ILM TALLINN

16°
E 27.06
16 °
T 28.06
21 °
K 29.06
22 °
N 30.06
18 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kuu liigub Jääras ja teeb kvadraadi Pluutoga. Seega võib päev kujuneda üsna pingeliseks, ent samas on sul energiat ka kõige raskemate tööde tegemiseks.
taurus

Sõnn

Kaldud liigsele eneseanalüüsile ega soovi oma tundeid teistele avada. See on küll hea kaitse, kuid võib tekitada sinu ja teiste vahel hingelist võõrandumist.
gemini

Kaksikud

Võid tunda end rahutu ja närvilisena. Sul on raske keskenduda, kuna su mõtted hüppavad siia-sinna. Uitmõtteid aitab vaigistada aktiivne füüsiline tegevus.
cancer

Vähk

Õhus on äkilised olukorrad ja ülikiireid otsuseid nõudvad situatsioonid. Tunnete tasandil oled aga ülitundlik, kipud asju vales valguses nägema. Eriti just suhete tasandil võid üle mängida.
leo

Lõvi

Päeva teises pooles hoia võimalikult madalat profiili – kindlasti peaksid hoiduma võimalikest provokatsioonidest ja ole liikluses eriti tähelepanelik! Kuid õhtu soosib vaimset tööd.
virgo

Neitsi

Sa jätad midagi kas kahe silma vahele või teed liiga suuri plaane. Mõtled asjad kas liiga keeruliseks või vastupidi – lihtsustad kõike ülemäära. Ka tahad kõike kohe kiiresti kätte saada.
libra

Kaalud

Tuleb valida mineviku ja tuleviku vahel. Sa kas hoiad minevikust liiga kinni või vastupidi, heidad kõik vanad väärtused valimatult kõrvale ja oled valmis uue nimel kõigest loobuma.
scorpio

Skorpion

Tervise või argipäevaste pisiasjadega seotu nõuab suuremat tähelepanu ja pühendumist. Ürita süüa vähem, aga mitmekesisemalt. Su lemmikloom võib olla rahutu.
sagittarius

Ambur

Enne mõtle, siis ütle! Hoia see täna meeles, sest kipud üsna süüdimatult oma suud pruukima. See asjaolu võib rikkuda sinu ja kellegi teise vahelised suhted. Ka liikluses võid pahandust tekitada.
capricorn

Kaljukits

Kohtumised võivad olla emotsionaalsed, keerulised ja mitmeplaanilised. Täna ongi see päev, kus su spontaanne kehakeel ja silmavaade räägivad sinust rohkem kui su sõnad.
aquarius

Veevalaja

Õhtul teeb Kuu ühenduse Uraaniga – seega võib õhtune aeg tuua suurt muutlikkust ja rahutust, mistõttu pole mõtet kindlaid plaane teha. Kuid sul on palju ideid!
pisces

Kalad

Pääsed ehk vabaks mõnest takistavast asjaolust – seda siis kas füüsilises või vaimses plaanis. Päeva märksõnad on – kiirus, kihutamine, ekstaas. Ka su mõtted on kiired ja lennukad.

Anekdoot

"Kuhu sa õppima läksid?"
"Arsiteaduskonda."
"See on ju suurepärane! Mina hakkasin veterinaariat õppima. Kui ülikooli lõpetame, võime teineteist ravida!"

Päevatoimetaja

Sander Silm
Telefon 614 4162
sander.silm@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis