ILM TALLINN

12°
T 27.09
13 °
K 28.09
12 °
N 29.09
11 °
R 30.09
12 °

Horoskoop

aries

Jäär

Sinu pealehakkamine lööb täna välja valel momendil. Kipud ägestuma ilma mõjuva põhjuseta ja võid rikkuda sellega nii mõnegi sulle olulise suhte. Kuid su enesetunne ja töövõime on suurepärased!
taurus

Sõnn

Sind ei huvita niivõrd seltskond, kui võimalus asjad rahulikult läbi mõtelda. Sul on kerge hirm muudatuste ees, see paneb sind vanast kõvasti kinni hoidma.
gemini

Kaksikud

Täna võib sinuni jõuda sellist infot, mida sa pead igati kasulikuks. Aga oled sa selles ikka kindel? On võimalus, et sa hakkad selle informatsiooni tõttu vales suunas tegutsema. Vajad asjalikku nõuandjat.
cancer

Vähk

Mida sa tegelikult vajad? Kas oled sina ise või oled see, kellena sind tahetakse näha? Kui jääd iseendaks, siis saavutad suurema rahulolu ja sisemise selguse.
leo

Lõvi

Kuu liigub Lõvis. Kosmogramm laseb su isiksusel täiel määral mõjule pääseda. Sa tunned end kui lind taeva all, sellest ka lapselik süüdimatus kohustuste suhtes. Aga meeldivat asja ajad suure õhinaga.
virgo

Neitsi

Päev võib tuua huvitavaid mõtteid – eriti juhul, kui saad rohkem omaette olla ega pea ülemäära rabelema. Su alateadvus võib anda sulle vajaliku vihje, mis suunas edasi tegutseda.
libra

Kaalud

Kaaludes on täpne Päikese-Jupiteri ühendus. Seega parim hetk selleks, et mõjuda kui isiksus, tuua endast välja need omadused, mis näitaksid sind teistele positiivses valguses.
scorpio

Skorpion

Tunda annab vastuolu ühiskondliku ja isikliku, tuleviku ja mineviku vahel. Bossi või mõne teise autoriteediga suheldes hoia madalat profiili ja kasuta üliviisakaid sõnu.
sagittarius

Ambur

Päikese-Jupiteri ühenduse tõttu võid välja minna täiesti ebamõistliku riski peale ja end seeläbi ohtu seada. Su kirglikkus võib olla korraga nii ehmatav kui ka muljetavaldav.
capricorn

Kaljukits

Sinu võimalused sotsiaalses plaanis on ülihead, ent sa kipud end ikka maha pidurdama ja kõike ülemäära analüüsima. Ürita olla mänglevam ja ära karda paaniliselt näida kergeltvõetav.
aquarius

Veevalaja

Keegi, kellega kohtud, annab su plaanidele sootuks uue suuna või saad tuttavaks isikuga, kes võib kujuneda oluliseks partneriks just ühiskondlikus plaanis. Romantikaks väga soodne päev!
pisces

Kalad

Kipud pilli lõhki ajama. Samuti ei suuda sa pisiasjadest mööda vaadata ja lased end nendest häirida – vaata asju laiemas plaanis! Ka su kõht võib olla tavalisest tundlikum.

Anekdoot

Mees laenas sõbralt jahileminekuks linnukoera.
"Noh, kuidas läks?" päris sõber, kui mees õhtul koera tagasi tõi. "Ah, mis ta läks" lõi mees tüdinenult käega. "Trampisin terve päev tulutult ringi, ühtki parti ei saanud kätte. Ilmselt ma ei visanud koera piisavalt kõrgele."

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis