Õhtulehe blogid

Henry Rull | New Yorgis on alanud Porzingise ajastu?

04:00, 2. detsember 2016
Hurjutavad eksperdid ja karm vilekoor – Kristaps Porzingisele ei eeldatud maailma tugevaimas korvpalliliigas NBA kohest edu, kuid New York Knicksi korvialune jõud on teinud midagi ootamatut: lätlane jagab skooriässa Carmelo Anthonyga meeskonna liidristaatust.
0

Hugo Tipner | Suusatõbi

04:00, 2. detsember 2016
Iga kord, kui räägitakse Eesti suusatamisest, meenub mulle üks lause, mida mu armas tuttav sageli tsiteerib. Tema lemmikkommentaator Lembitu Kuuse: "Aga meie muidugi piilume silmanurgast vilksamisi sinna kaugele tahapoole, kus kusagil väga paksus udus võitleb Raido Ränkel seda võitlust, mida talle on võimaldatud võidelda."
2

Erinevalt Heleniusest, kes juhtis oma kontserni sametkingades MetroPlaza viimaselt korruselt, on Repinski endiselt kummikutes

11:17, 28. november 2016
Käisin eile (pühapäeval) Martin Repinski kitsefarmis Ida-Virumaal. Vastne maaeluminister lubas "Seitsmesed uudised" oma farmi ja rääkis kitseskandaalist natuke laiemalt. 
157

Kuidas ajaleht külarahva kõmu levitas

04:00, 28. november 2016
Läinud sajandi kolmekümnendate aastate esimesel poolel said Võhma, Türi ja Põltsamaa inimesed viie sendi eest kord nädalas kõik kõmulisemad uudised, mis naabrite juures sündinud. Selle eest hoolitses Võhma Külaleht.
4

Ott Järvela | Kui presidendiks kandideerijaid on ainult üks

04:00, 28. november 2016
Kolm Eesti juhtivat spordialaliitu valivad õige pea presidenti. Korvpall detsembris, jalgpall märtsis ja kergejõustik aprillis. Korvpalliliidu presidendiks kandideerib ainult Jaak Salumets ja jalgpalliliidus tõenäoliselt ainult Aivar Pohlak. Kergejõustikus on hetkel olukord selgusetum, aga pole üldse võimatu, et kui praegune president Erich Teigamägi kandideerida otsustab, talle vastast ei esitata.
3

Pluss, miinus ja ennustus | Suusamehed, doping ja saalihoki MM

04:00, 28. november 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 28. novembri valik.
0

Henry Rull | Kas Warriors on parem Durantiga või Durantita?

04:00, 25. november 2016
Korvpalliajaloo parim kaugviskaja Stephen Curry, tema ustav sopsuvend Klay Thompson, mitmekülgne kaitselõvi Draymond Green ning NBA üks paremaid skoorijaid Kevin Durant – Golden State Warriorsi algviisik on hirmuäratav, kuid Duranti palkamisega loobuti tähtsatest rollimängijatest.
0

Katrin Lust: Allan Martinson süüdistab mind lausvaletamises, aga mida teeb ta ise? 

17:40, 23. november 2016
Loen huviga Postimeest. Kaks tundi tagasi avaldas Allan Martinson minu esmaspäevasele saatele "Kuuuurija" vastulause
140

Ott Järvela | Kariibi mere karastus aitab jalgpallikoondisel tulevikus vältida piinlikke krahhe

13:22, 23. november 2016
Eesti meeste jalgpallikoondise Kariibi mere tuur andis tulemusteks 1:1 viigi Saint Kitts ja Nevisega ning 1:0 võidu Antigua ja Barbuda üle. Skooridest tähtsam on aga karastus, mille mängijad eksootilistest paikadest ühes võtavad.
2

Mine põhja nagu Cherry vol 2 ehk moodsa aja majandust ei kontrolli Eestis mitte keegi 

20:09, 21. november 2016
Eestlased armastavad rääkida oma uutest innovaatlistest ettevõtetest nagu näiteks Transferwise. Ometi, kas keegi on mõelnud sellele, mis saab näiteks siis, kui raha ülekande teenustega tegelev Transferwise otsustab ühel päeval oma asjad kokku pakkida - nii nagu juhtus kevadel põhja läinud Cherry.ee puhul. Internetiettevõtete tegevust ei kontrolli tänases Eestis sisuliselt mitte keegi ja kui ettevõttega peaks tõesti midagi nihu minema, jäävad kliendid ja kaupmehed tühjade pihkudega. 
70

Kuidas haridusminister kirjandust ei mõistnud

04:00, 21. november 2016
"Nüüd on aga lugu Loominguga nii, et ta on kujunenud väikese ringi kirjanike sisemiseks asjaks. Ise nad kirjutavad seal, ise saavad selle eest honorari ja ise loevad. Loomingu keel on niisugune, et sellest on raske aru saada. Olen keeleteadlane, aga Loomingut lugedes tuleb juhuseid ette, et ei saa aru mõne kirjutise pealkirjastki," kärkis haridusminister Nikolai Kann 21. novembril 1935. aastal valitsuse poolametlikus ajalehes Uus Eesti, kes oli oma ülevaate pealkirjastanud "Ajakiri Looming ümberkorraldamisele".
0

Deivil Tserp | Endel Kellapist ja Eesti kergejõustikust

04:00, 21. november 2016
Möödunud reedel ilmus Õhtulehes minu lugu "Eesti Kergejõustikuliidu väljakutse: kuidas toetada 43 olümpiapotentsiaaliga sportlast?". Juba samal päeval kutsus see spordikuninganna õukonnas esile sõnasõja, kus põhisüüdlaseks tembeldati alaliidu president Erich Teigamägi.
6

Pluss, miinus, ennustus | Võrkpall, suusatajad ja Kariibi mere seikluse teine vaatus

04:00, 21. november 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 21. novembri valik.
0

Henry Rull | Bryantist vabanenud Lakers on keeranud uue lehe

04:00, 18. november 2016
Eelmisel dekaadil Kobe Bryanti ja Shaquille O’Neali juhtimisel neli korvpalliliiga NBA tiitlit võitnud Los Angeles Lakersi viimaste aastate tulemused kuulsusrikkusest ei hiilga. Et karjääri loojangul vigastustega kimpus olnud Bryant on areenilt lahkunud, Lakersil on andekas peatreener ning noored tähehakatised, paistab tunneli lõpus valgus.
0

Ville Arike | Väga hea, et Reim läks jalgpalli mängima! Tulemusi 1:8 ja 55:84 tuleb võtta kui investeeringuid tulevikku

04:00, 18. november 2016
Läinud laupäeval ilmus Õhtulehes lugu pealkirjaga „Belgia jalgpalli renessansi algatas piinlik kaotus Eestile“. Nüüd, pärast äsjast omavahelist kohtumist tuleks ses lauses riikide nimed ära vahetada ja küsida, kas ka meil on millegi sarnase teostumine võimalik.
4

Ville Arike | Euroliiga: maailma kõige põnevam ja tasavägisem korvpallisari!

14:40, 17. november 2016
Euroliiga korvpallimaratoni esimene veerand on läbi saanud (kui tähti närida, siis päris mitte) ja võib teha esimesi kokkuvõtteid. Selge on üks: põnevust ja tasavägisust on rohkem kui rubla eest.
1

Jaanus Teppan | Sport on vabatahtlik, kedagi ei sunnita võistlustel riiki esindama

04:00, 15. november 2016
Olen Eesti murdmaasuusatajate peatreener olnud küll alles kolm kuud, kuid adun, et ilmselt oodatakse infot, kui kõrgele meie sportlased on suutelised lendama, millega sel talvel üllatama? Järgneb väike ülevaade olukorrast enne hooaja esimesi võistlusi.
20

ARVUSTUS: „Kuidas rikkalt surra?“ näitab, et rikaski võib muutuda kerjuseks

12:51, 14. november 2016
Kas leidub mõni jumal, kes andestaks meile ebaausal teel rikastumise, eriti kui sellest tulenev sündmusteahel on nõudnud meile armsa inimese elu? Allan Keiani rahatriloogia kolmandas osas jõuab peategelane Adrian Aus Tai kloostris mungaelu elades järeldusele, et sellist jumalat pole siia ilma veel loodud.
1

Kuidas Haapsallu sai raudruunaga

04:00, 14. november 2016
Keiser Aleksander II käis suviti Haapsalus puhkamas küll, kuid alati laevaga ja raudteeehitamisele ei mõelnud. Legendi järgi oli see linnapea Ewald Ungern-Sternberg, kes lasi uue keisri, Nikolai II lauale sokutada sedelikese nurinaga, et Haapsallu ikka veel rongiga ei pääse. Rahandusminister Witte hakkas aga keisrile vastu. Ütles, et raudtee ei tasu end eales ära. Vastupanu murdus, kui rõhk asetati raudtee strateegilisele tähtsusele. Rohukülla kavandati sõjasadamat.
1

Pluss, miinus, ennustus | Kulturismi ja fitnessi triumf, Tartu korvpall ja Ott Tänak

04:00, 14. november 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 14. novembri valik.
0

Viljar Voog | Tänakust ja Trumpist

04:00, 14. november 2016
Ott Tänak muudkui testib M-Sporti tuleva aasta Ford Fiesta RS WRC rallimasinat, ent uudist tema tuleviku kohta ei tule ega tule. Iseenesest on hinges selles osas teatav rahu: uues autos veedetud tunnid, lisaks omal käel nähtud Otist hõõguv rahulolu annab selgelt märku, et allkirjad on paberil ja meie mehe karjääri edasine jätk kindel.
1

Mart Treial | Ennustus Eesti alg11 kohta MM-valikmängus Belgiaga

10:53, 13. november 2016
Eesti jalgpallikoondis heitleb täna õhtul Brüsselis MM-valiksarja neljandas mängus grupi liidri Belgia koondisega. Õhtuleht ennustab, kelle peatreener Martin Reim Kuningas Baudouini nimelisel staadionil lahingusse saadab.
3

Kuidas müüdi Katariina Suure kuldkell

04:00, 12. november 2016
Kolmekümnendail aastail oli Tallinnas pool tosinat antikvariaati, kui lugeda 1930. aasta novembri Uudislehte. Kui ajakirjanikku uskuda, siis antikvariaadipidajad polnud just suured vanavara tundmise spetsid. Näiteks räägib ajaleht, kuidas vaesunud Judenitši armee ohvitser müüs antikvariaati kuldkella, millel graveering Katariina Suur. Antikvaar raputas kõhklevalt pead, kuid lõpuks ostis uuri tavalise kuldkella hinnaga ära ja oli valmis Riia antikvaarile veel hinnaalandustki tegema, et kellast ikka lahti saaks. Pärast kuulis, et riialane oli kella Saksa kollektsionäärile kümme korda kallimalt edasi müünud. Rokokookummuteid ükski antikvariaat 650 krooni eest ei tahtnud, omanik müüs siis muuseumi kaudu Stockholmi – sai 50 korda rohkem raha.
1

Hugo Tipner | Mida järeldada EOK presidendi(t)rallist toimuvat vasakpööret silmas pidades?

04:00, 11. november 2016
Lapates kevadiste Eesti Olümpiakomitee (EOK) presidendivalimiste ajal kirjutatud märkmeid, tabas mind üllatavalt jõuline äratundmine – sport toimib tõepoolest laiemate ühiskondlike protsesside metafoori, mudelina.
5

Cinamoni kino hakkab korraldama salaseansse

11:52, 10. november 2016
Täna alustab Tartu kino Cinamon uut üritustesarja „Salaseanss“, kus kinokülastajad saavad alles saalis istudes teada, mis filmi neile näidatakse.
2

Jarmo Jagomägi | Mida korvpalli meistriliiga esimene kuu meile õpetas?

04:00, 10. november 2016
Koduse korvpalli meistriliiga avamängust on tänaseks möödas 39 päeva. Kohe esimeses lahingus lõhatud üllatuspommi järel on ettearvamatuid tulemusi olnud peaaegu igas voorus.
2

Huvitav, kelle saadab Trump meile uueks suursaadikuks Tallinna?

16:30, 9. november 2016
Täna imestab kogu maakera selle üle, et Donald Trump sai USA presidendiks. Imestavad ka need, kes ta ise sinna pukki aitasid.
22

Hindrek Pärg | Välismängijad vallutavad NBAd

04:00, 9. november 2016
NBA pole mitte ainult maailma kõige tugevam korvpalliliiga, vaid ka üks rahvusvahelisemaid. Sel sajandil on välismängijate osa hüppeliselt kasvanud ning sel sügisel seati uus tähis.
2

Deivil Tserp | Ott Kiivikas nihutab piire

04:00, 7. november 2016
Kulturist Ott Kiivikas on tavaloogika juba ammu uppi löönud. Puhtsportlikult on ta iga aastaga üha paremaks muutunud ja nüüd ehk 39selt jääb tallinlasel seljataha karjääri edukaim hooaeg.
9

Kuidas venelased Eesti piiril miitinguid pidasid

04:00, 7. november 2016
Vaba Maa nimetas miitinguid, mida 6. novembril 1927. aastal Venemaa poolel peeti, kassikontsertideks. Venelased olid mitmes kohas piirist vaid mõne meetri kaugusele rahva, enamasti kooliõpilased, kokku ajanud.
9

Pluss, miinus, ennustus | Jäähoki, Rally Estonia ja vutikoondise matš Belgias

04:00, 7. november 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustuse ühe alanud nädala võistluse kohta. Meie 7. novembri valik:
0

Hugo Tipner | Milleks meile doping?

04:00, 4. november 2016
Doping on puhas kultuuriline konventsioon – loomuldasa pole anaboolne steroid ju kuidagi ebamoraalsem kui mulgi puder. Keelatud ainete nimekirja olemasolu võetakse tänapäeval kuidagi iseenesestmõistetavalt, konventsioonist on saanud loomuliku maastiku osa. See tundub kummaline, kuivõrd suure osa sooritust tõstvate (aga muidu seaduslike) ainete keelamisega on sport täiesti erandlik valdkond.
0

Ott Järvela | Me kõik oleme dopingu ohvrid

04:00, 31. oktoober 2016
Dopingu rünnak maailma tippspordi pihta on äge, mitmekülgne ja ohtlik. Eelmisel nädalal avalikustas Rahvusvaheline Olümpiakomitee (ROK) järjekordse portsu sportlasi (seekord 17), kes 2008 Pekingi ja 2012 Londoni olümpial võetud dopinguproovide järeltestimise tulemusel diskvalifitseeriti.
5

Pluss, miinus, ennustus | Ott Tänak maailmameistriks? Šmigun-Vähi saaga ja Infoneti šansid

04:00, 31. oktoober 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustuse ühe alanud nädala võistluse kohta. Meie 31. oktoobri valik:
2

Tammsaare seisis enne "Tõe ja õiguse" kirjutamist kaks korda surmasuus

04:00, 29. oktoober 2016
"Tammsaare ei olekski "Tõde ja õigust" kirjutanud, kui ta poleks õnnesärgis sündinud," avaldab kirjandusteadlane Maarja Vaino. "Tudengipõlves avastati tal tiisikus, mis oli tol ajal surmaga lõppev haigus. Pärast tiisikusest paranemist oli tal maolõikus, mille kohta ütles doktor, kes teda lõikama asus, et operatsiooni õnnestumise tõenäosus on kaks protsenti."
1

Kuidas 40 kiri revolutsiooni toomata levis

04:00, 28. oktoober 2016
Kui 40 allkirjaga kiri märkega, et see kirjutati 28. oktoobril 1980, nädalapäevad hiljem Rahva Hääle ja Sovetskaja Estonia toimetusse jõudis, sirutusid (pea)toimetajate käed telefoni kõrval seisva punast värvi aparaadi poole, et asjast EKP Keskkomiteele ette kanda. Kui nad tahtnukski kirja avaldada, oleks ajakirjandusmaja kolmandal korrusel istunud tsensor ehk toonase nimega Glavliti esindaja selle niikuinii välja visanud. Selles suhtes ei vajanud toimetajad konsultatsiooni, kuid siiski tuli vastulöögi andmiseks juhtnööre saada. Kõrgemal pool loeti kiri läbi. Ja vaikiti.
6

Hugo Tipner | Infonet või Flora, Levadia või Kalju - vahet pole!

04:00, 28. oktoober 2016
Laiemas plaanis pole mitte mingisugust tähtsust, kes võidab tänavusel aastal Eesti jalgpalli meistrivõistlused. Praegu jälgitakse, elatakse kaasa, mõne kuu pärast on pingeline tiitliheitlus valdavalt ununenud. Jääb vaid pelk ajalooline fakt.
3

Hindrek Pärg | Kes võivad Warriorsi ja Clevelandi tipust kukutada?

04:00, 25. oktoober 2016
Neli kuud ootamist on läbi. Korvpalliliiga NBA uus hooaega algab eeloleval ööl kolme matšiga ning platsile jooksevad ka suurfavoriidid Cleveland Cavaliers ja Golden State Warriors. Kuna reedeses Õhtulehes sai nendest juba kirjutatud, siis täna vaatleme nelja võistkonda, kellel on suurim võimalus hoida ära Cavsi ja Warriorsi kolmas järjestikune finaal
1

Karistused ei pea olema mitte ainult õiglased, vaid ka välja paistma õiglased

21:36, 24. oktoober 2016
Palusin justiitsministeeriumil hiljaaegu saata mulle Eesti karistuspoliitika statistika ja sain teada, et Eesti keskmine karistus raske narkokuriteo puhul on umbes kolm aastat ning näiteks 46% kurjategijatest kannab reaalselt vanglakaristust. Ülejäänud neist saavad enamasti karistada tingimisi.
43

Deivil Tserp | Norra muinasjutu lõpp ehk Johaug tuleriidal

04:01, 24. oktoober 2016
Viis ja pool aastat tagasi olin üks nendest õelatest inimestest, kes ei suutnud kuidagi uskuda Andrus Veerpalu ja tema kaitsemeeskonna seisukohti, mida pärast kahekordse olümpiavõitja positiivset dopinguproovi avalikkusele räägiti. Toona mõtlesin, miks nad mõne vettpidavama versiooniga välja ei tulnud.
12

Nädala pluss, miinus ja ennustus: võidukad naisvehklejad, mõõnav korvpall ja Ott Tänak

04:01, 24. oktoober 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustuse ühe alanud nädala võistluse kohta. Selline on meie 24. oktoobri valik:
1

Kas tõesti on võimalik, et president Ilves, kes on juhtinud meie riiki, ei saa puhkekodu pidamisega hakkama?

17:25, 23. oktoober 2016
Millegipärast ei anna Ärma taluga seonduv mulle ikka veel rahu. Võibolla ma mõtlen sellele rohkem ka seetõttu, et aastal 2013 kirjutasin raamatu "Tervist, proua president!", milles ma pühendasin päris mitu peatükki Ärma talule. 
100

ARVUSTUS: Mart Kadastiku „Nüüd ma siis kirjutan“ – isiklik sissevaade meediamaailma

14:21, 22. oktoober 2016
„Ajakirjanik on alati alasti, tema ei saa oma nõrkusi varjata,“ sedastab mõjukas ajakirjandustegelane Mart Kadastik oma uusimas raamatus, mida ta ise nimetab elutööraamatuks. Kirjanduse rindel seostub Kadastiku nimi avameelsete, seksuaalsust lahkavate romaanidega, ent sellest teosest seksi ei leia. Avameelne on see siiski.
13

Kuidas Anvelti pea eest lubati miljon marka

04:00, 22. oktoober 2016
„Hiljuti arreteeris GPU kolm spiooni,“ tsiteerib Päevaleht 22. oktoobril 1926 Leningradi ajalehte Krasnaja Gazeta.
0

Hugo Tipner | Milleks meile olümpiaraamat?

04:00, 21. oktoober 2016
Nii harva, kui seda ka ei juhtu, kirjutan kõhklemata alla Postimehe sporditoimetuse juhi Peep Pahvi nädal tagasi Vikerraadio hommikuprogrammis välja käidud mõtetele seoses olümpiaraamatute (muutunud) olemusega. Pahv kirjeldas muuhulgas, kuidas kirjutajaid rõhub ajanappus, ning tõstis esile vajadust huvitavamate, sügavamate tekstide ja filosoofilisemate analüüside järele.
2

"Maailm paksude mätta otsast": musklimeestele toodi värskelt pressitud mahla, aga pakse kostitati limonaadi ja vorstisaiadega

08:35, 19. oktoober 2016
Kairi Kuuri ja Fausto Gobbi “Maailm paksude mätta otsast“, raamat on saadaval hästivarustatud poodides üle Eesti.
9

Deivil Tserp | Päästame uppuja, uputame tippujuja?

04:02, 17. oktoober 2016
Möödunud laupäeval valis Eesti Ujumisliit järgmiseks olümpiatsükliks ehk neljaks aastaks presidendi ja juhatuse. Ala bossina jätkab Karol Kovanen, aga juhatus läbis puhastustule.
2

Kuidas Schilleri mälestussamas Puhtul sai uue elu

04:00, 17. oktoober 2016
Kuu aega kulus, enne kui Stockholms-Tidningen Eestlastele avaldas rubriigis "Ikestatud kodumaalt" 17. oktoobril 1958. aastal teate Friedrich Schilleri mälestussamba ennistamisest Puhtu laiul. Rootsieestlastele mõeldud ajaleht loob värvika meeleolupildi: "Silm naudib loojuva päikese kulda puude ladvul ja kõrv haarab pargilindude viimseid häälitsusi – see on Puhtu laid. 17. septembril 1813. aastal pandi siia maailma esimene mälestussammas Saksa poeedile Friedrich Schillerile. Eesti NSV kultuuriministeerium astus vastavaid samme mälestussamba taastamiseks ja nüüd asub see rekonstrueerituna Puhtu pargis."
0

Nädala pluss, miinus ja ennustus: põnev korvpall, jalgpallist kadus suur intriig ja vehklemise MK-etapp

04:00, 17. oktoober 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustuse ühe alanud nädala võistluse kohta. Selline on meie 17. oktoobri valik:
0

Aususega ei sõua meie riigis kaugele. Ärma talu näite põhjal.

18:37, 14. oktoober 2016
Lugesin huviga, kuid president Ilvesel õnnestus riigi rahadega ehitada endale uhke talu. Täna siis teame, et ta peab kogu EAS-ilt saadud 170 000 eurost tagasi maksma vaid 19 000 eurot. 
111

Hugo Tipner | Martin Reim tõi tagasi teadmatuse ja ootusärevuse

04:00, 14. oktoober 2016
6. september 2016: Keskendun kogu päeva pühendunult tööülesannetele. Jõuan hilja koju. Täpselt kell 21.45 lülitan sisse televiisori. Jalgpallikoondis hakkab Bosniaga vutti taguma. Nõjatun rahulikult diivanile. Samal ajal vestlen tuttavatega Skype´is maast ja ilmast, ikka ilust ja kunstist.
0

ARVUSTUS: “Inferno” - kaks tundi kestev paha uni või kihiline nagu kook?

20:05, 13. oktoober 2016
Äsja esilinastunud ja Dan Browni ainetel sündinud “Infernos” kohtume taas “Da Vinci koodist” tuntud keskaegse sümboolika professori Robert Langdoniga, keda kehastab endiselt Tom Hanks. Seekord seisab professor silmitsi lausa jamesbondiliku ülesandega: päästa maailm hullu ja kurja geeniuse küüsist, kes inimkonna enamust viiruse abil hävitada tahab.
0

Ville Arike | Millised on probleemid, millega Kalev/Cramo praegu maadlema peab?

15:40, 13. oktoober 2016
Kui midagi muud teadmata vaadata ainult turniiritabeleid, on Eesti korvpallimeistri BC Kalev/Cramo seis päris naljakas. VTB Ühisliigas on kirjas üks võit ja võiduprotsent 100, koduses Eesti liigas aga kolm nulli ja võiduprotsentki mõistagi seesama ümmargune number. Peatreener Alar Varrak räägib iga mängu järel probleemidest, millega meeskond tänavuse hooaja alguses tegeleb. Aga millest jutt täpsemalt käib?
4

ARVUSTUS: "Inferno" toob ekraanile tänapäeva põrgu kontseptsiooni

13:20, 13. oktoober 2016
Jätkuks "Da Vinci koodi" ja "Inglid ja deemonid" filmidele, on ekraanil taas professor Robert Langdon, et tõmmata vaatajad närvesöövasse mõistatustelabürinti, selleks, et välja selgitada tõde ning päästa elusid.
0

Viljar Voog | Kalev/Cramo rikub järjekindlalt meistriliiga reegleid

21:28, 12. oktoober 2016
Möödunud korvpallihooaja play-off'i keskel potsatas Eesti spordiajakirjanike postkasti koduse alaliidu noomiv-juhendav kiri, mille sisu ümberjutustatult järgmine: väga tore, et meediat mängud huvitavad, ent meeskonna peatreenerite vahetutele emotsioonidele on eesõigus teleülekande tootnud väljaandel ehk TV6-l. Sõnum oli lihtne: pinnige seni mängijaid, kuni tähtsad ninad on otse-eetris kaamerate eest läbi käinud.
5

Päevatoimetaja

Sander Silm
Telefon 51993733
sander.silm@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis