Õhtulehe blogid

Ville Arike | Rain Veideman ja Maik-Kalev Kotsar hullutasid publikut. Meeste ühiseks nimetajaks on töö ja treeneri usaldus

04:00, 28. märts 2017
Pühapäev oli välismaal mängivatele Eesti korvpalluritele täiesti erakordne. Ilutulestikupatareist kõige kõvema paugu lajatas taevasse oma meeskonnaga NCAA Final Fouri jõudnud Maik-Kalev Kotsar, kuid Rain Veidemani uskumatu esitus Itaalias ei jäänud sellele alla.
0

Kuidas keelati õpilastele vitsa anda

04:00, 27. märts 2017
90 aastat tagasi märtsis arutati kogu Eestis hariduse üle. Harjumaa koolivalitsus palus ministeeriumilt selgitust, kuidas tõlgendada äsjast avalike algkoolide seadust: "Koolis võivad tarvitusel olla ainult pedagoogiliselt lubatavad karistusviisid. Kehalik karistus on keelatud."
1

Ott Järvela | Ega käesolevas MM-valiksarjas midagi oluliselt paremaks lähe

04:00, 27. märts 2017
Küprosel tehtud 0:0 viigiga jõudis Eesti jalgpallikoondise MM-valiksari poole peale. Kõigi vastastega on kohtutud korra. Mida viie peetud mängu kohta kokkuvõtteks öelda? Periood oli sündmusterohke, isegi liiga.
0

Pluss, miinus ja ennustus | Kontaveit, korvpalli Balti liiga ja vutikoondise šansid Horvaatia vastu

04:00, 27. märts 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 27. märtsi valik.
0

Mart Treial | Ennustus Eesti alg11 kohta MM-valikmängus Küprosega

11:23, 25. märts 2017
Eesti jalgpallikoondis kohtub täna õhtul Nikosias MM-valiksarja viiendas voorus Küprosega, kel samuti tabelis vaid võit Gibraltari üle. Kuivõrd peatreener Martin Reim traditsiooniliselt algkoosseisu kohta vihjeid ei anna, siis peab Õhtuleht ise ennustama, kes lahingusse lähevad.
1

GALERII | Eesti elu kirjutati entsüklopeediaks

16:45, 24. märts 2017
Kes on eestlased ja millised nad on? Need on ühed küsimused, millele annab vastuseid Tartu ülikooli meediauurijate ja sotsioloogide 20 aasta töö viljana ilmunud monograafia „Eesti ühiskond kiirenevas ajas“. Monograafia ühe toimetaja sotsiaalteadlase Marju Lauristini sõnul on tegu Eesti elu entsüklopeediaga.
1

Indrek Schwede | Mis juhtuks, kui jalgpallis suluseisu poleks? Mängu olemus muutuks

08:02, 24. märts 2017
Õhtuleht avaldab täies mahus Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ajakirja "Jalka" märtsikuu numbris ilmunud Indrek Schwede arvamusartikli.
10

Mart Treial | Millist vutikoondist oleks Küprosel vahva vaadata?

04:00, 24. märts 2017
Veider, aga loogiline olukord. Jalgpallikoondist ootab homme tähtis MM-valikmäng Küprose parimate poegadega, kuid rahva jaoks ümbritseb meie esinduse seisu (kergelt) müstiline aura. Aga ehk ongi nõndaviisi parem arutleda ja spekuleerida, mis Nicosias saama hakkab?
0

Miks lahkusid linnahalli juhid Väino Sarnet ja Meelis Pai oma kohtadelt? Kas Taavi Aas pääseb puhta nahaga?

09:35, 22. märts 2017
Teisipäeval teatati avalikkusele, et Väino Sarnet lahkub omal soovil Tallinna Linnahalli AS-i juhatuse liikme koha pealt. Sarnet olevat põhjendanud oma otsust sellega, et ta ei saanud sel ametipostil tegutseda nii nagu talle oli esialgu lubatud.
50

Kuidas jäätunud Soome laht lennuliiklust edendas

04:00, 20. märts 2017
"Tallinn on jääpuuris. Ehkki Soomega veel nädalas paar korda laevaühendust peetakse, ei poolda reisijad seda mitte, sest merel tuleb viibida vähemalt 12 tundi ja laev sõidab Hangosse. Lennuk aga viib kolmveerand tunniga Helsingi," kirjutab nädalaleht Esmaspäev 18. märtsil 1929.
1

Pluss, miinus, ennustus | Tööga Hunt, piletita püssipiigad ja edu ootel vutikoondis

04:00, 20. märts 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 20. märtsi valik.
2

Ville Arike | Balti* liigade kasulikkusest

04:00, 20. märts 2017
Nädalavahetusel peeti võrkpalli Balti liiga finaalturniir, ja polnud Eesti klubide süü, et teisi enda keskele ei lastud. Balti meeste korvpalliliigas on käsil poolfinaalid ning siin on tegemist Eesti – Leedu duelliga. Käsipallis – ikka käib jutt Balti liigast – poolfinalistid just selgusid, ning erinevatel naiste aladel peetakse samuti samanimelisi võistlusi.
1

ARVUSTUS: Kui soontes voolab käsitööõlu

12:54, 18. märts 2017
Pruulikoera nn pungilik lähenemine, mis on täielikult vastuolus klassikalise äriõpiku tõdedega. Esmapilgul ei ole see sugugi nakatav, ent tuleb tunnistada oma võlu sellel siiski on.
0

Kuidas suudlus Ameerika onule kalliks läks

04:00, 18. märts 2017
Kevadtalvine kohtuprotsess 1933. aastal tegi ajakirjanikele rõõmu oma naljakuse poolest. Nimelt t­uli 27aastane Rudolf P. USAst Eestisse sugulasi külastama ja läks koos õemehe ja tuttava härraga linna lõbutsema. Nad istusid kõrtsis Must Kass kella neljani hommikul ja lasid kelneril ennast purjuspäi petta – arve tuli üüratu. Ligi 1000 krooni, 200 dollarit.
0

Miks ei räägi riik maksudest ausalt?

12:09, 17. märts 2017
Eile tuli siis taas üks suurepärane maailma päästev uudis. Nimelt kehtestatakse järgmisest aastast autodele registreerimismaks, mis algab umbes 150 eurost ja enamikule tavalistele autodele, nagu ma aru saan, tuleb see 300-400 eurot.
49

VIIS VUTIKÜSIMUST: Kuidas saab hakkama Flora ründeosakond ja kas Sillamäest saab elulooma?

17:22, 16. märts 2017
Kevad on ilus aeg, sest tärkab loodus ja algavad Eesti jalgpallimeistrivõistlused. Esimese kahe mänguga ei suutnud ükski klubi täisedu ehk kuut punkti koguda. Nelja punktiga naudivad kolmikjuhtimist FC Levadia, Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka. Kes neist jääb tippu ka eesootava nädalavahetuse järel? Õhtuleht püstitab iga 3. vooru matši eel ühe tähtsa(ima) küsimuse, mida konkreetse kohtumise puhul jälgida.
0

Viljar Voog | Õnnitlused, Tartu Ülikool, Eesti korvpallimeister!

04:00, 13. märts 2017
Kui nooruspõlves rattaga Pikakari randa sõitsin, jäi teeäärde jäänud sadamas silma üks tuttav laev – seal ootas oma saatust legendaarne Vana Tallinn, millega isegi mitu korda üle lahe Soomes lõbustusparke külastamas sai käidud. Ahtris lehvis laeval toona juba Läti lipp, aga emotsionaalselt oli tegu ikkagi üdini eestimaise alusega.
10

Kuidas USA president eestlasi innustas

04:00, 13. märts 2017
"Ameerika vaba rahvas austab ja innustab neid, kes oma vabaduse eest võitlevad," ütles USA president (1929–1933) Herbert Hoover esmaspäeva, 14. märtsi hommikul 1938. aastal Tallinnas. Eesti pealinna jõudis ta kell 8.23 Riiast, kuhu Päts oli talle vastu saatnud salongvaguni. Balti jaam oli ehitud Eesti ja USA riigilippudega, presidenti ootas tohutu rahvamass ja muidugi hulk ajakirjanikke ja filmikroonika mehi.
0

Pluss, miinus, ennustus | Julge Veideman, hoota Sildaru, korvpalli Balti liiga

04:00, 13. märts 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 13. märtsi valik.
0

Deivil Tserp | Team Haanja hooaja bilanss: kesklinnakorteri väärtuses raha on suuskade alla määritud

04:00, 8. märts 2017
Olen juba peaaegu kaks aastat Team Haanja tegemisi huviga jälginud. Samas pole julgenud oma nina väga lähedale toppida, sest murdmaasuusatajate ja alaliidu ägedas poksimaratonis võib saada obaduse vastu nosplit või koguni kolmnurka. Kes see ikka tahab ööbikuid kuulata!?
22

VIIS VUTIKÜSIMUST: Kas Infonet sai pinged maha ja Pärnu käest saab tänavu tasuta punkte?

11:19, 7. märts 2017
Eesti jalgpalli meistrivõistlused algasid bravuurikalt, kui viiest kohtumisest neljas pakuti kõneainet rohkem kui rubla eest. Aga pikalt pole aega avavoorust pläkutada, sest juba reedel-laupäeval ootavad uued vinged vastasseisud. Õhtuleht püstitab iga 2. vooru matši eel ühe tähtsa(ima) küsimuse, mida konkreetse kohtumise puhul jälgida.
1

Ville Arike | Rain Veidemani siirdumine Itaaliasse – kas midagi jääb ka ridade vahele?

15:24, 6. märts 2017
Oleme juba harjunud, et Kalev/Cramo meeskonnast lahkub aeg-ajalt mõni liidriks kujunenud mängumees. Reeglina välismaalane ning siis suuremasse klubisse ja oluliselt parema palga peale. Rain Veidemani minek tekitas kodusel korvpallimaastikul paraja tormi.
1

ARVUSTUS: Mis võinuks saada, kui Hitler oleks Berliinist Eestisse pagenud?

10:07, 6. märts 2017
Maimu Bergi novellikogumikus "Hitler Mustjalas" otsib juuksuri abil välimust muutnud füürer pärast Beriilinist põgenemist Eestis pelgupaika, Angela Merkel aga vanaisa vallastütart. Tundub, justkui muigaks Berg peenelt selle üle, kuidas meie väike rahvas otsib kõikjalt seoseid Eesti ja eestlastega ning iga taolise avastuse puhul erutunult kilkab.
4

Kuidas valiti kõige esimene Eesti miss

04:00, 6. märts 2017
Eesti teadaolevalt esimese iluduskuninganna valimise kirjutab ajalukku inglane William Blake, kes 1787. aastal käis jahipeol krahv Manteuffeli juures Saare mõisas (rüütlimõis Vana-Tartumaal, mis Manteuffelite omaks sai küll paar aastakümmet hiljem).
1

Ville Arike | Eraldistart uuesti ausse!

04:00, 6. märts 2017
Suusapildi nägemine Lahtist tekitab tõelise nostalgialaksu. Jälle see vana hea tuttav staadion, need sellele keskusele iseloomulikud hüppemäed ja loomulikult see legendaarne kurv enne rahva ette laskumist. Need on asjad, mida mäletavad nii nooremad kui ka vanemad spordisõbrad ajast, mil nad on suusatamist telerist vaadanud.
2

Pluss, miinus, ennustus | Äge jalgpallivoor, õnnetu Uibo ja kas Tartu pääseb Leedus?

04:00, 6. märts 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 6. märtsi valik.
0

VÄGEV DUELL! Ustjogov ei suutnud Lahti MMi teatesõidus Norrat alistada, eestlased said ringiga sisse ja Rehemaa proovida ei saanudki

15:16, 3. märts 2017
Lahti MMil jätkasid täna murdmaasuusatajad meeste teatesõiduga, kui 4x10 kilomeetri distantsil oli juba avavahetuse järel selge, et kirkaima medali eest võitlevad vaid kaks riiki. 
15

ARVUSTUS: Turovskid: mis teeb inimese omapäraseks võrreldes loomariigiga?

12:03, 3. märts 2017
Kui palju on inimesel sarnasust loomaliikidega, tuues seejuures esile just inimese omapära? See on Turovskite raamatu „Teekond urust templisse“ lähteülesanne, mis tuleb kokku panna erinevatest tekstilistest pusletükkidest.
3

ÕHTULEHT BELGRADIS | Kuidas Serbia, Kreeka ja Horvaatia treenerid sportlaste hotelli fuajees tossavad

16:50, 2. märts 2017
Kevad on ilus aeg. Belgradis on igal juhul mõnusalt soe ja päikese käes võib hetkeks isegi palav hakata. Teada-tuntud salakaval soojus, mille eest emad meid kõiki omal ajal hoiatanud. Kui Eestis ei paista talve lõppu veel kuskil, siis Balkanil kuulutab kergejõustiku sise-EM igal juhul kevadet.
2

Henry Rull | Seth Curry on enamat, kui ajaloo parima kolmepunktiviskaja vend

09:41, 2. märts 2017
Pole vast korvpallisõpra, kes ei teaks Golden State Warriorsi särgis tunamullu NBA tšempioniks tulnud ja viimasel kahel hooajal liiga kõige väärtuslikumaks mängijaks nimetatud Stephen Curryt. Tänavu tõestab tema noorem vend Seth, et on enamat kui Warriorsi liidri vend.
0

Ville Arike | Uus mees Mirkovic on Kalevile pettumus? Pakun vastupidist

16:12, 27. veebruar 2017
BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond värbas Peterburi lahkunud Demonte Harperi asemele uueks mängijaks serblase Branko Mirkovici. Huvitav oli jälgida fännide reaktsiooni sotsiaalmeedias – paljud väljendasid pettumust veel enne, kui mängumees Eestissegi oli jõudnud!
0

Pluss, miinus, ennustus | Henry Sildaru, ikka ja jälle see murdmaa ning sugeda saanud Flora

04:00, 27. veebruar 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 27. veebruari valik.
6

Ott Järvela | Ranieri vallandamise tõttu pole Leicester enam eriline, vaid tavaline

04:00, 27. veebruar 2017
Aasta aega tagasi hakkas spordimaailmas võimust võtma "egas ometi" tunne, mis iga nädalavahetusega üha võimendus, kuni kulmineerus absoluutse ekstaasiga 2. mail, kui Leicester City võitis Inglismaa jalgpalli meistritiitli.
0

ÕL LAHTIS | Suusa MMil peksa ei saa

10:13, 25. veebruar 2017
Või noh, kui ilusti küsida, siis ikka saab. Aga norimata mitte. Siinne atmosfäär on kolme Lahtis veedetud päeva jooksul jätnud erakordselt (laste)sõbraliku mulje.
0

Kuidas lahvatas ülemaaline fosforiidisõda

04:00, 25. veebruar 2017
Läinud sajandi 70. aastatest saati olid Moskva võimud vaadanud igatseval pilgul Eesti fosforiidilademete poole. Asjaks läks 80. aastatel. Algul teadsid siinmail kaevandamiskavast suhteliselt vähesed. Ulatuslikumalt jõudis fosforiidikava rahva ette aga täna 30 aastat tagasi, kui ETVs läks eetrisse intervjuu üleliidulise väetisetööstuse ministeeriumi tippjuhi Juri Jampoliga.
5

ÕL LAHTIS | "Miski on lilla" ehk avapäeva muljed peopaigast

04:00, 23. veebruar 2017
Tonga, Togo, Venetsueela, Trinidad ja Tobago ning Iraani talisportlased trotsisid eile õhtul Lahti kesklinnas lumetormi. Veider lause, eks? Aga sulatõsi. Brasiillased ja argentiinlased olid ka pundis.
9

Kuidas mees kaks korda lennukit kaaperdas

04:00, 20. veebruar 2017
Eesti kohtus Tamerlan Musajeviga, kui 20. veebruari hommikul 1993. aastal maandus Tallinna lennuväljal Aerofloti Tu-134. Musajev oli tulnud Aserbaidžaanist Venemaale, väidetavalt sõjaväkke mineku eest pakku. Nüüd oli ta koos abikaasa ja nende seitsmekuuse tütrega istunud Tjumenist Peterburi minevale lennukile, tõusis enne Neevalinnas maandumist vahekäigus püsti, kaks granaati käes, ja nõudis: "Nüüd lendame USAsse."
1

Ott Järvela | Kui jutt lihtsalt üldse ei klapi

04:00, 20. veebruar 2017
Eesti jalgpallikoondis kaotas novembris mäletatavasti Belgiale 1:8. Peatreener Martin Reim: "Ma ei tähtsusta seda tulemust üle, sest teeme tööd ikkagi pikka perspektiivi silmas pidades ning 2030. aasta MMile mõeldes on siit nii mõndagi head kaasa võtta. Näen lootustandvaid märke!"
31

ARVUSTUS: Hvostovi „Šokolaadist prints“ ehk Eesti doktor Freud – ühe intellektuaalist sotsiopaadi lugu

15:13, 19. veebruar 2017
Maailmas on alanud ajastu, kus juhtpositsioonile tüürivad valimatu suuvärgiga omapärase karismaga sotsiopaadid, kes löövad jalaga ukse lahti ja haaravad võimu. Imetlejaid ja kaasanimejaid neil jätkub. Nagu ka vastaseid. Eesti kirjandusse on lisandunud üks säärane uue ajastu tegelane – rafineeritud sotsiopaat, šokolaadist prints ehk Alfros Tühirand.
1

Kas rahvast hoiti Rail Balticuga seoses tahtlikult teadmatuses?

14:20, 19. veebruar 2017
Olen ligi kuu aega homse "Kuuuurija" saate tarvis uurinud Rail Balticu tagamaid. Kuigi olin saanud kümneid kirju inimestelt, kes palusid mul just Rail Balticu teemat kajastada, siis ütlen ausalt, et selle teema vastu oli ka minul endal isiklik huvi.
139

Henry Rull | 3 põhjust, miks korvpalli Tähtede Mäng täiesti külmaks jätab

11:25, 14. veebruar 2017
Ülehomme peetakse Saku Suurhallis korvpalli Eesti meistriliiga Tähtede Mäng, mis toimus enne tänavust viimati 2011. aastal. Ent kas Tähtede Mängu toimumine on Eestis põhjendatud või mitte? Arvan, et ei.
29

Henry Rull | Premier League'ist langemisega flirtiva tiitlikaitsja Leicesteri suurimaks hädaks on näiline viitsimatus

11:56, 13. veebruar 2017
Mullu šokina jalgpalli Inglismaa kõrgliiga võitnud Leicester City tulemused Premier League'is on tänavu eelmise aastaga võrreldes teinud 180-kraadise pöörde: pole eriti võite ega viike, aga kaotusi on rohkem kui esikolmikul kokku!
0

ARVUSTUS | Batmani legofilm: lastele lõbus lugu sõprusest, täiskasvanuile lõõgastav naerutaja

08:33, 13. veebruar 2017
2014. aastal kinoekraanidel jooksnud „LEGO film“ võlus nii väiksemaid kui ka suuremaid vaatajaid oma vaheda huumori ja osava arvutianimatsiooniga, mis mõjus nii ehedalt (loe: piisavalt hakkivalt), nagu oleks inimkäsi legotegelasi iga kaadri vahepeal liigutanud. Neist põhimõtetest on lähtunud ka uue klotsiloo "LEGO Batman film" tegijad, kuid tulihingeline legofänn võib pisut pettuda selles, et plahvatused ja tihti ka taustavaated on pärit pigem tavapärasest multikamaailmast.
2

Kuidas näitleja Soomest raha tõi

04:00, 13. veebruar 2017
1919. aasta veebruaris trükiti Soomes iseseisva Eesti esimesed rahatähed. Näitleja Aleksander Teetsov värvati Helsingis rahakulleriks. Kuigi ta pidi jäälõhkuja Väinämöineni (hiljem Suur Tõll) pardale astuma ilma igasuguse kaitseta, tuli õnneks välja, et rühm Eesti sõdureid oli samuti koduteel. Neist said näitleja ja tema kohvrites peituvate rahapakkide valvajad.
2

Viljar Voog | Viga, mis maksis Tänakule MM-tiitli?

04:00, 13. veebruar 2017
Ott Tänak on oma karjääri jooksul kolm korda mekkinud teise koha rõõmu ja/või kibedust ning seni on kõik tulnud täiesti erineva stsenaariumiga.
9

Pluss, miinus, ennustus | Oivaline tennis, kasin korvpall ja Sildaru Oscari-šanss

04:00, 13. veebruar 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 13. veebruari valik.
0

Miks ei taha eestlased õppida Taani valitsuse vigadest ehk Lugu sellest, miks sõidab taanlane õlut ja viina ostma Saksamaale

19:15, 12. veebruar 2017
Käisin jaanuari alguses Taanis ja külastasin sama reisi raames ka Taani–Saksa piiri. Juba aastakümneid käivad taanlased odavat kraami ostmas just Saksamaalt ja piirilinna Flensburgi ümbrus on täis ehitatud suuri kaubanduskeskuseid. 
59

"Varsti on terve maailm Venemaa oma ja meie, venelased, oleme selle poolt!"

19:03, 11. veebruar 2017
Vladimir Putinist ja Donald Trumpist on pärast USA presidendivalimisi tehtud terve hulk anekdoote. Ühega neist tuli mulle meelde üks omapärane kohtumine Dubai lähedal kõrbes.
164

Kas Ilves kasutas sama krediitkaarti mida Galojan?

12:15, 10. veebruar 2017
Anna-Maria Galojani eelkäija MTÜ Euroopa Liikumine juhatuse liikme kohal oli Toomas-Hendrik Ilves. Ma ei tea, kas tema käsutuses olnud krediitkaart oli täpselt seesama, millega maksis Galojan Armani poes, kuid kaardiga seotud pangakonto oli kindlasti sama.
76

Kes ja mis peitub moslemiriiete all?

17:29, 7. veebruar 2017
Araabia riikides kannab enamik mehi ja naisi traditsioonilist riietust. Mehed riietuvad tavaliselt üleni valgesse kandurasse, mis on põhimõtteliselt pikakäiseline kuni maani ulatuv valge särk. Naised seevastu riietuvad musta ürpi abayasse ning katavad pead hijabi’i ehk pearätikuga. Kui moodsamad naised kannavad isegi värvilist pearätikut, siis nii palju kui mina näinud, on abaya vähemalt musta värvi.
35

Kuidas levisid jutud Rootsi kullast

04:00, 6. veebruar 2017
Esimese vabariigi ajal ei jätnud ükski Eesti ajaleht naljalt kirjutamata Rootsi kullast, mida olevat mitmele poole peidetud. Professor Eisen rääkis ajalehele Vaba Maa, et siin olevat üle 40 sellise koha.
0

Mart Treial | Talisport ja lollide lohutus

04:00, 6. veebruar 2017
Tean juba lapsest saati ütelust, et lootus olla lollide lohutus. Ju ma siis olen loll, aga igal võistluspäeval loodan ma siiralt…
11

Pluss, miinus, ennustus | Nurmsalu, tennisemeeskond ja Tänak Rootsis

04:00, 6. veebruar 2017
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 5. veebruari valik.
2

Mahavok annab juubeli puhul välja uue 80ndate stiilis albumi

14:20, 5. veebruar 2017
Tänavu saab 35 aastat 80ndate menubändi Mahavok asutamisest ning ansambli juhi Heini Vaikmaa sõnul võttis ansambel sel puhul nõuks tulla lagedale ka uue albumiga, mis peaks valmima maikuus.
7

Kus ja miks elavad minu arvates maailma kõige lahkemad inimesed?

13:45, 4. veebruar 2017
Novembrikuus oli minu reisipodcasti külaliseks neiu, kes on elanud kaks aastat Omaanis. Üks asi, mida ta välja tõi, on see, et Omaanis peetakse täiesti normaalseks, kui õhtul peatub sinu kõrval auto ja selle juht küsib, kas on vaja sind koju viia. Inimesed on lihtsalt niivõrd lahked ja sõbralikud.
24

Päevatoimetaja

Teet Teder
Telefon 51993733
Teet.Teder@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis