ILM TALLINN

N 27.10
4 °
R 28.10
8 °
L 29.10
5 °
P 30.10
5 °

Horoskoop

aries

Jäär

Marsi-Uraani kvadraat toob lähipäevadesse rahutust, kiirustamist ja plaanide muutust. Võimalikud on üllatused ja ootamatused. Aeg sobib läbimurdeks ja surnud punktist väljamurdmiseks.
taurus

Sõnn

Propaganda või muud jõulise informatsiooni vormid võivad nüüd suuremat rolli mängida. Keegi üritab sulle midagi vägisi selgeks teha. Ettevaatust liikluses ja ohtliku tehnikaga ümberkäimisel!
gemini

Kaksikud

Mina-sina suhe on täna selgelt märgatav. Partnerlus on niisiis valdkond, mis koondub rohkem fookusesse. Teised inimesed on täna peeglid, mille kaudu saad endast paremini aru.
cancer

Vähk

Päeva mõjud õnnestavad nii mõndagi suhet ja tekitavad sinu ja teiste vahel mõnusaid romantilisi vibratsioone. Päev sobib ideaalselt sellekski, et osta koju või kontorisse silmailu pakkuv vidin.
leo

Lõvi

Päev mõjub hästi kõigele, kus pead olema süsteemne ja täpne. Parim tööpäev, sest suudad süveneda ja näed kõiki detaile, millega pead tegelema.
virgo

Neitsi

Kuu liigub Neitsi märgis. Oled seega omas elemendis ning tahad jälle juuksekarva lõhki ajada. Seega ürita asju rohkem linnulennult vaadelda, ära ole kinni üksikasjades!
libra

Kaalud

Kuna viibid alateadlike impulsside mõju all, võid kainet ja loogilist mõtlemist nõudvates tegevustes mõne vea teha. Seega parem unista süütult, ära hakka ärigeeniust mängima!
scorpio

Skorpion

Erinevalt eilsest edeneb täna meeskonnatöö. Sinu ja kollektiivi vahel annab tooni positiivne energia. Kuid hoiduma peaks riiete ja ehete ostust.
sagittarius

Ambur

Päev on seda keerulisem ja ettearvamatum, mida vähem sa asjadega kursis oled. Kui loodad vaid juhusele, võib päev sulle tõelise krutski kokku keerata. Dokumente allkirjastades maksimaalset tähelepanu!
capricorn

Kaljukits

Oled kuidagi rahutu ega suuda end seetõttu vabalt tunda. Sul on end raske väljendada ja oma tundeid teistega jagada. Kuid päev sobib loominguliseks tööks ja müstilise kirjanduse uurimiseks.
aquarius

Veevalaja

Täna on hea päev sotsiaalses-ühiskondlikus liinis muudatuste tegemiseks. Olgu selleks siis sinu töö või mõni muu avalik tegevus. Hoiduma peaks asjadest, millest sul puudub selge ülevaade. Päeval võib olla mingi seos saladuste ja varjatusega.
pisces

Kalad

Veenuse ja Neptuuni täpne kvadraat võib su ellu tuua nii romantikat kui ka lihtsalt ilusaid unistusi. Rahaasjades tuleks siiski unelevat olekut vältida ja püüda tähelepanu fookuses hoida.

Anekdoot

Pärlid paberil
"Algul istus külaline kuulajate poole küljega, siis aga pööras nende poole kogu oma paatose."

Päevatoimetaja

Andra Nõlvak
Telefon 51993733
andra.nolvak@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis