ILM TALLINN

12°
T 19.09
12 °
T 19.09
12 °
T 19.09
12 °
K 20.09
13 °

Horoskoop

aries

Jäär

Veenuse ja Uraani trigooni toel oled seikluslusti täis, põnevust pakub vastassoo esindajatega tutvumine. Flirt on sinu jaoks vahva mäng, millest satud kergesti õhinasse.
taurus

Sõnn

Sind võib haarata õhin kodus midagi ümber korraldada, ilusamaks teha. Kui sisustuskaupade poodi satud, kuhjad ilmselt ostukäru põnevaid ja ilusaid vidinaid täis.
gemini

Kaksikud

Suhtlemist ja ringi liikumist on palju. Võid üllatavas kohas kogemata kombel kokku joosta võõraga, kellega vestlus kohe ladusalt arenema hakkab. Sellest võib sõprus sündida.
cancer

Vähk

Kui sul tekib originaalne äriidee, tuleks sellest kiiresti ka otsustajatega rääkida. Sinu nutikast mõttest võib alguse saada kogu töökollektiivile kasu toov tegevus.
leo

Lõvi

Oleks aeg silmaringi avardada. Külasta kohta, kus sa varem pole käinud või mine koolitusele. Tasuks õppida midagi loomingulist või siis arendada suhtlemisoskust.
virgo

Neitsi

Kui end ebakindlalt tunned, tasub meenutada hetki, kui olid julge ja õnnelik. Leia positiivne ja kindel tunne minevikust ning too see tänasesse!
libra

Kaalud

Paljutõotav päev armusuhete vallas. Võimalik, et kallim sind kuidagi üllatab või siis tunnistab keegi sõpradest punastades, et tegelikult on ta sinusse kõrvuni armunud.
scorpio

Skorpion

Eriti hea päev naissoost Skorpionidele, kes on kavalad veetlust karjääri arendamisel oskuslikult ära kasutama. Kõrgel positsioonil härradega on lihtne läbi saada.
sagittarius

Ambur

Vajad vabadust, võimalust päevakava enda tujudest lähtuvalt planeerida. Kui saad tegelda asjadega, mis pakuvad naudingut, edeneb kõik suurepäraselt.
capricorn

Kaljukits

Kui keegi vanematest sugulastest on palunud su abi tehnilistes küsimustes, proovi täna ta jaoks aega leida. Võid ka enese jaoks mingi uue põneva (kodu)tehnikavidina avastada.
aquarius

Veevalaja

Ootamatute mõttekäikudega tõmbad endale tähelepanu. Võid teisi jahmatada, aga ka tänu omapärale saada tuttavaks põneva ja uudishimuliku vastassoo esindajaga.
pisces

Kalad

Võid saada tuttavaks kellegagi, kes osutub vägagi kasulikuks ärialaselt. Hea läbisaamine kolleegidega tagab selle, et nad on sulle uute ideede rakendamisel toeks.

Anekdoot

Mehel on koer, kes oskab inimkeeles rääkida. Kord hakkab peremehel raha lõppema. Ta läheb koeraga kõrtsi ja veab seal saja dollari peale kihla, et tema koer hakkab inglise keeles rääkima. Koer aga ainult uriseb. Mees jääb oma rahast ilma ja kõnnib kõrtsist löödult välja.
"No kas sa siis ei võinud natuke häält teha?" teeb ta koerale etteheiteid.
"Ma ei hakanud meelega rääkima," vastab koer. "Homme läheme sinna kõrtsi tagasi, ja mõtle, kui palju me siis raha saame."

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis