

Kaljukits

Ehk koged midagi uudset, vaimu turgutavat – see raputab sind rutiinist lahti. Ent negatiivsel juhul võib moodustuda umbsõlm, mille lahtiharutamine röövib palju aega ja kulutab ajurakke.
aquarius

Veevalaja

Päevamuster tekitab su hinges teisenemisi, mille tagajärjel paljud asjad ja suhted võtavad teise kuju. See kõik võib toimuda ka vaid mõttetasandil, su ettekujutustes ja unistustes.
pisces

Kalad

Päikesevarjutus on hea aeg selleks, et loobuda kõigest ebavajalikust. Õige hetk rituaalseks suurpuhastuseks oma hinges ja vaimus – võimalus näha seda, mis sind arenguteel segab ja pidurdab.

Anekdoot

Prantsuse-Hispaania piiril siseneb vagunisse tollitöötaja ja küsib:
"Konjak, tubakas, narkootikumid?"
"Tass kohvi, palun," vastab reisija.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis