Naised

Horoskoop

aries

Jäär

Täna varahommikul kell 5.57 oli kuuloomine (Kuu ja Päikese ühendus) Jääras. Seega sümboliseerib tänane päev uut jääralikku algust. Pane paika oma plaanid ja visualiseeri positiivset tulevikku!
taurus

Sõnn

Esile võivad kerkida mõjud alateadvuse sügavustest. Mälestused mängivad ehk isegi liiga suurt rolli, segades sul nägemast käesolevat hetke. Samas võid olla äärmiselt loominguline ja fantaasiaküllane.
gemini

Kaksikud

Tagurpidi loogika töötab sinu puhul lausa suurepäraselt. Jõuad heade tulemusteni viisil, mis võib teistele tunduda arusaamatu. Loogika ja intuitsioon on tasakaalus.
cancer

Vähk

Keegi võib sinuga osavalt manipuleerida. Ta eeldab, et sa oled asjaga nõus, kuna sa jätad lihtsalt sellise mulje. Püüa olla enesekindlam ja ära nõustu vaid selleks, et pingeid vältida.
leo

Lõvi

Sinuni võib jõuda sellist infot, mis paneb sind asju uues valguses nägema. Teine võimalus on see, et infot ja eri liiki muljeid on lihtsalt liiga palju. Tee vahet olulisel ja ebaolulisel.
virgo

Neitsi

Õige hetk mõne muudatuse sisseviimiseks. Ja kui midagi on juba pikka aega olnud pidevalt halvasti, siis nendel päevadel on võimalus see viga parandada. Sul on silma lahenduste leidmiseks.
libra

Kaalud

Seis on paljulubav, eriti suhete liinis. Praegu loodud sidemed ja kontaktid toovad kaasa huvitavaid ja edasiviivaid arenguid. Ning alustatud ettevõtmised kannavad originaalset vilja.
scorpio

Skorpion

Kui tööd on palju, siis võid tunda, et juhe hakkab kokku jooksma. Eriti ei kannata sa seda, kui sind tagant kiirustatakse. Teisel tasandil hoia oma tervist ja ole ettevaatlik loomadega.
sagittarius

Ambur

Sekkud asjadesse, mis ei ole tegelikult üldse sinu rida. Samas annab seis sulle rohkelt energiat ja muudab seltskonnas populaarseks. Parim päev millegi pöörasega tegelemiseks!
capricorn

Kaljukits

Oled ehk liiga palju mineviku mõju all. Näiteks võid luua uue suhte vanade skeemide kohaselt – kuid see ei pruugi olla hea lahendus. Probleemiks võib olla ka liigne kriitilisus.
aquarius

Veevalaja

Situatsioon taevakaardil tekitab vajaduse olla korraga mitmes kohas. Infot ja kohtumisi kipub olema tavalisest tunduvalt rohkem. Liikluses võid aja võitmiseks liiga agaralt gaasipedaali vajutada.
pisces

Kalad

Tänu Marsi ja Neptuuni harmoonilisele seotusele valitseb ideaalne tasakaal sinu vaimse ja füüsilise energia vahel. Parim päev selleks, et ühendada intuitsioon-visioon ja mingi konkreetne ja jõuline tegevus.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis