ILM TALLINN

14°
T 3.05
14 °
K 4.05
16 °
N 5.05
13 °
R 6.05
9 °

Horoskoop

aries

Jäär

Nii iha, viha kui ka konkurents võivad olla võrdselt päevakorras. Sul on raske säilitada neutraalset positsiooni – sa pead valima kindla poole. Ära siiski liiga sõjakaks muutu! 20.04 – Kuu Jääras.
taurus

Sõnn

Hoiad kinni asjadest, mille aeg on ümber saanud. Muutuste hõng hõljub õhus ja sa peaksid uute vooludega kaasa minema. Kuigi sul on häid ideid, jätad sa need enda teada – lihtsalt mugavusest.
gemini

Kaksikud

Sinu ja mingi seltskonna või grupi vahel liiguvad väga tugevad energiad. Heal juhul teete suurepärast koostööd. Halval juhul võib sinu ja teiste vahel olla liiga palju rivaalitsemist.
cancer

Vähk

Päev võib kaasa tuua mõne ootuse täitumise. Seda siiski vaid juhul, kui eelnev tegevus on olnud tasemel ja eetiline. Kui midagi on kergelt kätte tulnud, siis võib see sama kergelt ka kaduda.
leo

Lõvi

Hoidu närvilise bossi silme alla sattumast. Küll aga võiksid ette võtta midagi erilist, müstilist või veidrat – siiski mitte midagi sellist, kus võid end vigastada. Ettevaatust ka loomadega!
virgo

Neitsi

Reeglid ja ettekirjutused on tihti selleks, et igaüks ei saaks kohe sinna, kuhu soovib. Reeglid loovad teatud distantsi ja hoiavad eemal tüütud tüübid. Sa tajud praegu just niimoodi.
libra

Kaalud

Vajadusel võiksid püüda parandada oma suhteid partneriga. Koduseski majapidamises võiks midagi ümber korraldada. Paiguta kas või mööblit ümber.
scorpio

Skorpion

Planeetide aspektid mõjuvad vabastavalt su vaimule ja kehale. Kerge on takistustest vabaneda ja vanu probleeme uue nurga alt vaadelda. Su meel ja enesetunne on plastiline ja voolav.
sagittarius

Ambur

Aeg toob esile sinu tulise poole. Oled ehmatavalt kirglik ja kaldud äärmustesse. Liialdused on kerged tulema. Sinu liigne lähedus võib põletada, kuid mõõdukas lähedus mõjub soojendavalt.
capricorn

Kaljukits

Täna tasuks harrastada loomingulist mõtlemist – ürita teistmoodi mõelda ja sa näed, et asjadest on võimalik teistmoodi aru saada. Paljud probleemid saavad alguse peast.
aquarius

Veevalaja

Kui oled sunnitud palju inimestega suhtlema, võid kergesti väsida. Nimelt võib päevas aimata teatud energeetilisi probleeme – kipud oma energiat liiga palju teistele ära andma. Tagajärg –väsimus.
pisces

Kalad

Kuni kella 20.04ni liigub Kuu veel Kalades. Tee täna seda, mida su hing tegelikult ihaldab, mitte seda, mida teised sinult ootavad. Väike mõõdukas egoism on nüüd täitsa lubatud ja see vaid kaunistab sind!

Anekdoot

Võlausaldaja ärimehele: "Ma nõuan viimast korda: makske kohe tagasi viis miljonit dollarit, mis te meilt kolme aasta eest laenasite!"
"Hea, et viimast korda," vastab ärimees. "Ausalt öeldes hakkas teie visadus mind juba tüütama."

Päevatoimetaja

Sander Silm
Telefon 614 4162
sander.silm@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis