Õhtuleht

ILM TALLINN

18°
N 26.05
16 °
R 27.05
13 °
L 28.05
17 °
P 29.05
17 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kui võtad vastu mingi otsuse või annad endale lubaduse, saab see suure tõenäosusega ka tulevikus teoks. Hetk soosib kaugemate plaanide tegemist ning ka oma väärtushinnangute üle mõtisklemist.
taurus

Sõnn

Valitseva seisu tõttu võid olla nõudlik nii enda kui ka teiste suhtes. Sinu maksimalism ja kompromissitus muudab suhted teistega keeruliseks. Samas oled heas füüsilises vormis.
gemini

Kaksikud

Keegi sinu läheduses võib käituda nii, mis su tuju alla viib. Sind võidakse ka üllatada kõige ebasobivamal hetkel. Eriti ohtlikud on pätid – juhul kui nad ka joobes juhtuvad olema.
cancer

Vähk

Päevas domineerivad psühholoogilised alatoonid. Sulle rohkem tundub, kui asi tegelikult on – nii heas kui halvas mõttes. Sa võid aru saada asjadest, millest tegelikult ei peaks aru saama.
leo

Lõvi

Planeetide seis tekitab mõnevõrra kammitsetud tunde. Õnneks on see vaid tunne, mis läheb mööda. Kui oled eelnevatel päevadel vajalikud asjad tegemata jätnud, oled nüüd ajapuuduses.
virgo

Neitsi

Kuigi sulle on omane näha pigem üksikuid puid kui metsa tervikuna, oled täna võimeline sisse elama ka tervikusse. Tajud hästi nii üksikisikute psühholoogiat kui ka massides valitsevat meeleolu.
libra

Kaalud

Sügavate meeleoludega päev. Eelistad omaette olemist seltskondlikule suminale. Päevaga sobib ideaalselt koduse kinoseansi nautimine koos perega! Rohkem võiks juua puhast vett ning vähem süüa.
scorpio

Skorpion

Kuu ja Pluuto ühenduse tõttu on päevas tavalisest rohkem intensiivsust ja kirge – tõsi, see on sordiini alla peidetud. Vaatad end liiga palju kõrvalt.
sagittarius

Ambur

Aeg ei sobi suuremateks ostudeks ega ka muudeks raha ja varandusega seotud üritusteks. Kui asetad oma rahasaamise lootused kõik vaid ühele kaardile, võid kaotada.
capricorn

Kaljukits

Kuu liigub Kaljukitses ja teeb ühenduse Pluutoga. Seetõttu sobib päev suurepäraselt millelegi tõsisele keskendumiseks, põhjalikuks süvenemiseks, millegi uurimiseks ja väljaselgitamiseks.
aquarius

Veevalaja

Asi või ettevõtmine, millel oled just sabast kinni saanud, läheb veel viimasel hetkel sul käest lendu. Samas peaks su intuitsioon olema suurepärane – pööra tähelepanu oma unenägudele!
pisces

Kalad

Täna tõmbab sind selliste sügavuste poole, mis võivad sulle isegi ohtlikud olla. Uute tutvuste puhul ära oma kaaslast kohe liiga palju usalda, anna suhtele aega kujuneda ja siis on asi juba selgem.

Anekdoot

Sõbrad omavahel.
"Vaata aga vaata! Kellele sa nii kalli šokolaadikarbi oled ostnud?"
"Asi on selles, et naine on täna hommikust saati minu vastu väga lahke olnud. Hakkasin mõtlema, et võib-olla on täna meie pulmapäev või naise sünnipäev ja ostsin seepärast igaks juhuks karbi šokolaadi."

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis