ILM TALLINN

14°
R 29.05
15 °
L 30.05
15 °
P 31.05
15 °
E 1.06
12 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kuu teeb päeva jooksul opositsiooni Jääras oleva Uraaniga. Niisiis võib päev kujuneda üsna ettearvamatuks ja rahutuks ning asjad ei lähe nii, nagu sa neid plaanisid. Veidra või kummalise kohtumise võimalus.
taurus

Sõnn

Milline osa on sinu elus sümbolitel? Kas oskad lugeda märke ja endeid enda ümber? Vahel võiksid püüda vaadata seda, mis on silmale nähtamatu. Täna ongi see päev, kui su meel on tundlikum.
gemini

Kaksikud

Võid kogemata teha midagi sellist, mis su mainet ja positsiooni kahjustab. Seega tuleks sul vältida liigset juhuslikkust ja seda nii otsustes kui ka tegudes. Sinuni võib jõuda ka kahtlasi kuulujutte.
cancer

Vähk

Kui pead palju inimestega suhtlema, võid kergesti väsida. Nimelt võib päevas aimata teatud energeetilisi probleeme: sa kipud oma energiat teistele liiga palju ära andma ning tagajärjeks on väsimus.
leo

Lõvi

Mõni suhe võib muutuda romantiliseks. Sõprusest võib saada armastus ja armastusest hoopis midagi müstilist, millele sa ei oska nimegi anda. Kõik su ümber muutub mitmeplaanilisemaks.
virgo

Neitsi

Nüüd nõuavad just ametlikud suhted sinu käest rohkem, kui sa sooviksid. Merkuuri ja Neptuuni kvadraadi tõttu ei maksa lepinguid sõlmida, sest see tooks kaasa oma sõnade söömist.
libra

Kaalud

Kuu liigub Kaaludes ning teeb opositsiooni mässumeelse Uraaniga. Seega ole valmis olukordadeks, mis võivad sind üllatada või isegi šokeerida. Kuid sul on silma nägemaks asju uuest vaatenurgast.
scorpio

Skorpion

Tugevad Neptuuni aspektid muudavad sind unistavaks, aga ka äärmiselt loominguliseks. Sa näed ilu igas pisiasjas ja suudad tõlgendada seda oma kaaslastelegi. Mine kunstinäitusele!
sagittarius

Ambur

Keegi võib ootamatult sinu tähelepanu püüda ning teha sellega seoses sulle mingi ettepaneku. Sa ei tohiks talle päriselt ära öelda, vaid uuri igaks juhuks asjaolude tausta ja tagamaid.
capricorn

Kaljukits

Täna võib anda tunda vastuolu ühiskondlike ja isiklike asjade vahel. Boss või keegi teine, kel on sinu üle mõjuvõim, võib käituda veidralt ja arusaamatult. Ole ettevaatlik võõraste penide suhtes!
aquarius

Veevalaja

Täna tundub igal suhtel ja kohtumisel juures olevat tugev erootiline varjund. Kui neil teemadel liiga palju unistad, võid lõpuks pettuda. Siiski on su võimalused selles osas üle keskmise.
pisces

Kalad

Tugevad Neptuuni pingeseisud muudavad sind ülitundlikuks nii heas kui ka halvas mõttes. Võtad paljusid asju liiga südamesse ja elad kaasa võõrale murele. Teised mõjutavad sind liiga kergesti.

Anekdoot

Saja-aastaselt küsiti:
"Millele võlgnete tänu oma pikaealisuse eest?"
"Oma kõrgele vanusele," kõlas vastus.

Päevatoimetaja

Piret Kütt
Telefon 614 4094
piret.kutt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis