ILM TALLINN

-4°
P 4.12
-5 °
P 4.12
-5 °
P 4.12
-6 °
E 5.12
5 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kui oled pereinimene, siis kindlasti võta täna oma perega midagi põnevat ette. Tasuks teha midagi sellist, mida sa varem pole teinud. Kerge oht liialdada söögi ja joogiga.
taurus

Sõnn

Võimalusi on piisavalt, kui vaid ise oskad neid ära kasutada. Midagi võib lausa poolmuidu sülle langeda – ära siis saatust narri ja oska ka tänulik olla!
gemini

Kaksikud

Sulle võib tunduda, et inimesed on liiga asjalikud ja vaoshoitud, et päev võiks sinu jaoks nauditavaks kujuneda. Aga tee ots lahti, mõtle midagi lahedat ja erilist välja!
cancer

Vähk

Sinus on loomulikku enesekindlust ja elurõõmu. Oled ka huvitav kaaslane, kuna genereerid omapäraseid mõtteid. See kõik muudab sind teiste silmis vägagi atraktiivseks.
leo

Lõvi

Kui sul on parajas vanuses lapsed, siis täna võiksid sa neile olulisi elutarkusi õpetada. Kui aga oled noor, vaba ja vallaline, siis tõmbab sind peenetesse pubidesse-klubidesse, kus saad end välja elada.
virgo

Neitsi

Keegi võib sulle meeldiva üllatuse valmistada. Ka su enda meeleolu on selline, et heameelega näiteks kingiks kellelegi midagi ilusat – kas või naeratuse. Päev soosib kõiki naudinguid.
libra

Kaalud

Mõnus seltskond ja kaunid inimesed ei jäta sind täna külmaks, mistõttu püüad olla õigel ajal õiges kohas. Ja see peaks ka õnnestuma. Õhtul võib üks kohtumine väga oluliseks osutuda.
scorpio

Skorpion

Tänane päev sobib kenasti nii külla minemiseks kui ka külaliste kutsumiseks. Sinu ja teiste vahel liikuv info võib sulle anda uusi ideid ehk siis pakkuda vajalikku vaimutoitu.
sagittarius

Ambur

Kui lähed täna seltskonda või pidusse, siis hoia söögi ja eriti joogiga mõõdukat joont. Sest su organism võib olla tavalisest tundlikum ja reageerida ebaharilikul viisil.
capricorn

Kaljukits

Kuu liigub Kaljukitses ja teeb ka ühenduse Kaljukitses oleva Veenusega. Ehk siis tulemas on igati tore ja mõnus päev, kui kindlasti peaksid minema seltskonda ning nautima häid sööke ja jooke.
aquarius

Veevalaja

Täna oleks soovitatav olla rohkem omaette ja anda oma hingele võimalus nautida rahu ja vaikust. Ka sobib päev müstilisteks ettevõtmisteks, samuti võiksid minna mõnda erilise auraga piirkonda. 21.44 – Kuu Veevalajas.
pisces

Kalad

Sõbrad või siis mingi seltskond võib täna olulisemat rolli mängida. Kuid jälgi seda, et sa ei laseks end teistel liiga palju mõjutada. Jää ikka iseendaks ja ära ole millegagi nõus vaid viisakuse pärast.

Anekdoot

Väikeses Šoti linnakeses esineb mustkunstnik. Ta paneb oma naisassistendi laval olevasse kasti, teeb selle kohal kätega mõned salapärased liigutused ja kui kast avatakse, siis on selles ainult kaks küülikut.
Pärast etendust läheb üks vaatajatest mustkunstniku juurde ja küsib, kas too ei võiks nähtud kunsttükki korrata tema naisega.
"Muidugi võin. Aga kas te ei karda, et te oma naisest ilma võiksite jääda?"
"Asi pole üldsegi naises. Ma nimelt lubasin pojale kinkida sünnipäevaks kaks küülikut."

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 51993733
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis