Õhtulehe blogid

Malluka beebiblogi: head emad ostavad lastele auto ja korteri?

11:54, 25. aprill 2015
Minult hakati ükspäev uurima, et kas ma ikka Marile juba raha kogun. Ütlen ausalt, et ei kogu ma midagi. Ma tean, et raha väärtus paraku kahaneb ajaga nii ehk naa, seega isegi kui ma iga kuu paneksin 100 eurot kõrvale (mis on ju suur raha), võib 17-aasta pärast olla nii tühine summa, et sellel ajal saab Mari heal juhul sõpradele ühe korraliku peo pidada ja asi ants.  Ma vist isegi julgesin ennast niimoodi väljendada, et ma usun, et ma olen piisavalt võimekas inimene, et suudan oma last majanduslikult aidata ka ilma raha kogumata. "Ahsoo, et sa siis suudad oma lapsele ilma kogumata auto ja korteri osta, kui ta seda täisealisena soovib?" uuriti minult. Ei, seda ma küll ei arva, aga päris ausalt ma ei arva, et ma seda ka tegema peaks. Muidugi oleks tore, et kui ma olen selleks ajaks oma eluga sealmaal, et oman piisavalt suuri sissetulekuid, et oma lapsele seda võimaldada, kuid kui ma elan ütleme näiteks sama elu, mis praegu, siis ma ei leia küll, et see kuidagi väga vale o
0

Avasta Eestimaad: milliselt saarelt tasub otsida militaarseid vaatamisväärsusi?

10:07, 25. aprill 2015
Militaarajaloost huvitatutele leidub arvukalt põnevaid uudistamispaikasid Hiiumaa rannajoontel.
0

Kuidas naistevägi kohtu leebeks muutis

07:00, 25. aprill 2015
Tallinna kohtumaja ümbrus Draamateatri kõrval nägi välja, nagu oodanuks naisteparv biitlite kontserti. Kõik kiljusid, kui kahe mõõgamehe vahel toodi kohale tüse pruunijuukseline kaebealune. Kohtusaalis võitlesid naised kohtade pärast ja trügisid higist leemendades pingivahedes.
2

Ott Järvela | Ennustus jalgpalliliiga 8. vooruks, Tartu tõuseb, Narva vajub

16:49, 24. aprill 2015
Jalgpalli Eesti meistrivõistluste kõrgliiga 8. vooru keskseks kohtumiseks tabeliseisu kohalt on liidri Nõmme Kalju ja kolmanda koha omaniku Tallinna Infoneti duell. Ent põnevat põhimõttelisust kätkevad ka matšid Tartu Tammeka - Viljandi Tulevik ja Narva Trans - Sillamäe Kalev.
1

ARVUSTUS | "Kaardimaja" – väga valusad ohverdused

15:13, 24. aprill 2015
Nagu sai nenditud juba eelmisel korral, on sündmused „Kaardimajas“ võtnud omale tõepoolest väga sõjaka ilme ning vastasleerid otsimas järjest armutumaid vahendeid, kuidas üksteist alistuma sundida.
1

MOEKEERIS | Millele veel aprillis tähelepanu pöörata?

14:53, 24. aprill 2015
Õues on küll tunda kevade hõngu, kuid jäine tuul ja angiin ei lase mul kodust nina välja pista. Olen juba nädala jooksul "nautinud" voodirežiimi. Täna otsustasin reastada minu viimase aja lemmikud laulud, filmid, seriaalid, raamatud, blogid jne. Vähemalt ei möödunud nädal voodis kasutult. Tegin palju uusi avastusi. Loodan, et ka teie leiate endale mõne lemmiku.
0

Muljed Tasku keskuse moeõhtult ja veel üks pükskostüüm

09:00, 24. aprill 2015
Elan praegu peamiselt Tartus, aga kahjuks toimuvad kõik moeüritused Tallinnas. Seega, kui Tartus midagi moemaigulist toimub, siis üritan ikka kohale minna.
0

Kas reisija, turist või elan ma oma päriselu?

02:47, 24. aprill 2015
Kirjutasin hiljuti artikli ühest Nicaraguas kohatud tüdrukust, kes on seitse kuud Ladina-Ameerikas reisinud. Tema eristas oma jutus kahte erinevat inimest – turisti ja reisijat.
2

Martin Müürsepp | Saraatovisse lendasime ikka Jak-42ga!

07:00, 23. aprill 2015
Õhtuleht avaldab igakuiselt BC Kalev/Cramo abitreeneri Martin Müürsepa korvpalliblogi
3

Kuidas värske Looming luulemuusa meelde tõi

07:00, 23. aprill 2015
See võis seitsmekümnendate lõpp olla, kui – kopkata taskus – raadiomajast keskturu kanti eksisin. Südasuvi. Vastu tuli klassivend P, hipi ja luuletaja, koos hirmkauni naisega. Mõlemad päikesepruunid, ajalehest keeratud maasikatuutu käes, toppisid marju teineteise suhu ja olid armunud. Tere-tere. Naine vaatas mind terasel pilgul, P. esitlemine oli rabe, paaril kiire ja mina olin kade – kopkat polnud taskus ja kalleid magusaid turumaasikaid osta ei saanud.
0

Psühholoogia blogi: eneseanalüüsi oskus on oluline

10:49, 22. aprill 2015
Igale isiksusele on oluline hea eneseanalüüsi oskus. Inimene peab oskama enda tugevusi ja nõrkusi analüüsida, sest kui on endast selge ettekujutus, saab teha teadlikke valikuid ja vajadusel midagi ette võtta.
1

Toomas Vara | Real ja Atletico tõestavad Meistrite liigas, et jalgpalli mängitakse peaga!

10:19, 22. aprill 2015
Jalgpalli Meistrite liigas selguvad täna kaks klubi, kes mängivad koos Müncheni Bayerni ja FC Barcelonaga tänavustes poolfinaalides. Viasat Sport Balticu jalgpallikommentaator Toomas Vara ennustab tänaste matšide tulemusi.
3

Kuidas kujurist spioon ja inimsööja tehti

07:00, 22. aprill 2015
Dresdeni Fürstenplatz jäi Anton Starkopfile eluks ajaks meelde. Seal rabati skulptor I maailmasõja puhkedes kinni ja paar tuhat vihast sakslast tahtsid ta kui spiooni lintšida. Eriti kahtlane näis, et "vene kasakal" oli taskus Pariisi Academie Grand Chaumiere’i tunnistus. Starkopf oli seal enne sõda õppinud. Omakohtust ta pääses, kuid pandi Dresdeni vangla 13. kongi "igasuguste murdvaraste ja kõrilõikajatega kokku" mahalaskmist ootama.
0

Kas oled vahepeal hakanud narkomuulaks?

23:21, 21. aprill 2015
Ma reisin üksinda Ladina-Ameerikas, mis on tuntud kui piirkond, kust püütakse narkootikume Euroopa või Ameerika Ühendriikide turule smugeldada. Ja siis ongi mult küsitud, kas ma tegelen ka sellega.
7

Otto NBA-risotto | Korvpallifanati parim aeg ehk NBA play-offid on jälle hoos

21:25, 21. aprill 2015
Kui tööl olles kohtad uniste, magamatusest tingitud punaste või kottis silmadega kossusõbrast kolleegi, siis pole vaja pikalt spekuleerida ta öiste tegevuste üle. Vaevalt, et ta magatab mōnda üksikut Eesti eurolaulikut või ostis endale Sims 4 videomängu. Põhjus on otsesemalt seotud spordiga.
2

Toomas Vara | Tänase Barcelona – PSG mängu kommenteerimine on väga keeruline töö!

14:14, 21. aprill 2015
Jalgpalli Meistrite liigas selguvad täna kaks esimest poolfinalisti. Kui ühes mängus pinget pole, siis teine säriseb elektrist. Barcelonas ja Münchenis peetavaid lahinguid tutvustab Viasat Sport Balticu jalgpallikommentaator Toomas Vara.
6

Paar sammu ülespoole

10:27, 21. aprill 2015
Kättejõudnud kevadeks on kodumaine trepijooksu hooaeg läbi saanud ning teinud teed vabas õhus aset leidvatele ettevõtmistele. Ilm on juba sedavõrd kena, et saab vabalt rullid, rattad või tossud alla ajada ning õue liigutama minna.
1

"Troonide mäng" – vabadus, valitsemine ja õiglus

09:49, 21. aprill 2015
"Troonide mängu" sellenädalases episoodis ("The House of Black and White") juureldi selle üle, milline peaks olema õige valitseja ning kuidas suhestub kontseptsioon valitsemisest vabaduse ning õiglusega.
2

Raudteejaama romantika

09:00, 21. aprill 2015
Jällegi olen teie ees ühe kevadise riietusega. Iga piiluv päikekiir paneb mind lillemutreid ja kleidikesi valima. Hüvasti igavad teksad ja hallid särgid! (Okei, seda "hüvastit" ei saa kunagi juhtuma, aga kleite ja värvilisi mustreid olen küll viimasel ajal rohkem kandnud.)
1

Kuidas tervenenud rahvas taas parlamendi sai

07:00, 21. aprill 2015
Kell 11.14 kargas riigivolikogu püsti, kui saali tuli riigihoidja Konstantin Päts. Oli neljapäev,
2

"KÖÖK": Kuidas kokku hoida? Anna kinga!

21:58, 20. aprill 2015
Restorani kimbutab rivaalitseva restorani tegevuse tõttu kliendipõud, kassa on kokku kuivanud ja võetakse kasutusele äärmuslikud kokkuhoiumeetmed. Samal ajal üritab Maks baarmen Kaspari abiga restoranis ebaseaduslikku tulu teenida. Olukord ületab keemispunkti, kui nii mõnedki teenelised kokad sule sappa saavad.
1

Nädala pluss, miinus ja ennustus | Kiidame play-off'is intriigid püsti pannud meeskondi!

10:57, 20. aprill 2015
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis, jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame alanud nädalale otsa mõne ennustuse abil. Meie 6. aprilli valik:
1

Viljar Voog | Võrkpalliliiga kasvatab võitjaid

10:00, 20. aprill 2015
Tartu võrkpallimeeskonna peatreener Andrei Ojamets ütles pärast Eesti-Läti ühisliiga võitu, kus lõuna-eestlased olid kahes matšis alistanud Tallinna Selveri ja TTÜ, et tegu on Eesti kõige tasavägisema pallimängualaga. Siis ei olnud veel selge, et esimest korda üle mitme aasta suudab üks meeskond koju viia rohkem kui ühe tiitli ja et Pärnu on hooaja loojangul konkurentidest mäekõrguselt üle. Seega tuleb Ojametsa sõnu ehk veidi kohendada – kui võrkpall ei ole Eesti tasavägiseim ( ja on küllalt argumente nii volle poolt kui teiste alade vastu, et ta võib seda endiselt olla), siis kindlasti kõige ühtlasema tasemega ala.
0

Kuidas valimiskogu presidendi valimata jättis

07:00, 20. aprill 2015
Jüri Uluots oli kohtunud EV rahvuskomitee esindajatega, sinna oma esindaja saatnud ("pseudoparlament", ütles ta), kuid siiski selle tegevust eemalt pealt vaadanud.
0

Miinimumpalga maksja on kaasaegne orjapidaja

21:31, 19. aprill 2015
Viimasel ajal on palju räägitud maksudest ja miinimumpalga tõstmisest. Selle tuules olen minagi mõelnud mitmeid kordi, kuidas küll meie inimesed pisut alla neljasaja euro kuus hakkama saavad. Kusjuures tihti kasvavad peres ju ka lapsed ja üksikemad või siis -isad peavad ka selles olukorras hakkama saama.
127

Vanemad magavad kodus, aga vaene laps teenib raha!

16:56, 19. aprill 2015
Sellest ma ühes blogipostituses juba kirjutasin, et Ladina-Ameerikas (kirjutan Ecuadori näitel) kasutatakse lapsi ära müügitehnikana. Aga siis polnud ma veel näinud lapsi, kes ise, ilma vanemateta, müügitööd teevad.
1

Lillemuster kevadel: keda see enam üllatab?

10:00, 19. aprill 2015
Näitan teile üht kevadist riietust, mis on millegipärast ununenud arvuti sügavustesse ja Väikese Moeajakirja veergudele pole veel jõudnud. Nüüd on see igatahes teile vaatamiseks väljas. Jätke kindlasti ka kommentaar, mida sellisest kevadriietusest arvate!
0

Avasta Eestimaad: alternatiiv Võhandu maratonile

15:59, 18. aprill 2015
Võhandu aerutamismaraton kuulub raskeimate ning põnevaimate veespordivõistluste hulka Euroopas. Sama põnev, ent oluliselt kergem on huviväärsuste marsruut paralleelselt maratonirajaga.
3

Ott Järvela | Ennustus jalgpalliliiga 7. vooruks, kas Kalju murrab maha ka Levadia?

12:47, 18. aprill 2015
Jalgpalli Eesti meistrivõistluste kõrgliiga seitsmenda vooru keskses kohtumises pole kahtlust, sest kohtuvad kaks viimati Eesti meistriks tulnud klubi - 2012. aasta tšempion Nõmme Kalju, kes täiseduga Premium liiga liider, läheb külla 2013 ja 2014 tiitli võitnud Tallinna Levadiale.
4

Psühholoogia blogi: õpi ennast armastama

10:44, 18. aprill 2015
Mõned inimesed armastavad ennast ja mõned vihkavad ennast. Kõige õigem oleks õppida ennast armastama just sellisena nagu sa oled. Eripära on rikkus, mida võiks teadlikult välja tuua.
2

ARVUSTUS: "Kaardimaja" – armastus ja muud probleemid

09:50, 18. aprill 2015
"Kaardimaja" ja üldse poliitika puhul peab nentima, et kuigi tahaks rääkida puht tööalasest professionaalsusest, kus inimestevahelised isiklikud suhted mingisugust rolli ei mängi ning otsused saavad tehtud ainult objektiivsusele ja ratsionaalsusele rõhku pannes, siis tegelikkuses see nii ei ole ja kuidas saakski olla, kui poliitikuametiski jäädakse lõpuks ikkagi ainult inimeseks.
0

Kuidas Eesti tüdruk kehastus kuninga pruudiks

07:00, 17. aprill 2015
Ta seisis ajakirjanike ees Norra mägedes, päikeseprillid uljalt mütsile lükatud, kerge muie näol, kui selgus, et kümnete sensatsiooni­maiaste pressiesindajate poolt mäenõlval jälitatud naine polegi noore Rootsi kuninga Karl XVI Gustavi pruut Silvia Sommerlath.
0

Moeblogija või ameerika talunik?

10:00, 16. aprill 2015
Kui olete eelmist Väikese Moeajakirja postitust näinud, siis olete ilmselt seda riietust ka juba näinud. Siiski, pidin selle ametlikult blogipiltidele ka jäädvustama, sest ma lihtsalt tundsin end terve pühapäevase kirbuturul veedetud päeva nii ägedalt ja nii mugavalt.
3

Kuidas filmitsensor Tallinna suurkino sulges

07:00, 16. aprill 2015
"Kesknädalal sulges politsei Tallinnas kino Grand Marino… Nagu kuuleme, on ametiasutiste sooviks Grand Marino sulgemisega vähendada Tallinnas kinode arvu, kuna kinoseadus näeb ette Tallinnas ainult 12 kino," kirjutab Uus Eesti 16. aprillil 1936.
0

Siin läheb poeg vähem maksma kui tütar!

01:19, 16. aprill 2015
Sõitsin taksoga Quito bussijaamast hostelisse ja lobisesin taksojuhiga niisama. Ühel hetkel küsis ta, kas mul õdesid ja vendi on. Ütlesin, et on. Ja neil on juba omad lapsed. Ning muide, õetütrel on just täna 15. sünnipäev.
0

Ott Järvela | Jürgen Klopp – tänapäeva kollase muinasloo peakangelane

16:58, 15. aprill 2015
Euroopa tippjalgpalli (piiriks sean siinkohal enamvähem püsiva osalemise Meistrite liigas) võluvaima klubi Dortmundi Borussia peatreeneri Jürgen Klopi otsus amet käesoleva hooaja lõpus maha panna on kurb, aga paratamatu sündmus. Kollane muinaslugu saab otsa.
4

Katrin Lust: mina küll ei mäleta Reformierakonna kampaania lubadust kütuseaktsiisi tõsta, kas teie mäletate?

12:42, 15. aprill 2015
Taavi Rõivas ütles eile välja, et riigieelarve on 50 miljoni euroga defitsiidis. Ta mainis ka seda, et Reformierakonna valimiskampaania sõnum, et nad soovivad tõsta kütuseaktsiisi, oli kõigile väga selge. Täpsemalt uurides selgub, et programmis oli kirjas kahjuliku tarbimise maksustamine.
164

Toomas Vara | Kui luuavarrest võib paut tulla, siis võib ka Porto Bayernit võita!

10:38, 15. aprill 2015
Meistrite liiga veerandfinaali teisipäevastes avamängudes löödi 180 minuti peale üks värav. Viasat Sport Balticu jalgpallikommentaator Toomas Vara on veendunud, et täna lüüakse rohkem.
2

Valdo Jahilo: Rotterdami maraton – osales ka trikimees Jürgen Veber

09:47, 15. aprill 2015
Pühapäevane Rotterdami maraton on saanud teoks ja kenaks mälestuseks. Umbes 14-15 kraadises kevadilmas kulgenud 42 kilomeetrit suutsid käsivartele ja jalgadele kõrvetada esimesed märgatavad päevitustriibud.
3

Kuidas boheemlik luulekuningas reklaami pisteti

07:00, 15. aprill 2015
Artur Alliksaar on jälle moes. Õieti üks lause tema luuletusest "Aeg". Kena, aga rohkest tarvitamisest kulunud. Nüüd turgutatakse seda taas igaõhtuste kohustuslike õlut kummutavate meestega telereklaami taustal.
0

Psühholoogia blogi: mida teha paanikahoogudega?

12:46, 14. aprill 2015
Mis on paanika ja kuidas sellega toime tulla, sellest ma lähemalt kirjutangi. Paanikahäire võib esineda paanikahoogudena, mis tekivad sellistes olukordades, kus reaalne oht puudub. Paanikahäirele on iseloomulikud: südamekloppimine, valud rindkeres, lämbumistunne, higistamine, nõrkus, lihaste tõmblused, hirm surra, kardetakse kaotada enesekontroll või minna hulluks.
2

Toomas Vara | Ennustan Atletico võitu, aga kardan, et läheb vastupidi

10:32, 14. aprill 2015
Panused suurenevad ja mängud kõvenevad. Meistrite liigas algavad täna poolfinaalid ning Viasat Sport Balticu jalgpallikommentaator Toomas Vara vaatab otsa Madridis ja Torinos peetavatele matšidele.
3

"Troonide mängu" uus hooaeg – eelseisvad sõjad

10:25, 14. aprill 2015
"Troonide mäng" ("Game of Thrones") on taaskord jõudnud teleekraanidele. Ligi kümnekuune ootus tõi meile episoodi ("The Wars to Come"), mis juhatab viienda hooaja sisse väga filigraanselt ehk vanas headuses ning esitab vaatajatele noodivõtmed, mille järgi järgnevad peatükid ennast lahti rullivad. Nagu traditsiooniks kujunenud – arvustus on pigem neile, kes on episoodi juba näinud!
2

Blogijate kirbuturg - järjekord ukse taga, eriline salat ja palju riideid!

10:00, 14. aprill 2015
Kui ma esimest korda 2013. aastal moeblogijate kirbuturgu korraldasin, ei osanud ma arvatagi, et see kasvab regulaarseks ürituseks. Sel aastal tuli mulle appi Stella blogist Stellarium ja koos tegime esimese kevadise kirbuka. Ja millise veel!
1

Kuidas röövmõrtsukas kahes riigis surma mõisteti

07:00, 14. aprill 2015
"Röövmõrtsukas Põrmi hukkamise eeltöödega on Tartus algust tehtud. Muu hulgas on ka ehitamisel võllas, kus hukkamine toime pannakse," kirjutab Vaba Maa 14. aprillil 1927.
1

Malluka beebiblogi: poolteist aastat armastust

13:14, 13. aprill 2015
Ei mina tea, kuidas on see võimalik, et sa, Marikene, juba poolteist aastat vana oled? Tundub, et alles eilne päev vedelesin ma põrgupiinades ITK haiglas ja plaanisin ennast salfakatega lämmatada, sest mulle ei tundunud reaalne, et sa minust välja mahud või üldse tulla tahaksid. Joppas ja sa siiski tulid. Ma ei mäleta isegi, kas sa nutsid? Igatahes, kui sind mu sülle pandi ei nutnud sa üldse, vaid tsillisid oma võrgust mütsiga mu peal ja olid üsna tasakesti.  Esimesed pool tundi olid nagu läbi udu - keegi sorkis, õmbles, pressis ja vajutas mind nagu karjalooma, aga kui meid lõpuks omaette jäeti, tegelesin ma mitu tundi sinu vaatamisega. "Joppas, et meile terve haigla kõige ilusam beebi anti!" kirjutasin ma su armsale isale smsi.  Nüüd, poolteist aastat hiljem, on ikka nii armsad need hetked, kuidas sa magades mu käest kinni võtad (kui sa meie voodis juhtud olema) ja kuidas sa vaikselt kaissu poed ja niimoodi laiutad, et meie Kardoga magame pool kanni voodiäärest ül
3

Ott Järvela | Ennustus jalgpalliliiga 6. vooruks, Kalju täisedu püsimises kahtlust pole

13:02, 13. aprill 2015
Jalgpalli Eesti kõrgliiga selle hooaja esimese nädalasisese vooru keskseim kohtumine toimub täna õhtul Sillamäel, aga põnevaid duelle jagub ka teisipäeva. Näiteks kas Tallinna Flora võib olla kindel, et nad Tartus Tammekast jagu saavad?
0

Ville Arike | Korvpallikoondise väljavaadetest EMil

09:00, 13. aprill 2015
Klubikorvpalli hooaeg saavutab igal pool kulminatsiooni, Eestis on medalimängud juba alanud, enamikus teistes sarjades veel ees. Praegu on paras aeg vaadata, millega on viimase kuue kuu jooksul meie koondise suuremad tegijad hakkama saanud ning kas saab hakata midagi pakkuma EMi väljavaadete kohta.
9

Kuidas kindral Laidoner julgeolekuohtu hindas

07:00, 13. aprill 2015
Täna 1938. aastal avaldasid kõik suuremad ajalehed ülemjuhataja kindralleitnant Johan Laidoneri programmilise kõne välispoliitilisest olukorrast ja Eesti julgeolekust. Kindral rääkis Isamaaliidu täiskogul. Märkimisväärne, et praegu, 77 aastat hiljem, on nii mõnigi osa kõnest väikeste muudatustega ikka aktuaalne.
2

Vaadake üles, boamadu on teie pea kohal!

04:31, 13. aprill 2015
Ecuador on üks nendest riikidest, kus saab külastada Amazonase vihmametsa. Sinna ma kolmeks päevaks läksingi.
1

Avasta Eestimaad: magasid lihavõtted maha? Pole hullu - lahendus on olemas!

10:10, 12. aprill 2015
Kaugetesse maapiirkondadesse (Tallinnast vaadates) pidavatki maailma asjad hiljem kohale jõudma. Kui palju see tõele vastab, on raske öelda - ent Setomaal toimuvad mõned asjad küll veidi hiljem kui mujal Eestis.
0

Kui beebi on süles, siis muidugi ostan ma need küpsised ära!

14:40, 11. aprill 2015
Ladina-Ameerikas ei saa bussides kuigi rahulikult sõita – ikka ja jälle tuleb keegi midagi ostuks pakkuma.
1

Kuidas on: oleme parunivõsukesed või mitte?

08:00, 11. aprill 2015
"Ühes mõisas läinud abielumees oma noorikuga laulatuselt tulles paruni juurde, et see seaduse järgi tema naiselt esimest matti võtaks. Parun olnud just heinamaal. Noorik pidanud sealsamas heinte peale heitma ja parun tikkunud talle nagu kult emisele otsa, kuna mees kaugemal toimingut pealt vaadates piipu popsutanud. Noorik tahtnud pärast tõusta, aga parun öelnud: "Jää põhule. Mina jalutab ja koinib veel kord!" Nii kõneleb internetis ringlev populaarne jutukene porduelust mõisates ja esimese öö õigusest. On arvatud sellist teisesest folkloori uskudes, et hulk eestlasi sedasi parunite järeltulijaiks saanud.
10

Psühholoogia blogi: lapsed vajavad piire

19:35, 10. aprill 2015
Tänapäeval on moes lapsi kasvatada võimalikult väheste keeldudega ja see viib vahel probleemideni nii koolis kui ka kodus. Minu seisukoht on, et lapsed vajavad piire, sest siis ta teab, mida temalt vanemad ootavad.
6

Ott Järvela | Ennustus jalgpalliliiga 5. vooruks, kes jääb peale - Flora või Kalju?

15:06, 10. aprill 2015
Jalgpalli Eesti meistrivõistluste kõrgliiga viiendas voorus näeb sel hooajal esimest korda matši, kus vastamisi Tallinna Suure Kolmiku (Flora, Levadia, Kalju) meeskonnad. Tänu Raio Piiroja lahkumismängule tänavu eriti varakevadeks üles kasvatatud Lilleküla murul võtab Flora vastu Kalju. Mõlemal on seni kirjas täisedu.
1

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis