ILM TALLINN

22°
R 29.07
21 °
L 30.07
22 °
P 31.07
19 °
E 1.08
17 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kuu ja Marsi opositsioon kütab üles kirgi. Võid end üleval pidada äkiliselt või sattuda äkilistesse olukordadesse. Võimalikud on ka kirglikud suhted – nii iha kui ka viha mängivad suuremat rolli.
taurus

Sõnn

Kuu liigub Sõnni märgis (kuni kella 21.07ni.) ning moodustab vastaseisu tulise ja sõjaka Marsiga. Päev soosib rasket füüsilist tööd, samas peaksid olema ettevaatlik võimalike vigastuste ja traumadega.
gemini

Kaksikud

Võid tunda kiusatust muutuda nähtamatuks ja teiste tegemisi salaja pealt vaadata. Sa tahad palju näha, kuulda ja avastada, kuid sulle ei meeldi otse suhelda. 21.17 – Kuu Kaksikutes.
cancer

Vähk

Kas tagasi kivi alla või hoopis uljalt uutesse kõrgustesse? Selline võib olla dilemma. Sa oled väga erisuunaliste jõudude ja huvide vahel ning pead langetama selle õige otsuse.
leo

Lõvi

Oled dramaatilises meeleolus ja kipud kohati üle mängima. Sa elad ehk mingisse rolli nii sisse, et ei saa sellest enam välja. Kuid õhtune aeg on ideaalne armastuse nautimiseks.
virgo

Neitsi

Planeetide muster tekitab sinus sisemist pinget, mistõttu võid end nüüd üleval pidada norivalt. Kritiseerid kõiki ja kõike. Samas sobib päev millessegi põhjalikult süvenemiseks.
libra

Kaalud

Suuremaid oste aga ka muid rahaga seotud ettevõtmisi tuleks võimaluse korral vältida. Näiteks võib võlgade-laenude pinnalt pingeid tekkida, või lähed kellegagi mõne asja kasutamise pärast tülli.
scorpio

Skorpion

Päev võib olla seotud mõne romantilise või suisa kirgliku suhtega. Paraku kaasneb sellega ka see, et avastad iha ja viha olevat ühe ja sama mündi kaks poolt. Kindlasti pole sa leige ega ükskõikne.
sagittarius

Ambur

Pisiasjad röövivad su väärtuslikku aega – see omakorda tekitab stressi, kuid samas sunnib end ka rohkem mobiliseerima. Võimalik on tööga seotud probleemi ilmnemine. Tehnika võib streikida.
capricorn

Kaljukits

Täna võiksid rõhuda rohkem mängulisusele ja loobuda oma liigtõsisest hoiakust. Sul võib olla veidi rohkem ka juhuslikku õnne. Võimaluse korral viibi looduses ja lae seal oma akud täis!
aquarius

Veevalaja

Minu kodu on minu kindlus –, aga kas see kindlus ei või muutuda vanglaks? See mõttetera on täna aktuaalne kõige laiemas plaanis. Võimalik on lõhe kodu ja koduvälise vahel.
pisces

Kalad

Oled ehk sunnitud tegema korrektiive oma plaanides. See võib olla nii väline surve kui ka sinu soov endale midagi tõestada. Sellise arengu taga võivad olla ka su senised tegematajätmised.

Anekdoot

Esmaspäeva hommik. Kaks sõpra lähevad tööle. Üks neist hoiab pead kinni ja kurdab:
"Jumal küll, mida me eile tegime? Ma ei mäleta mitte midagi!"
"Õnnelik inimene!"

Päevatoimetaja

Andra Nõlvak
Telefon 51993733
andra.nolvak@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis