Õhtulehe blogid

Kuidas mees kaks korda lennukit kaaperdas

04:00, 20. veebruar 2017
Eesti kohtus Tamerlan Musajeviga, kui 20. veebruari hommikul 1993. aastal maandus Tallinna lennuväljal Aerofloti Tu-134. Musajev oli tulnud Aserbaidžaanist Venemaale, väidetavalt sõjaväkke mineku eest pakku. Nüüd oli ta koos abikaasa ja nende seitsmekuuse tütrega istunud Tjumenist Peterburi minevale lennukile, tõusis enne Neevalinnas maandumist vahekäigus püsti, kaks granaati käes, ja nõudis: "Nüüd lendame USAsse."
0

Ott Järvela | Kui jutt lihtsalt üldse ei klapi

04:00, 20. veebruar 2017
Eesti jalgpallikoondis kaotas novembris mäletatavasti Belgiale 1:8. Peatreener Martin Reim: "Ma ei tähtsusta seda tulemust üle, sest teeme tööd ikkagi pikka perspektiivi silmas pidades ning 2030. aasta MMile mõeldes on siit nii mõndagi head kaasa võtta. Näen lootustandvaid märke!"
29

ARVUSTUS: Hvostovi „Šokolaadist prints“ ehk Eesti doktor Freud – ühe intellektuaalist sotsiopaadi lugu

15:13, 19. veebruar 2017
Maailmas on alanud ajastu, kus juhtpositsioonile tüürivad valimatu suuvärgiga omapärase karismaga sotsiopaadid, kes löövad jalaga ukse lahti ja haaravad võimu. Imetlejaid ja kaasanimejaid neil jätkub. Nagu ka vastaseid. Eesti kirjandusse on lisandunud üks säärane uue ajastu tegelane – rafineeritud sotsiopaat, šokolaadist prints ehk Alfros Tühirand.
1

Kas rahvast hoiti Rail Balticuga seoses tahtlikult teadmatuses?

14:20, 19. veebruar 2017
Olen ligi kuu aega homse "Kuuuurija" saate tarvis uurinud Rail Balticu tagamaid. Kuigi olin saanud kümneid kirju inimestelt, kes palusid mul just Rail Balticu teemat kajastada, siis ütlen ausalt, et selle teema vastu oli ka minul endal isiklik huvi.
136

Henry Rull | 3 põhjust, miks korvpalli Tähtede Mäng täiesti külmaks jätab

11:25, 14. veebruar 2017
Ülehomme peetakse Saku Suurhallis korvpalli Eesti meistriliiga Tähtede Mäng, mis toimus enne tänavust viimati 2011. aastal. Ent kas Tähtede Mängu toimumine on Eestis põhjendatud või mitte? Arvan, et ei.
29

Henry Rull | Premier League'ist langemisega flirtiva tiitlikaitsja Leicesteri suurimaks hädaks on näiline viitsimatus

11:56, 13. veebruar 2017
Mullu šokina jalgpalli Inglismaa kõrgliiga võitnud Leicester City tulemused Premier League'is on tänavu eelmise aastaga võrreldes teinud 180-kraadise pöörde: pole eriti võite ega viike, aga kaotusi on rohkem kui esikolmikul kokku!
0

ARVUSTUS | Batmani legofilm: lastele lõbus lugu sõprusest, täiskasvanuile lõõgastav naerutaja

08:33, 13. veebruar 2017
2014. aastal kinoekraanidel jooksnud „LEGO film“ võlus nii väiksemaid kui ka suuremaid vaatajaid oma vaheda huumori ja osava arvutianimatsiooniga, mis mõjus nii ehedalt (loe: piisavalt hakkivalt), nagu oleks inimkäsi legotegelasi iga kaadri vahepeal liigutanud. Neist põhimõtetest on lähtunud ka uue klotsiloo "LEGO Batman film" tegijad, kuid tulihingeline legofänn võib pisut pettuda selles, et plahvatused ja tihti ka taustavaated on pärit pigem tavapärasest multikamaailmast.
2

Kuidas näitleja Soomest raha tõi

04:00, 13. veebruar 2017
1919. aasta veebruaris trükiti Soomes iseseisva Eesti esimesed rahatähed. Näitleja Aleksander Teetsov värvati Helsingis rahakulleriks. Kuigi ta pidi jäälõhkuja Väinämöineni (hiljem Suur Tõll) pardale astuma ilma igasuguse kaitseta, tuli õnneks välja, et rühm Eesti sõdureid oli samuti koduteel. Neist said näitleja ja tema kohvrites peituvate rahapakkide valvajad.
2

Viljar Voog | Viga, mis maksis Tänakule MM-tiitli?

04:00, 13. veebruar 2017
Ott Tänak on oma karjääri jooksul kolm korda mekkinud teise koha rõõmu ja/või kibedust ning seni on kõik tulnud täiesti erineva stsenaariumiga.
9

Pluss, miinus, ennustus | Oivaline tennis, kasin korvpall ja Sildaru Oscari-šanss

04:00, 13. veebruar 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 13. veebruari valik.
0

Miks ei taha eestlased õppida Taani valitsuse vigadest ehk Lugu sellest, miks sõidab taanlane õlut ja viina ostma Saksamaale

19:15, 12. veebruar 2017
Käisin jaanuari alguses Taanis ja külastasin sama reisi raames ka Taani–Saksa piiri. Juba aastakümneid käivad taanlased odavat kraami ostmas just Saksamaalt ja piirilinna Flensburgi ümbrus on täis ehitatud suuri kaubanduskeskuseid. 
56

"Varsti on terve maailm Venemaa oma ja meie, venelased, oleme selle poolt!"

19:03, 11. veebruar 2017
Vladimir Putinist ja Donald Trumpist on pärast USA presidendivalimisi tehtud terve hulk anekdoote. Ühega neist tuli mulle meelde üks omapärane kohtumine Dubai lähedal kõrbes.
163

Kas Ilves kasutas sama krediitkaarti mida Galojan?

12:15, 10. veebruar 2017
Anna-Maria Galojani eelkäija MTÜ Euroopa Liikumine juhatuse liikme kohal oli Toomas-Hendrik Ilves. Ma ei tea, kas tema käsutuses olnud krediitkaart oli täpselt seesama, millega maksis Galojan Armani poes, kuid kaardiga seotud pangakonto oli kindlasti sama.
76

Kes ja mis peitub moslemiriiete all?

17:29, 7. veebruar 2017
Araabia riikides kannab enamik mehi ja naisi traditsioonilist riietust. Mehed riietuvad tavaliselt üleni valgesse kandurasse, mis on põhimõtteliselt pikakäiseline kuni maani ulatuv valge särk. Naised seevastu riietuvad musta ürpi abayasse ning katavad pead hijabi’i ehk pearätikuga. Kui moodsamad naised kannavad isegi värvilist pearätikut, siis nii palju kui mina näinud, on abaya vähemalt musta värvi.
35

Kuidas levisid jutud Rootsi kullast

04:00, 6. veebruar 2017
Esimese vabariigi ajal ei jätnud ükski Eesti ajaleht naljalt kirjutamata Rootsi kullast, mida olevat mitmele poole peidetud. Professor Eisen rääkis ajalehele Vaba Maa, et siin olevat üle 40 sellise koha.
0

Mart Treial | Talisport ja lollide lohutus

04:00, 6. veebruar 2017
Tean juba lapsest saati ütelust, et lootus olla lollide lohutus. Ju ma siis olen loll, aga igal võistluspäeval loodan ma siiralt…
11

Pluss, miinus, ennustus | Nurmsalu, tennisemeeskond ja Tänak Rootsis

04:00, 6. veebruar 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 5. veebruari valik.
2

Mahavok annab juubeli puhul välja uue 80ndate stiilis albumi

14:20, 5. veebruar 2017
Tänavu saab 35 aastat 80ndate menubändi Mahavok asutamisest ning ansambli juhi Heini Vaikmaa sõnul võttis ansambel sel puhul nõuks tulla lagedale ka uue albumiga, mis peaks valmima maikuus.
7

Kus ja miks elavad minu arvates maailma kõige lahkemad inimesed?

13:45, 4. veebruar 2017
Novembrikuus oli minu reisipodcasti külaliseks neiu, kes on elanud kaks aastat Omaanis. Üks asi, mida ta välja tõi, on see, et Omaanis peetakse täiesti normaalseks, kui õhtul peatub sinu kõrval auto ja selle juht küsib, kas on vaja sind koju viia. Inimesed on lihtsalt niivõrd lahked ja sõbralikud.
24

KOLM KÜSIMUST I Kerttu Rakke: esimese raamatu kirjutasin kuueselt kutsikast ja kassipojast

04:00, 4. veebruar 2017
Küsimustele vastab kirjanik Kerttu Rakke, kes andis äsja e-raamatuna välja romaani „Küpsiseparadiis 2 ehk maskid & maskotid“, mis on järg kümne aasta tagusele menukile „Küpsiseparadiis ehk 12 kuud“.
15

Ühel päeval tuli uitmõte, et võiks minna Omaani... läksingi!

17:31, 2. veebruar 2017
Plaan lennata Araabia Ühendemiraatidesse oli juba kolm kuud tagasi, kuid idee minna Omaani tekkis kõigest poolteist nädalat enne reisi.
1

Kas presidendi krediitkaardiga saab kõike osta makse maksmata?

08:14, 2. veebruar 2017
Inetu on ilkuda, aga viimases "Pealtnägijas" käsitletud presidendi krediitkaardi äri ajab silmad siiski punni. 
76

Deivil Tserp | Tipptreenerite põud – kabelimats Eesti spordile

04:00, 2. veebruar 2017
Jaanuaris said nii Eesti aerutajad kui ka maadlejad uue peatreeneri: aerutajad sõlmisid koostöölepingu ungarlasest olümpiavõitja Imre Pulai ja kreeka-rooma maadlejad ukrainlase Igor Bugaiga.
6

ARVUSTUS: „Sadakond nõiutud suitsukest“ esitab küsimusi, millele igal eestlasel tasuks vastata

20:29, 30. jaanuar 2017
Kas ehtne maal elav vanaema suudaks Skype’i teel edastada pannkooke ja vaarikamoosi, ja ka maasuve kõige selle juurde kuuluvaga? Miks käitub valitsus  tihti alamatega kui pärisorjadega ja kas valituid peaks saama tagasi kutsuda, kui nad valimislubadusi ei täida? Kui kaua peaksid vastu mugavustsoonis elavad inimesed, kui nad paisata tagasi kiviaja tasemele? Miks inimkonnal ei säili eelnevalt õpitud kogemused? Neile ja mitmetele muudele küsimustele tuleb Thavet Atlase arenguromaani peategelasel Martinil oma kujunemisteel vastused leida.
1

Ei, sa ei tohi istuda bussis naise kõrvale – Ehk kuidas kultuur tõstab naised printsessistaatusesse

18:11, 30. jaanuar 2017
Ma olen käinud enam kui 60 riigis, kuid pole kunagi tundnud niivõrd seda, et mõnes riigis tõstetakse naisi meestest tähtsamale pulgale. Ja selline asi juhtus Araabia Ühendemiraatides.
10

Ott Järvela | Darvinism hävitab spordis nomenklatuuri

04:00, 30. jaanuar 2017
Kes osanuks 20 aastat tagasi arvata, et Eesti parim naissportlane on freestyle-suusataja? Oleme ausad, mitte keegi. Enamgi veel, keskmine eestimaalane polnud millestki säärasest kuulnud või kui oli, siis kõikus hoiak trikisuusatamisse kuskil naeruvääristava ja kaasatundva vahepeal – no pusige, kui tahate, kuigi kõik ju teavad, et olete naerualused ja tõsised sportlased tegelevad ikka tähtsate, tunnustatud ja traditsiooniliste spordialadega!
7

Nädala pluss, miinus ja ennustus | Kas Sildaru ületab Kanteri seeria?

04:00, 30. jaanuar 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustusi alanud nädala võistluste kohta. Meie 30. jaanuari valik:
4

Teenid perele head raha, aga koju nende juurde saad vaid iga 15 kuu tagant!

11:34, 29. jaanuar 2017
2013. aastal elas Araabia Ühendemiraatides 9,2 miljonit inimest ning sellest kõigest 1,4 miljonit olid kodanikud. Seega elab Emiraatides umbes seitse korda rohkem välismaalasi kui kohalikke.
10

Kuidas Narva uued tänavanimed sai

04:00, 28. jaanuar 2017
Tsaarivalitsuse ajal olid Narva tänavail enamasti venepärased nimed. Kui Saksa väed Narva jõudsid, siis ristiti need osalt ümber. Teisisõnu: suur segadus valitses Eesti vabariigi tulles 1920. aastal. Võimud tegid koolimehele ja kirjanikule August Tõnuristile ülesandeks tänavate ristiisaks hakata. Ta käiski kohusetundlikult kõik sadakond kilomeetrit toonaseid tänavaid läbi ja pani neile eestipärased nimed.
5

Henry Rull | Philadelphia 76ers lõikab meelega kaotamise vilju

04:00, 27. jaanuar 2017
Kolm ja pool aastat tagasi otsustas korvpalliliiga NBA klubi Philadelphia 76ers värskelt ametisse määratud tegevjuht Sam Hinkie meeskonna lammutada ning noorte talentide abil uuesti üles ehitada. 76ers on ränkraskel teekonnal näinud vett ja vilet, kuid tänavu ollakse juba konkurentsivõimelised.
0

Lähed tualetti ja jätad rahakoti lauale – keegi isegi ei proovi seda varastada!

17:33, 26. jaanuar 2017
Kui mult küsitakse, kuidas end reisil olles taskuvaraste eest kaitsen, nendin, et ei ole kunagi nende eest täielikult kaitstud. Loomulikult võtan ma tarvitusele teatavad meetmed, et varguse ohvriks mitte langeda, kuid iial ei või teada. Araabia Ühendemiraatidesse jõudes teatatakse meile, et ei pea sellepärast muretsema.  
13

Loodan, et uus valitsus ei kasuta sundüürnikke lihtsalt enne valimisi ära 

20:13, 25. jaanuar 2017
Eelmisel nädalal oli Riigikogu majanduskomisjonis arutelu sundüürnike teemal, kuna üle 5200 inimese esitas järelpärimise, kuidas kavatseb riik nendele tehtud ülekohut hüvitada. Riigihaldusminister ja keskerakondlane Mihhail Korb kirjutas eile alla seaduseelnõule, et luuakse erikomisjon just selle murega tegelemiseks. 
71

Milline saab olema maailma kõige kõrgem hoone ja kus see asub?

17:36, 23. jaanuar 2017
Dubai on suurejooneline linn, millel vaja millegagi uhkustada. Näiteks asub Dubais maailma kõige kõrgem hoone, 828 meetrit kõrge Burj Khalifa. Linn on täis pilvelõhkujaid ning on naljakas mõelda, et vaid mõnikümmend aastat tagasi polnud seal peaaegu mitte midagi. Linn on hiljuti ehitatud selliseks nagu me teda praegu näeme.
8

Kuidas Soome eestlased NSV Liidule välja andis

04:00, 23. jaanuar 2017
"Täna antakse välja eestlased. Väljaantavad saadetakse neljapäeva õhtul Helsingist teele hariliku Leningradi rongiga, millele haagitakse külge vangivagun. Täna hommikul antakse eestlased Vainikkalas NSV Liidu võimudele üle," kirjutab Stockholms-Tidningen Eestlastele reedel, 23. jaanuaril 1948.
19

Nädala pluss, miinus ja ennustus | Tänak, suusatajate viimased kohad, Sildaru ja Klavan

04:00, 23. jaanuar 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustusi alanud nädala võistluste kohta. Meie 16. jaanuari valik:
0

Viljar Voog | Tänak on juba pikalt kõndinud Märtini jälgedes

04:00, 23. jaanuar 2017
Kui Ott Tänak mullu Poola rallil näiliselt oma esimese MM-ralli esikoha poole kihutas, otsisin retrouudise tarvis välja Õhtulehes pärast 2003. aasta Kreeka rallit, kus debüütvõidu sai kirja Markko Märtin, ilmunud loo. Ja jäin mõttesse.
2

Kas mulle ikka antakse selle riigi viisa? Mis juhtub, kui mind piiril tagasi saadetakse?

12:37, 22. jaanuar 2017
Ajast, mil ma viimati reisiblogi pidasin, on möödunud juba mõnda aega. Elu on lihtsalt nii läinud, et viimase aasta jooksul olen rohkem aega veetnud Eestis kui välismaal. Aga välismaaga olen ikkagi seotud väga tihedalt, sest vean Õhtulehe reisipodcasti "Järgmine peatus". Ja ega reisiraamatu välja andmisest pole ka üleliia palju aega möödas.
8

Ville Arike | Kui usaldus on kaotatud

04:00, 17. jaanuar 2017
"Põhisponsor, kes meil oli, võttis sel hooajal päris kõvasti raha ära. Mis põhjustel, raske öelda. Läksime hooaega sisse lootuses, et saame uusi juurde. Kuna ei saanud, siis jäid summad veel väiksemaks ja maksuameti nõuded tulid ka juurde. Oli küllaltki keeruline seda meeskonda komplekteerida," vahendas ERRi portaal mõne päeva eest Rakvere Tarva korvpallitreeneri Andres Sõbra räägitut. Pärast ligi 50-punktilist kaotust Tartus.
10

ARVUSTUS: „Kus on kurja kodu?” toob lugeja ette sarimõrtsuka õõvastava sisemaailma

08:24, 16. jaanuar 2017
Robert Galbraithi (pseudonüüm, mida kasutab krimikirjanikuna J. K. Rowling) kolmas Cormoran Strike’i romaan algab nimetu mõrvari meenutusega eelmisel päeval korda saadetud tapatööst ja üksikasjaliku kirjeldusega sealjuures kogetud naudingust. Oma mõtteid ja tundeid jagab maniakk lugejaga raamatulehekülgedel korduvalt, kuid tema isik jääb peaaegu lõpuni tundmatuks.
1

Kuidas statistika hulga naisi meheta jättis

04:00, 16. jaanuar 2017
Tallinna Post uuris 1938. aasta jaanuaris statistikat, et teha kindlaks, kus on naiste valik nii suur, et kurameerimisrindel vähegi agaratel meestel on võimatu üksikuks jääda: "Vanapoistele kõige ihaldatumaks linnaks peaks olema Tallinn, kus arvud näitavad, et 64 740 mehe kohta elab 81 858 naist. Peaaegu sarnane olukord on Pärnus, kus statistiliste andmete järele tuleb 9246 mehe kohta 12 166 naist. Võrdlemisi suur naiste ülekaal on ka Tartus. Mehi elutseb seal 26 020 ja naisi 34 116," kirjutab ajaleht.
5

Kas riik on kaasosaline selles, kui riigihanke võitnud ettevõte jätab inimestele raha maksmata?

20:03, 15. jaanuar 2017
Eelmisel nädalal arutati, kuidas hakata saneerima sellist suurepärast ehitusettevõtet nagu Riito Ehituse AS.
42

Ott Järvela | Aplaus!

19:22, 15. jaanuar 2017
Eesti spordirahvas tähistas pühapäeval Lembitu Kuuses peitunud väge ja soojust. Päev pärast spordikommentaatori lahkumist kubises sotsiaalmeedia lugudest. Huvitavatest, südamlikest, lõbusatest ja inimlikest lugudest, milles sportlased ja spordisõbrad meenutasid seiku ja puutepunkte Kuusega.
1

Henry Rull | Üheksa sõrmega Läti korvpallipere ebaõnnesõduri imeline teekond NBAsse

04:00, 13. jaanuar 2017
Kaks põlveoperatsiooni ja sõrmest ilma jäämine – Davis Bertansi tee korvpalliliigasse NBA on olnud täis katsumusi ja piina, kuid juba neljaastasena oli lätlane kindel soovis jõuda ookeani taha.
1

Miks ei korralda ERR riigihankeid oma saadete tegemiseks? 

22:41, 12. jaanuar 2017
Täna on siis lahvatanud uus skandaal. TV3 "Seitsmesed uudised" teevad raha eest lugusid ja avastuse on teinud Eesti Rahvusringhääling, mis pühendas tänases AK-s sellele loole vähemalt viis minutit oma kallist aega. 
19

ARVUSTUS: On aeg islamiga kohaneda

21:37, 10. jaanuar 2017
Milline näeks välja Prantsusmaa, kui seda juhiks islamiusuline partei? Kas elu oleks halvem või parem? Ühe nägemuse sellest on kirja pannud islamivastaste sõnavõttudega tuntud Michel Houellebecq.
100

Henry Rull | Eesti korvpallurite põud

04:00, 9. jaanuar 2017
Peame ennast korvpallirahvaks, kuid peale Audentese on meistrivõistluste meeskondade komplekteeritust vaadates kristallselge: puudust tuntakse tasemel eestlastest.
1

Nädala pluss, miinus ja ennustus | Edukad Eesti mehed Dakaril, naislaskesuusatajate hädine minek ja Klavan Liverpoolis

04:00, 9. jaanuar 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustuse ühe alanud nädala võistluse kohta. Selline on meie 9. jaanuari valik:
1

Kuidas meri Pärnu ja Haapsalu uputas

04:00, 9. jaanuar 2017
Pealkiri on pooltõde – suur osa nii Pärnust kui ka Haapsalust jäi uputusest ja tuulest terveks, kui Eestit rünnanud kauni nimega jaanuaritorm Gudrun (Kihnu saarel oli tuule kiirus iiliti 38 m/sek) tõi 2005. aastal veetaseme järsu tõusu ööl vastu 9. jaanuari. Pärnus mõõdeti 295 cm üle Kroonlinna nulli või teisiti öeldes 274 sentimeetrit üle tavalise veetaseme.
0

Valu: kes kannatab, ei pruugi kauem elada

14:40, 6. jaanuar 2017
Valu on asi, mida iga inimene kogeb vähemalt korra elus. Lühiajalise ja mööduvana ei tekita ta suuremat kahju, kuid krooniline valu võib mõjutada tervet elu. 
2

Katrin Lust: ma poleks uskunud, et kallis ja kvaliteetne koeratoit teebki imet

15:15, 29. detsember 2016
Võib-olla ma olen täiesti rumal ja kõik koeraomanikud teavad alljärgnevat juba ammu, kuid otsustasin siiski oma kogemuse kirja panna ja seda teiega jagada. Ehk on kellegile selles jutus avastamisrõõmu.
39

Mart Kase | Mis on Eesti spordi mõte? Mõned mõtted neist, kes eile auhindu ei saanud

11:14, 28. detsember 2016
Eesti aasta sportlase valimine ja gala pani mind küsima seda põhiküsimust, et mis on Eesti spordi mõte? Kiirelt tuli pähe kolm sellist üldistavat teemat, et miks on Eesti tippsportlasi ja nende saavutusi vaja.
35

Kuidas piirivalvelaevalt napsi leiti

04:00, 28. detsember 2016
Esimese vabariigi ajal oli seaduses kirjas, et sõjalaevad ei kuulu tollirevisjoni alla. Tallinnas aga liikusid üha laiemalt jutud, et piirivalve vahipaat Kõu toob salapiiritust äridele ja eraisikutele.
0

Kuidas soomlased Eesti saart pommitasid

04:00, 27. detsember 2016
Lühike sõnum oli peidus teiste vahel, kui ajalehed pärast jõulupühi 1939. aastal taas ilmusid:
0

Ott Järvela | Jalgpall 2016, 10 tipphetke. Üdini isiklik ja erapoolik valik

12:16, 24. detsember 2016
Tahaks loota, et jalgpalliaasta 2016 ei olnud ülearu eriline, sest oleks neetult nukker, kui lähitulevikus ei kogeks vutisõbrad analoogseid hetki nagu Leicester City või Portugali koondise tiitlivõit.
2

Ville Arike | Minu 10 säravamat korvpallisündmust 2016

14:47, 23. detsember 2016
Aasta lõpp on kokkuvõtete ja meenutuste tegemise aeg. Nädalake ja veidi enam on seda 2016. aastat veel jäänud ning usun, et suuremad juhtumised korvpallis on tänaseks seljataga. Millised olid minu jaoks säravaimad sündmused? Reastan need kronoloogilises järjekorras.
1

Päevatoimetaja

Teet Teder
Telefon 51993733
Teet.Teder@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis