ILM TALLINN

L 7.03
4 °
P 8.03
7 °
E 9.03
6 °
T 10.03
6 °

Horoskoop

aries

Jäär

Sul terendavad mõttes uued auahned plaanid – su eesmärgid on kõrgelennulised. Suhe bossi või mõne muu autoriteediga nõuab kannatlikkust ja taktitunnet.
taurus

Sõnn

Pinge sinus või siis sinu ümber on suur. Seetõttu oleks vaja leida mõistlik meetod selle mahalaadimiseks. Parim moodus oleks selleks mõõdukas füüsiline töö või lihtsalt meeldivas kohas viibimine.
gemini

Kaksikud

Ühiskondlikus sfääris on tugev konkurents. Ajahetke muster nõuab sinult suurt pingutust ja võitlust paremate positsioonide pärast. Tegutse, kuid tee seda süsteemselt ja läbimõeldult!
cancer

Vähk

Seis suurendab sinu ambitsioone ja muudab sõjakaks – eriti just sõnade ja ütlemiste tasandil. Samuti võid nüüd rohkem kokku puutuda ootamatuste või veidrate sündmustega sotsiaalses plaanis.
leo

Lõvi

Täna võiksid püüda teistmoodi mõelda – see võib anda häid tulemusi. Samas ära mine kaasa vaidlustega – sellest võiks tõusta suurem tüli. Kui alustad täna reisiga, võib see ootamatusi kaasa tuua.
virgo

Neitsi

Kuu liigub Neitsis. Planeetide muster tekitab su hinges romantilise või lihtsalt unistava meeleolu. Kolleegid panevad ilmselt tähele, kuidas sa äraseletatud ilmel kontoriaknast välja vahid.
libra

Kaalud

Sind võib ees oodata kas murdepunkt või on asjad lihtsalt tavalisest pingelisemad. Sobiv päev ebarahuldava suhte või koostöövormi muutmiseks. Kuid tülidest ja nn arveteklaarimisest tuleks iga hinna eest hoiduda.
scorpio

Skorpion

Kipud tööga seotud muresid võtma liiga isiklikult. Kui keegi su tööga rahul ei ole, kritiseerib ta sinu tööd, mitte sind kui isikut. Meeskonnatöös võib võimuvõitlust ja sisemist konkurentsi esineda.
sagittarius

Ambur

Suhetes teistega kipud sa neile oma tahet ja soove peale suruma. Sa ei taha minna kompromissidele, vaid ajad taga ainult iseenda õigust. Samas võidakse sullegi survet avaldada.
capricorn

Kaljukits

Kaljukitsena võiksid oma sisemisel kitsel nüüd sarvist haarata. Sest päev on soodne uute projektide käivitamiseks ja initsiatiivi näitamiseks. Nii su sõnadel kui ka tegudel on vägev vägi sees!
aquarius

Veevalaja

Sind võidakse tõmmata vaidlusse või lausa sõnasõtta. Samas võib täna alguse saada ka mõni eriti konstruktiivne ja jõuline suhe, mille abil suudad edaspidi lahendada palju probleeme.
pisces

Kalad

Kui mõte ei liigu piisavalt kiiresti, liigu ise rohkem! See paneb ka mõtted voolama ja siis on juba lihtsam tulla vajaliku lahenduse peale. Samas püüa vältida koduseid ebakõlasid.

Anekdoot

"Ma ei võta neid pilte vastu," ütleb keegi daam pahaselt fotograafile. "Te olete mu kümme aastat vanemaks teinud!"
"Mille üle te siis kurdate?" imestab fotograaf. "Teil pole vaja enam kümne aasta pärast tagasi tulla."

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 614 4029
Marge.Sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis