ILM TALLINN

T 25.10
1 °
K 26.10
2 °
N 27.10
2 °
R 28.10
7 °

Horoskoop

aries

Jäär

Marsi ja Uraani lähenev kvadraat (täpne seis 29. oktoobril) muudab eelolevad päevad sinu jaoks kiireks, rahutuks ja ettearvamatuks. Paljud asjad võivad võtta selliseid pöördeid, mida sul on raske ette näha.
taurus

Sõnn

Sinus ähvardab täna pead tõsta mingi sisemine uhkus või kangus, mis võib sind muuta teiste ettepanekute suhtes veidi tõrjuvaks. Ürita olla rohkem uutele ideedele avatud ja asjad hakkavad edenema!
gemini

Kaksikud

Täna võib sinuni jõuda infokilde, mis sind inspireerivad ja panevad uues suunas mõtlema. Samas ei saa välistada lihtsalt infomüra – püüa teha vahet olulisel ja ebaolulisel.
cancer

Vähk

Päev soosib süvenemist praktilistesse ja maistesse asjadesse. Võid nüüd selles saavutada uue selguse ja arusaamise. Aeg on soodne koduseks suurpuhastuseks, aga ka muuks füüsiliseks tööks.
leo

Lõvi

Kuu liigub Lõvis. Su kuninglik olemus tahaks jälle puldi enda kätte haarata ja hakata kanaleid valima. Sa võidki seda teha – peaasi, et see poleks liiga demonstratiivne ega puldita kodanikke ahistav.
virgo

Neitsi

Sinus on rohkem peidus, kui ise arvata oskad. Vaata pinnavirvendustest sügavamale ja sa võid teha avastuse – lahendused ja uued võimalused on alati olemas, on vaja need ainult teadvustada.
libra

Kaalud

Kuigi tahaksid tõusta poodiumile ja hakata kõnet pidama, tuleb siiski teha tööd ja lõpetada poolikud ettevõtmised. Pärast tööd võiksid siiski minna oma lemmikklubisse ja sõprade seltsis tööst puhata.
scorpio

Skorpion

Hea päev neile, kes peavad olema avalikul areenil ja endale tähelepanu tõmbama. Su tegevus tundub usaldusväärne, mis parandab su mainet. Samas võivad tehnikavidinad streikida või ära kaduda.
sagittarius

Ambur

Sulle meeldib oma veendumusi teistele propageerida. Seda aga vaid siis, kui leiad inimese, kes sind ammulisui kuulaks. Olulised on sellised suhted, kus saad olla vaimne autoriteet.
capricorn

Kaljukits

Püüa rohkem lõdvestuda ja hoidu pingesse minemisest. Kui teed vaimset tööd, siis püüa kindlasti ka füüsiliselt liigutada. Ole valvas võimalike pisivigastuste suhtes – ettevaatust tule, gaasi ja teravate esemetega!
aquarius

Veevalaja

Olulised on suhted nende inimestega, kellega ikka ja jälle kokku puutud. Olgu nendeks siis perekond, naabrid või hoopis keegi teine. Ja nüüd tunned nendes kontaktides uut värskust ja uut sisu.
pisces

Kalad

Võtad kõike kergesti hinge. Samas suudad ka südamest naerda ja elada kaasa teiste rõõmudele ja muredele. Sinus on tavalisest rohkem empaatiavõimet.

Anekdoot

Pärlid paberil
"Kotist väljalõigatud auk on pandud kriminaaltoimiku juurde."

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis