Õhtulehe filmiblogi | Blogid

EMOJI-FILM | Hoidke enda lapsed selle filmi seanssidelt eemal

18:57, 17. august 2017
Ligi kolme-aastase lapsega poes käimine on meeletult keeruline. Ta haarab korvi, kõnnib piimaleti juurde, siis haarab õnnetul kombel lemmikuks saanud lumekrabipulgad ja leiva. Seejärel tatsab ta korvi järel vedades kassa poole, et jääda seisma seal seisvate värviliste pakendite juurde, mis pakuvad magusat – kohe, värviliselt ja agressiivselt. Sellest letist möödaminek nõuab korralikku diplomaadioskust.
15

ÕHTULEHE FILMISPIKKER | Sel nädalal jõuab kinno aegade halvimaks filmiks nimetatud „Emoji film“

16:34, 17. august 2017
Suvel leiab kinodest mitmeid kõrgelt hinnatud filme, ent mida ja kuhu vaatama minna? Õhtuleht aitab leida tulevaks nädalaks parimad filmid, toome ka välja veebilehtede Rotten Tomatoes või IMDB hinnangu filmidele.
7

ARVUSTUS | „Annabelle: loomine“: on vahepeal isegi päris õudne

14:13, 14. august 2017
Aastal 2013 vorpis õudusžanriga sina peal olev režissöör James Wan valmis 100% päriselul põhinev filmi „Kurja kutsumine“, mis oli üdini tõene ega koosnenud kohe absoluutselt ülepaisutatud lugudest, mille keskmes tuntud deemonikütid Lorraine ja Ed Warren, kelle amet, kusjuures, on enam kui legitiimne!
2

ARVUSTUS | „Amityville 19“on õudselt jama, aga mitte väga õudne film

14:13, 14. august 2017
Kui „Amityville: Kurjuse ärkamine“ oli jõudnud umbes tund aega ekraanil ajaloo kõige igavamat õudusfilmi etendada, palus üks tegelastest teatraalselt end ära tappa. Mitte kunagi varem pole ma suutnud ühe filmitegelasega niivõrd hästi samastuda, sest tolleks hetkeks kaalusin tõsiselt seansilt välja jalutamist, et notarile helistada ja oma viimne testament kirja panna.
1

ARVUSTUS "Ismaeli vaimud" – hullud inimesed hullus maailmas

08:56, 6. august 2017
Kui lähedane inimene jäljetult haihtub, siis soovime loomulikult üle kõige, et ta koju tagasi pöörduks. Et ta poleks surnud, nagu kardame. Ent kui suudame pikki aastaid hiljem viimaks oma eluga ilma temata edasi minna, siis kas tahamegi enam, et kadunu meie ellu naaseks? Või on ta pigem hirmutav kummitus minevikust? Just viimane juhtub tänavuse Cannes'i festivali avafilmis "Ismaeli vaimud", mid nüüd meiegi kinodes näeb.
0

FILMIBLOGI: Valeriani parim osa on Rihanna kosmiline striptiis

17:14, 28. juuli 2017
Prantsuse päritolu koomiksid on minu meelest üldjuhul alati veidrad olnud, vähemalt võrreldes muu maailmaga. Täpselt sama lugu on ka 1967. aastal alguse saanud seeriaga “Valérian et Laureline”, mille alusel lõpuks ometi ka üks suurejooneline mängufilm valmis otsustati vorpida. Ent, mis kõige tähtsam, projekti taga ei seisa keegi muu, kui kultuslike linateoste “Fifth Element” ja “Léon: The Professional” autor Luc Besson, seega see tähendab, et tegemist on hea filmiga, eks? Eks…?
0

Filmitõlkija Mart Rummo: selles ametis kuluvad ära sipelga usinus ja ninasarviku nahk

19:00, 27. juuli 2017
„Filmitõlkijale kuluvad hästi ära sipelga usinus ja ninasarviku nahk,“ kirjeldab Mart Rummo oma ametit. „Sipelga usinus kui visa püüdlus parima võimaliku tulemuse poole – vaatamata teadmisele, et su võimalused on üsna piiratud. Ja ninasarviku nahk kui võime põhjendamata kriitikast mitte heituda.“
1

"Kedi" – ilus ja südamlik lugu kütkestavatest tänavakassidest

23:56, 26. juuli 2017
Pärast Istanbuli tänavakassidest kõneleva "Kedi" vaatamist võtsin endaga kinosaalist kaasa mõtte, mis dokfilmiski kõlas: "Kes ei armasta loomi, see ei suuda armastada ka teisi inimesi." Tõepoolest, inimesed võivad maailma eri paigus käituda üsna erinevalt, kuid loomaarmastus on üks, mis neid seob ja avab hinge helgetele mõtetele.
0

FILMIARVUSTUS | Kolmas katse, aga "Autod" on endiselt Pixari kõige nõrgem teos

19:31, 26. juuli 2017
Esimene “Autode” animafilm ilmus juba 2006. aastal, aga tänase päevani ei ole ma suutnud läbi hammustada selle filmiuniversumi kõige suuremaid pähkleid. Lootsin, et ehk kolmas osa toob vastused, sest kuidas muidu õigustada seda, et enda 30ndatele eluaastatele lähenev meessoost kodanik “Autod 3” filmi kinno vaatama läheb.
2

ARVUSTUS | Sofia Coppola uue filmi peamine temaatika on peenis

15:06, 25. juuli 2017
Sofia Coppola uusim üllitis pidavat olema väärtfilm. Noh, teate küll, selline linateos, mille ajal kinos vaadates popkorni kahe suupoolega ei matsuta, sest muidu keerab eesmises reas istuv vanaproua pea sinu poole, manab tusase näo ette ning viib sõrme torru aetud suu juurde, et üks tugev “Shh!” teha. Aga kas ta on ka väärt film (heh, heh, kas te nägite, mida ma siin tegin)?
4

"Dunkirk": suurepärane film, kus pole midagi ette heita

13:09, 24. juuli 2017
Iga kord, kui ma oma sõbraga Christopher Nolanist räägin, kasutab ta režissööri kirjeldamiseks ülivõrdeid, justkui oleks tegu Jeesuse teise tulemisega.
4

Uus Ämblikmees: lõpuks peaosalisega, kes näeb vähegi usutav välja

14:08, 17. juuli 2017
“Ämblikmees, Ämblikmees. Teeb mida iganes ämblik teeb. Punub võrku, väike või suur. Püüab pätte kui kärbseid, neid ootab puur. Vaata ette, siit tuleb Ämblikmees!”
2

"AHVIDE PLANEEDI SÕDA" | Pigem hea, aga kindlasti "Transformeritest" parem

11:32, 13. juuli 2017
"Ahvide planeedi" saaga tuleb kinodesse alates homsest. Sten Kohlmann käis vaatamas, kas ikka maksab sellele filmile enda elust 2,5 tundi kulutada.
2

"Transformerid: viimane rüütel": halb montaaž ja stsenaariumiga võib tagumikku pühkida

17:20, 6. juuli 2017
Olete ju kuulnud seda väidet, et alkoholi tarbimine hävitab ajurakke, mida kunagi tagasi ei saa? Sama öeldakse ka kanepi tarbimise, aevastamise, liigse testosterooni, suitsetamise ja tüüpiliste peavigastuste kohta, olgugi et kõik neist sajaprotsendiliselt tõesed väited ei pruugi ollagi. Peale seda, kui olin "Transformerid: viimane rüütel" seansilt lahkunud, tundsin end justkui Alzheimeri tõve käes vaevlev staažikas alkohoolik, kes on trepist alla kukkunud ning enda pea vastu igat astet ära löönud.
9

ARVUSTUS | „Tulnukas: Covenant“ - arengutööd ideaalse organismi suunal  

23:51, 23. mai 2017
Vaadates Tulnuka saaga järjekordset filmi, mille režissööriks on Ridley Scott, valdavad segased tunded. Sarnaselt 2012. aasta „Prometeusi“ filmiga, mis on „Covenanti“ järjeks, on Scott jätnud olulistele küsimustele vastamata, kuid andnud selgeid vihjeid, kuidas paljude lemmiktulnukas välja areneb.
2

ARVUSTUS | Mis neil noortel arus oli? Ise süütavad linna ja siis peavad öö läbi pidu!

22:14, 16. mai 2017
Umbes niisugune pealkiri võiks ajalehtede esikaantelt vastu vaadata, kui värskes Prantsuse linateoses „Nocturama“ näidatu peaks Pariisis või kusagil mujal päriselt teoks saama. Miks-küsimus vasardab ka filmi vaadates pidevalt peas. Selget vastust lõpuks ei saagi. Keegi ei uuri erineva taustaga Pariisi noorukeilt – kellest mõni alles lapseohtu –, mis põhjusel nad linna tähtsatesse hoonetesse pomme panid. Miskipärast jääb see kripeldama, et nende üle ei peeta vajalikuks kohut pidada.
0

ARVUSTUS | Batmani legofilm: lastele lõbus lugu sõprusest, täiskasvanuile lõõgastav naerutaja

08:33, 13. veebruar 2017
2014. aastal kinoekraanidel jooksnud „LEGO film“ võlus nii väiksemaid kui ka suuremaid vaatajaid oma vaheda huumori ja osava arvutianimatsiooniga, mis mõjus nii ehedalt (loe: piisavalt hakkivalt), nagu oleks inimkäsi legotegelasi iga kaadri vahepeal liigutanud. Neist põhimõtetest on lähtunud ka uue klotsiloo "LEGO Batman film" tegijad, kuid tulihingeline legofänn võib pisut pettuda selles, et plahvatused ja tihti ka taustavaated on pärit pigem tavapärasest multikamaailmast.
2

ARVUSTUS: "Rogue One" – siiani kõige kurvem "Star Warsi" film

09:01, 15. detsember 2016
„Star Warsi“ saaga sõsarfilm „Rogue One: Tähesõdade lugu“ toob ükskord ammu kaugel, kaugel galaktikas hargnevad sündmused vaatajale lähemale ja süstib need sügavamale naha alla kui ükski senine tähesõjafilm. Linalugu, mille tegevustik paigutub põhifilmisarja III ja IV osa vahele, paneb Luke Skywalkeri, Leia Organa ja Han Solo kangelastegusid vaatama hoopis teise pilguga.
2

Cinamoni kino hakkab korraldama salaseansse

11:52, 10. november 2016
Täna alustab Tartu kino Cinamon uut üritustesarja „Salaseanss“, kus kinokülastajad saavad alles saalis istudes teada, mis filmi neile näidatakse.
2

ARVUSTUS: “Inferno” - kaks tundi kestev paha uni või kihiline nagu kook?

20:05, 13. oktoober 2016
Äsja esilinastunud ja Dan Browni ainetel sündinud “Infernos” kohtume taas “Da Vinci koodist” tuntud keskaegse sümboolika professori Robert Langdoniga, keda kehastab endiselt Tom Hanks. Seekord seisab professor silmitsi lausa jamesbondiliku ülesandega: päästa maailm hullu ja kurja geeniuse küüsist, kes inimkonna enamust viiruse abil hävitada tahab.
0

ARVUSTUS: "Inferno" toob ekraanile tänapäeva põrgu kontseptsiooni

13:20, 13. oktoober 2016
Jätkuks "Da Vinci koodi" ja "Inglid ja deemonid" filmidele, on ekraanil taas professor Robert Langdon, et tõmmata vaatajad närvesöövasse mõistatustelabürinti, selleks, et välja selgitada tõde ning päästa elusid.
0

ARVUSTUS: "Tüdruk rongis" - traagiline krimilugu või popkorni-maiguline naistekas?

14:59, 11. oktoober 2016
Filmi „Tüdruk rongis“ vaatamine muutis mu elu nii palju, et ma ei vaata enam kunagi korduvkasutatavat veepudelit sama pilguga. Aga muul tasandil jäi ta suhteliselt keskpäraseks thrilleriks, mille peale kinosaalis kulutatud aega küll tagasi nõuda ei tahaks, aga samas tuleb nentida, et algmaterjali täit potentsiaali film välja ei kanna.
3

Režissöör Vallo Toomla: Hispaania publik tabas “Teesklejate” huumori ära

19:55, 7. oktoober 2016
"Naerdi päris palju, mõned naerukohad isegi üllatasid mind – tegemist oli väikeste nüanssidega, see andis aimu, et vaatajad on filmiga kaasas," rõõmustab noor filmilavastaja Vallo Toomla, et Hispaania publik tabas San Sebastiani festivalil ära huumori, mis sisaldub tema pealtnäha tõsises täispikas debüütfilmis "Teesklejad".
0

VIDEO | Vaata katkendit Mart Kivastiku uuest mängufilmist "Õnn tuleb magades"

13:27, 28. september 2016
14. oktoobrist jõuab kinodesse Mart Kivastiku uus mängufilm "Õnn tuleb magades", peaosades Katariina Unt ja Ivo Uukkivi.
1

ARVUSTUS: „Seneca päev“ – leedukad on sama kinnised kui eestlased

11:55, 26. september 2016
Kas peamine eestlasi, lätlasi ja leedukaid ühendav joon on tõesti tunnete allasurumisest tingitud melanhoolsus? Pärast kolme Baltimaa esimese täispika koostööfilmi vaatamist näib see nõnda.
0

ARVUSTUS: Maffiafilm „Suburra“ raputab naiivse vaataja maailmapilti

09:15, 21. september 2016
„Kas poliitika on tõesti nii käest ära?“ taban end mõtlemast, kui vaatan Itaalia krimipõnevikku „Suburra: valu, veri ja võimuvõitlus“, kus parlamendisaadikud painduvad nagu plastiliin – paku vaid, et ootamas on hea soe koht uue suurettevõtte juhatuses ja hääled pudenevad sellele ärile soodsas suunas. Ja mida rohkem lasub poliitikute hingel valgust kartvaid tegusid, seda lihtsamini saab allilm neid marionetina hüpitada.
2

ARVUSTUS: "Sully" – Clint Eastwood jooksis selle kangelasfilmiga lati alt läbi

12:59, 18. september 2016
Ei liha ega kala! Nii võiks öelda ka lavastaja Clint Eastwoodi värske draamafilmi „Sully“ kohta, mis kajastab õnnelikult lõppenud lennukiõnnetust. Hädamaandumist ennast kujutatakse üpris efektselt, ent tegelasi paraku liigagi pealiskaudselt. 
10

ARVUSTUS: "Koorekiht" – mida teha, kui armastad kahte meest? Nagunii langetad vale valiku!

17:43, 11. september 2016
Woody Alleni komöödialik draama "Koorekiht" õpetab, et kui oled kohanud inimest, kes sind poolelt sõnalt mõistab, kellega sul on sarnane maailma- ja huumoritaju ning kes sind jumaldab, siis tuleb temast iga hinna eest kinni hoida, sest lahus olles ei suuda kumbki lõpuni õnnelik olla ja asenduspartneriks võetud kaasa võib mõttetult haiget saada.
1

ARVUSTUS: "Kuningas Kristiina" – valitseja elu on karm ohverdus

09:00, 11. september 2016
Kogenud soome režissööri Mika Kaurismäki ajalooline draama, mis räägib Rootsi kuninga Gustav II Adolfi tütrest Kristiinast, jätab hinge kergendustunde: jumal tänatud, et ma ei sündinud sajandeid tagasi mõne kuningriigi troonipärijaks!
1

Seriaal "Sõda ja rahu" – intsest, paljad rinnad ja ei mingit targutamist

04:00, 10. september 2016
Oot-oot, kas Lev Tolstoi "Sõjas ja rahus" oli ikka stseen, kus õde-venda isekeskis kirglikult amelevad? Oma seksikusega palju kära põhjustanud BBC uue draamasarja "Sõda ja rahu" stsenarist Andrew Davies tunnistab: ta pani veidi vürtsi juurde. "Aga venna ja õe suhtele on raamatus vihjatud küll," kinnitab ta.
5

Toiduporno "Vorstipidu" – alla 16aastastele keelatud "Lelulugu"

04:00, 27. august 2016
Esimene vanusepiiranguga arvutianimatsioon "Vorstipidu" pilab ontlikke pereanimatsioone: siin kibelevad vorstipoisid inimeste ostukorvi, et kuklitega seksida. Kuid idee autor, peategelasele hääle andnud Hollywoodi tippkoomik Seth Rogen, pidi rahastajat kaheksa aastat otsima. "Liiga ropp!" tõrjus enamik filmistuudioid teda pika puuga eemale.
0

ARVUSTUS: Josephine – rase ja tavaline

12:14, 22. juuli 2016
Prantslanna Marilou Berry komöödia „Josephine – rase ja imeline“ kangelanna on tegelikult eestlastlike kompleksidega ja seega tavaline. Mis on tänuväärne, lihtne-ehtne meeldetuletus, et me oleme kõik sarnased.
0

Filmieksperdid ennustavad: kas "Vehkleja" võidab Kuldgloobuse?

06:00, 9. jaanuar 2016
Eesti osalusega mängufilm "Vehkleja" on seni käinud sama suursugust teed nagu "Mandariinid" eelmisel aastal. Kuid kas legendaarse vehklemistreeneri Endel Nelise eluloost ainest saanud film suudab astuda veel sammu edasi ja tuua koju parima võõrkeelse filmi Kuldgloobuse? Tõehetk saabub sel pühapäeval. Eesti filmikriitikud pole üleliia entusiastlikud ja ennustavad edu pigem Ungari filmile "Sauli poeg".
25

Algaja teejuht "Tähesõdade" maailma

06:00, 6. jaanuar 2016
Kes on Darth Vader ja mis on surmatäht? Mis järjekorras "Tähesõdu" vaadata?
1

Kumb on vingem – "Näljamängude" Katniss või "Videviku" Bella?

06:00, 21. november 2015
Ülemaailmne bestseller ja rekordeid purustav filmisaaga, peategelaseks ilus tüdruk, kel tuleb silmitsi seista kirjeldamatute katsumustega. Uue filmiga "Pilapasknäär – osa 2" lõpule jõudvas "Näljamängude" sarjas ning vampiirisaagas "Videvik" on mõndagi ühist. Toome välja viis põhjust, miks kahe kangelanna, Bella ja Katnissi kahevõitluses jääb peale viimane.
8

Arvustus: ebaoriginaalne “Päästmine” jääb mannetuks klišeedekuhjaks

20:27, 28. november 2014
Taani režissööri Kristian Levringi kirg vesternite vastu tingib mannetu armuvilja, mis ummistab ekraani žanriklišeede, kiretu loo ja elutute tegelastega.
0

PÖFFi arvustus: põnevalt naljakas "Öö kutse" on kõhedust tekitav satiir

21:34, 24. november 2014
Musta huumoriga laetud thriller'is Los Angelesi öistel tänavatel teiste õnnetustest toituva psühhopaadist videoajakirjanikuna teeb Jake Gyllenhaal oma karjääri parima rolli.
0

PÖFFi arvustus: "Poisipõli" on kordumatu filmikogemus

15:30, 20. november 2014
"Poisipõli" on ainulaadne film ajaloos, mis uurib imetlusväärsete tulemustega ühe poisi kujunemise kaudu argipäeva poeesiat ning inimeseks olemise võlu ja valu.
5

Arvustus: "Padjaklubi" pseudomured

13:34, 19. november 2014
"Padjaklubi" on selleks nädalaks oma kriminaalsematest sugemetest lahti öelnud ning tüdrukud pöördunud nende probleemide juurde, mis nendesugustel noortel naistel kõige tõenäolisemalt tekkida võiks, kuid mille pärast ilmtingimata ükski neist muretsema ei peaks.
10

PÖFFi arvustus: mitmekihiline "Lindmees" tõuseb kõrgustesse

16:37, 18. november 2014
"Lindmees" on tehnilises teostuses küll laitmatu, kuid tervikuna siiski mitte perfektne uurimus ühe vaimsete häiretega näitleja võitlusest eneseväärikuse eest.
1

ARVUSTUS: "John Wick" on märulisõpradele ideaalne maiuspala

16:58, 15. november 2014
Keanu Reevesi tagasitulekuroll ja ökonoomne ent mõjuv loojutustus, millesse kuuluvad realistlikud action-stseenid, teevad "John Wickist" aasta parima märulifilmi.
0

ARVUSTUS: "The Game" on aktuaalne ja salvav minisari spioonidest

19:10, 11. november 2014
Külma sõja aegseid spioonimänge kujutav briti minisari on poliitiliselt aktuaalne ja intelligentset põnevust esitav lähivaade salateenistuse argipäeva telgitagustesse.
0

ARVUSTUS: "Tähtedevaheline" on ebaühtlane reis universumi äärealadele

23:13, 8. november 2014
"Tähtedevaheline" on suurejoonelise mastaabiga kosmoseseiklus, mis oma laitmatu tehnilise teostuse kõrval kannatab kohmaka dialoogi ja liigse sentimentalismi käes.
19

ARVUSTUS: "Raha" serveerib tasaselt keevat pinevust

17:31, 31. oktoober 2014
"Raha" on vaoshoitud kammerlik põnevusfilm, mille aitab keskpärasusest päästa peaosaliste Tom Hardy ja James Gandolfini tähelepanuväärsed rollilahendused .
1

Arvustus: "Raev" on täis ühekülgset sõjahälinat

16:18, 25. oktoober 2014
"Raev" (Fury) kujutab ühe tankibrigaadi juhtumisi Teise maailmasõja päevil, kuid ei tõuse oma ambitsioonikusest vaatamata kvaliteetse actionfilmi tasemelt kõrgemale.
11

ARVUSTUS: "Kadunud" pole tavaline kohtingufilm

12:13, 9. oktoober 2014
David Fincheri ekraniseering Gillian Flynni bestsellerist areneb psühholoogilisest thrillerist meditatsiooniks valedest ja illusioonidest, mida me enda ümber loome.
1

Kas seksistseene täis film "Nümfomaan" on ikka sobiv rahvusringhäälingu eetrisse?

18:30, 8. september 2014
ETV2 näitas möödunud kolmapäeva õhtul seksistseene täis filmi "Nümfomaan". Kas taoline film on sobilik rahvusringhäälingule? 
113

VAATA! Filmi "50 halli varjundit" treiler on väljas, seksikam, kui sa arvatagi oskad.

17:06, 24. juuli 2014
Raamatu "50 halli varjundit" põhjal vändatakse film, mis esilinastub 13. veebruaril 2015.
41

"Welcome to New York": naised on panemiseks, raha kulutamiseks

19:56, 27. juuni 2014
Dominic Strauss-Kahn – kunagi üks Prantsusmaa mõjuvõimsamaid mehi, Rahvusvahelise Valuutafondi juht ja potentsiaalne presidendikandidaat. Kõike aastani 2011, mil tuli jahmatav süüdistus: mees olevat rünnanud ja üritanud vägistada ühe New Yorgi hotelli mustanahalist toateenindajast. Senine ontlik karjäärimees osutus ühtäkki seksuaalmaniakiks!
9

Stephen Hawkingi elust sünnib film!

13:34, 6. juuni 2014
Maailma esifüüsiku Stephen Hawkingi elu saab filmilindile. Nimitegelast kehastab mulluse meistriteose "Les Miserablés" täht Eddie Redmayne.
0

Filmiblogi: armastuse võitmiseks tuleb olla tähelepanelik

11:35, 12. mai 2014
"Ma tean, et kõik küsivad mult, kas te päriselt seksisite filmis. Kui sa filmis sured, siis sa ju päriselt ei sure," räägib nooruke prantsuse näitlejanna Adèle Exarchopoulos ajakirjale GQ lükates nii filmi kohta käinud kuulujutu ümber. Lesbiarmastusest kõnelev "Adele'i elu 1. ja 2. peatükk" on aga rohkem kui see üks 7minutiline seksistseen.
1

"Hr. Banksi päästmine" näitab, kuidas võimatud asjad saavad teoks

20:15, 16. aprill 2014
Disney stuudio mängufilmis "Hr. Banksi päästmine" räägitakse sellest, läbi milliste raskuste jõudis ekraanile kinoklassikaks saanud film "Mary Poppins". See on lugu uhkusest, põikpäisusest ja võitlusest selle nimel, et võimatuna näivad asjad teoks teha.
0

"Kohutav ilu" – otsides puuduvat puzzletükki

14:17, 9. aprill 2014
"Meie teekond on kujutlus.  Ja see on ta jõud. Sa pead ainult sulgema silmad, sest see on teisel pool elu." Selle Louis-Ferdinand Céline'i tsitaadiga romaanist "Reis öö lõppu" (The Journey to the End of the Night) algab film "Kohutav ilu" ("La grande bellezza"). Film, mis kirjutatud  ja lavastatud Paolo Sorrentino poolt, pälvis käesoleval aastal parima võõrkeelse filmi Oscari, Kuldse Gloobuse (Golden Globe) ja Briti Filmiakadeemia  (BAFTA) auhinna.
2

Möllukomöödia "Kes iganes" paljastab tavaelu absurdsuse

13:04, 5. aprill 2014
Järgmisest neljapäevast saab kinos Sõprus näha prantslase Raphaël Frydmani pseudobiograafilistmöllukomöödiat süüdimatust prantsuse naljamehest Remi Gaillardist. Netipätist internetikuulsusel on probleem: nimelt ei suuda ta naljategemist lõpetada.
2

Päevatoimetaja

Kristjan Väli
Telefon 51993733
kristjan.vali@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis