Ilu ja mood

Horoskoop

aries

Jäär

Tunda annab Marsi ja Saturni lähenev opositsioon. Võimalik, et tunned kerget frustratsiooni ning tajud, et kõik on justkui kinni jooksnud. Paljud asjad võtavad tavalisest rohkem aega. Aga ole sellest üle!
taurus

Sõnn

Kas hoiad millestki kinni sellepärast, et tahad seda eset ka tegelikult omada või annab see sulle hoopis kindluse, et kõik on jätkuvalt vanaviisi? Kas asjad sümboliseerivad sinu jaoks stabiilsust?
gemini

Kaksikud

Kuni kella 14.24ni on Kuu veel Kaksikutes. Hetkes on aimata mitmeid vastuolusid, mis nõuavad sinult maksimaalset vastutustunnet – seda nii töös kui ka isiklikus elus. Keegi võib midagi nõuda.
cancer

Vähk

Kuni kella 14.24ni, mil Kuu jõuab Vähki, oleks mõistlik olla rahulikus ja meditatiivses seisundis. Õhtune aeg soosib kõike pere ja majapidamisega seonduvat. Ka võib õhus olla romantikat ja salapära.
leo

Lõvi

Hetkel on oluline see, et sa ei jääks minevikku liiga kinni. Minevikule toetumine võib kaasa tuua selle, et sa ei vaata edasi, vaid tagasi. Seega võid maha magada mõne olulise võimaluse.
virgo

Neitsi

Kui oled perekonnainimene, siis täna võivad üles kerkida teemad, mis on seotud sinu perekondlike kohustustega. Kui sul on tundlikus eas lapsed, võiksid neile oma elutarkust ja teadmisi jagada.
libra

Kaalud

Kindlasti eelista täna koduvälist tegevust. Vajad avarust ja ruumi enese ümber. Igati sobiv päev kunsti ja loomingu nautimiseks. Suhete liinis võib probleemiks olla (armu)kadedus.
scorpio

Skorpion

Tasuks olla ettevaatlik. Seda nõuab sinult Marsi ja Saturni lähenev vastasseis. Ja kui sa liiga uljas oled, sunnivad kujunevad olukorrad sind ikkagi mingitesse raamidesse. Ettevaatust ohtliku tehnikaga!
sagittarius

Ambur

Valitsev planeetide seis võib tekitada tunde, et sein on ees ja edasi minna ei ole võimalik. See on vaid tunne, mis varsti üle läheb! Täna oleks sul kasulik mõõdukalt füüsilist tööd teha.
capricorn

Kaljukits

Tunned inimeste suhtes poolehoidu, kuid sa ei kipu seda välja näitama. Hoiad end asjata tagasi – ürita olla vabam ja ära kontrolli igat oma liigutust ja väljaöeldud sõna.
aquarius

Veevalaja

Sa ei suuda pisiasjadest üle olla ning see teeb sind tigedaks. Ning ära mõtle asjadest, mida sa muuta ei saa – mõtle asjadest, mida saaksid muuta! Otsi lahendusi, mitte probleeme!
pisces

Kalad

Me oleme nii noored, kui on meie lootused, ja nii vanad, kui on meie kartused. Mõtle selle lause peale ja ehk suudad pärast seda oma ellusuhtumist veidi korrigeerida.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis