3
Rally Estonia täitis Lõuna-Eesti mootorimürinaga

ILM TALLINN

25°
N 24.07
24 °
R 25.07
27 °
L 26.07
23 °
P 27.07
23 °

Horoskoop

aries

Jäär

Hetkel võib sind tabada kiusatus, millele on raske vastu seista. See võib olla nii suhe kui ka mingi olukord, mis tundub eriti kasulik ning millesse lausa peab sekkuma. Ettevaatust!
taurus

Sõnn

Sinus on ürgset jõudu ja atraktiivsust. Siiski võib sul armuasjades eriskummalisi probleeme ette tulla. Näiteks on võimalik olukord, kus sa pead suhete liinis oma vanu võlgu maksma.
gemini

Kaksikud

Kuu liigub Kaksikutes. Kui oled olnud mingis surnud punktis, siis lähemad päevad toovad kaasa vabanemise. Ka su mõtetesse saabub suurem selgus ja sa näed täpselt, mida pead tegema.
cancer

Vähk

Kosmogrammi muster paneb su fantaasia pöörase kiirusega tööle. Seega oled edukas loometöös. Kuid bürokraatlikus asjaajamises võid hajameelsusest puusse panna.
leo

Lõvi

Kerge on olemas olla, olla see, kes sa tegelikult olla tahad. Päikese–Jupiteri ühenduse mõju puudutab sind ja sa näed vahepeal luitunud värve jälle kirkana. Võimalik, et võtad nüüd vastu ühe julge otsuse.
virgo

Neitsi

Päev sobib kenasti nii reisi kui ka õpingute alustamiseks. Samuti meeldiks sulle nüüd see, kui keegi tunneks suuremat huvi sinu vaadete ja tõekspidamiste vastu. Soovid teistele propageerida oma arusaamu.
libra

Kaalud

Su ambitsioonid on suured, kuid napib energiat nende teostamiseks. Või vastupidi – energiat on piisavalt, kuid sul pole selge, mida sa elult tegelikult tahad. Praegu tuleks leida tasakaal püüdluste ja jõu vahel.
scorpio

Skorpion

Asjad või inimsuhted võivad kannatada mingite intellektuaalsete pingete tõttu. Propaganda ja ajupesu suurenenud võimalus. Roolis või kuskil puldis olles säilita maksimaalne vaimuerksus!
sagittarius

Ambur

Ajalõigu olemus nõuab sinu käest tööd ja kohusetunnet. Kui tahad lõbutseda ja seigelda, siis veeretab planeetide seis su teele takistusi. Kuid käesolevad päevad on suurepärased tõsiseks töötegemiseks.
capricorn

Kaljukits

Sinu sisemine kriitik muudab su käitumise mõnevõrra puiseks ja kammitsetuks. Sa kardad paista mittetõsiseltvõetav ja see lämmatab sinus oleva spontaansuse. Ära jälgi end kogu aeg kõrvalt!
aquarius

Veevalaja

Kosmogramm avab sinu ees palju uksi, ehk isegi suuri väravaid. Ole vaid ise aktiivne ja asjad hakkavad liikuma. Samas hoidu igasugustest liialdustest ja säilita käitumises soliidne joon.
pisces

Kalad

Vajalik on distsipliin ja täpsus kõiges, mida teed. Muidu saad tunda ebaõnne seal, kus sa seda oodatagi ei oskaks. Siiski oled päästev kaaslane fantaasiavaestele inimestele.

Anekdoot

Sekretär: "Teie väike tütar tahab teid läbi telefoni suudelda."
Boss: "Võtke see ise vastu. Ma võtan ta teilt hiljem."

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis