spordiblogi
jalgpall

ILM TALLINN

T 25.11
-1 °
K 26.11
0 °
N 27.11
-1 °
R 28.11
-3 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kipud oma võimeid üle hindama, mistõttu lähed kaasa ettevõtmistega, mis sul tegelikult üle jõu käivad. Ka võtad sa ebamõistlikult suuri riske, paned kõik munad ühte korvi.
taurus

Sõnn

Vajad vaimutoitu – intellektuaalne stimulatsioon muudab ka sinu füüsilise enesetunde ja töövõime palju paremaks. Tasuks minna teatrisse või kontserdile või külastada mõnda erilise auraga paika.
gemini

Kaksikud

Sul on hea hoog sees, sa eriti ei mõtle, vaid lihtsalt tegutsed. See võib viia kiirustamisest tingitud prohmakani. Samas aitab see energia sind läbi murda seal, kus tavaliselt toppama jääd.
cancer

Vähk

Praegu oleks vaja muuta seda, mis kõige rohkem muutmist vajab. Kui tervis on kehvapoolne, muuda oma elukombeid. Kui partneriga on probleeme, püüa leida mingi lahendus.
leo

Lõvi

Sinus tõstab pead vahepeal uinunud edevusehunnik. Sa naudid igat tähelepanuavaldust, mis sulle tehakse. Inimesele, kes teeb sulle komplimendi, oled valmis kõike andestama.
virgo

Neitsi

Aeg loovate muutuste tegemiseks või vähemalt neile keskendumiseks. Õige hetk muuta seda, mis sind juba pikemat aega pole rahuldanud.
libra

Kaalud

Kaevad ehk kapinurgast välja mõne vana fotoalbumi ja hakkad vanu aegu meelde tuletama. Päev soosib nostalgilisi hetki ja perega (või vanade sõpradega) koosolemist. Su koduloom võib olla rahutu.
scorpio

Skorpion

Tunned, et vaheldus kaunistab elu, kuid ikka hoiad end tagasi uusi asju proovimast. Vanad läbiproovitud asjad annavad sulle kindlustunde, uus seevastu võib tekitada tunde kõige kaduvusest.
sagittarius

Ambur

Kuu liigub kuni kella 18.31 veel Amburis. Kuigi sulle meeldiks kuskil peenes lokaalis kallist rüübet nautida, pead nüüd rinda pistma maiste ja tüütute kohustustega. Maksa arved, korista tuba ja alles siis hakka unistama!
capricorn

Kaljukits

Päeva esimeses pooles, enne kui Kuu jõuab Kaljukitse (18.31), võid end tunda kummaliselt uimase või väsinuna. Õhtul peaks enesetunne paranema ning sinusse voolab uut värsket energiat.
aquarius

Veevalaja

Hetk võimendab salapäraseid momente. Kui vaatad endasse, võid oma hingesügavustest leida midagi, mis sind kas häirib või vastupidi – vaimustab. Suhetes mõne oma partneriga võid tunda müstilist ühtekuuluvust.
pisces

Kalad

Sulle on oluline oma salajaste plaanide elluviimine. Selle nimel oled valmis kasutama meetodeid, mis ei ole just kõige ausamad. Ka on täna oht, et sa langed mingite ebamääraste illusioonide mõju alla.

Anekdoot

Sõbrannad omavahel.
"Kas oled oma mehega õnnelikus abielus?"
"Jah, olen küll. Ainult üks asi erutab mind."
"Mis asi see on?"
"Minu mees."

Päevatoimetaja

Liina Metsküla
Telefon 614 4166
Liina.Metskula@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis