Õhtulehe blogid

Hindrek Pärg | Kes võivad Warriorsi ja Clevelandi tipust kukutada?

04:00, 25. oktoober 2016
Neli kuud ootamist on läbi. Korvpalliliiga NBA uus hooaega algab eeloleval ööl kolme matšiga ning platsile jooksevad ka suurfavoriidid Cleveland Cavaliers ja Golden State Warriors. Kuna reedeses Õhtulehes sai nendest juba kirjutatud, siis täna vaatleme nelja võistkonda, kellel on suurim võimalus hoida ära Cavsi ja Warriorsi kolmas järjestikune finaal
1

Karistused ei pea olema mitte ainult õiglased, vaid ka välja paistma õiglased

21:36, 24. oktoober 2016
Palusin justiitsministeeriumil hiljaaegu saata mulle Eesti karistuspoliitika statistika ja sain teada, et Eesti keskmine karistus raske narkokuriteo puhul on umbes kolm aastat ning näiteks 46% kurjategijatest kannab reaalselt vanglakaristust. Ülejäänud neist saavad enamasti karistada tingimisi.
37

Deivil Tserp | Norra muinasjutu lõpp ehk Johaug tuleriidal

04:01, 24. oktoober 2016
Viis ja pool aastat tagasi olin üks nendest õelatest inimestest, kes ei suutnud kuidagi uskuda Andrus Veerpalu ja tema kaitsemeeskonna seisukohti, mida pärast kahekordse olümpiavõitja positiivset dopinguproovi avalikkusele räägiti. Toona mõtlesin, miks nad mõne vettpidavama versiooniga välja ei tulnud.
9

Nädala pluss, miinus ja ennustus: võidukad naisvehklejad, mõõnav korvpall ja Ott Tänak

04:01, 24. oktoober 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustuse ühe alanud nädala võistluse kohta. Selline on meie 24. oktoobri valik:
1

Kas tõesti on võimalik, et president Ilves, kes on juhtinud meie riiki, ei saa puhkekodu pidamisega hakkama?

17:25, 23. oktoober 2016
Millegipärast ei anna Ärma taluga seonduv mulle ikka veel rahu. Võibolla ma mõtlen sellele rohkem ka seetõttu, et aastal 2013 kirjutasin raamatu "Tervist, proua president!", milles ma pühendasin päris mitu peatükki Ärma talule. 
100

ARVUSTUS: Mart Kadastiku „Nüüd ma siis kirjutan“ – isiklik sissevaade meediamaailma

14:21, 22. oktoober 2016
„Ajakirjanik on alati alasti, tema ei saa oma nõrkusi varjata,“ sedastab mõjukas ajakirjandustegelane Mart Kadastik oma uusimas raamatus, mida ta ise nimetab elutööraamatuks. Kirjanduse rindel seostub Kadastiku nimi avameelsete, seksuaalsust lahkavate romaanidega, ent sellest teosest seksi ei leia. Avameelne on see siiski.
12

Kuidas Anvelti pea eest lubati miljon marka

04:00, 22. oktoober 2016
„Hiljuti arreteeris GPU kolm spiooni,“ tsiteerib Päevaleht 22. oktoobril 1926 Leningradi ajalehte Krasnaja Gazeta.
0

Hugo Tipner | Milleks meile olümpiaraamat?

04:00, 21. oktoober 2016
Nii harva, kui seda ka ei juhtu, kirjutan kõhklemata alla Postimehe sporditoimetuse juhi Peep Pahvi nädal tagasi Vikerraadio hommikuprogrammis välja käidud mõtetele seoses olümpiaraamatute (muutunud) olemusega. Pahv kirjeldas muuhulgas, kuidas kirjutajaid rõhub ajanappus, ning tõstis esile vajadust huvitavamate, sügavamate tekstide ja filosoofilisemate analüüside järele.
1

"Maailm paksude mätta otsast": musklimeestele toodi värskelt pressitud mahla, aga pakse kostitati limonaadi ja vorstisaiadega

08:35, 19. oktoober 2016
Kairi Kuuri ja Fausto Gobbi “Maailm paksude mätta otsast“, raamat on saadaval hästivarustatud poodides üle Eesti.
9

Deivil Tserp | Päästame uppuja, uputame tippujuja?

04:02, 17. oktoober 2016
Möödunud laupäeval valis Eesti Ujumisliit järgmiseks olümpiatsükliks ehk neljaks aastaks presidendi ja juhatuse. Ala bossina jätkab Karol Kovanen, aga juhatus läbis puhastustule.
2

Kuidas Schilleri mälestussamas Puhtul sai uue elu

04:00, 17. oktoober 2016
Kuu aega kulus, enne kui Stockholms-Tidningen Eestlastele avaldas rubriigis "Ikestatud kodumaalt" 17. oktoobril 1958. aastal teate Friedrich Schilleri mälestussamba ennistamisest Puhtu laiul. Rootsieestlastele mõeldud ajaleht loob värvika meeleolupildi: "Silm naudib loojuva päikese kulda puude ladvul ja kõrv haarab pargilindude viimseid häälitsusi – see on Puhtu laid. 17. septembril 1813. aastal pandi siia maailma esimene mälestussammas Saksa poeedile Friedrich Schillerile. Eesti NSV kultuuriministeerium astus vastavaid samme mälestussamba taastamiseks ja nüüd asub see rekonstrueerituna Puhtu pargis."
0

Nädala pluss, miinus ja ennustus: põnev korvpall, jalgpallist kadus suur intriig ja vehklemise MK-etapp

04:00, 17. oktoober 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustuse ühe alanud nädala võistluse kohta. Selline on meie 17. oktoobri valik:
0

Aususega ei sõua meie riigis kaugele. Ärma talu näite põhjal.

18:37, 14. oktoober 2016
Lugesin huviga, kuid president Ilvesel õnnestus riigi rahadega ehitada endale uhke talu. Täna siis teame, et ta peab kogu EAS-ilt saadud 170 000 eurost tagasi maksma vaid 19 000 eurot. 
111

Hugo Tipner | Martin Reim tõi tagasi teadmatuse ja ootusärevuse

04:00, 14. oktoober 2016
6. september 2016: Keskendun kogu päeva pühendunult tööülesannetele. Jõuan hilja koju. Täpselt kell 21.45 lülitan sisse televiisori. Jalgpallikoondis hakkab Bosniaga vutti taguma. Nõjatun rahulikult diivanile. Samal ajal vestlen tuttavatega Skype´is maast ja ilmast, ikka ilust ja kunstist.
0

ARVUSTUS: “Inferno” - kaks tundi kestev paha uni või kihiline nagu kook?

20:05, 13. oktoober 2016
Äsja esilinastunud ja Dan Browni ainetel sündinud “Infernos” kohtume taas “Da Vinci koodist” tuntud keskaegse sümboolika professori Robert Langdoniga, keda kehastab endiselt Tom Hanks. Seekord seisab professor silmitsi lausa jamesbondiliku ülesandega: päästa maailm hullu ja kurja geeniuse küüsist, kes inimkonna enamust viiruse abil hävitada tahab.
0

Ville Arike | Millised on probleemid, millega Kalev/Cramo praegu maadlema peab?

15:40, 13. oktoober 2016
Kui midagi muud teadmata vaadata ainult turniiritabeleid, on Eesti korvpallimeistri BC Kalev/Cramo seis päris naljakas. VTB Ühisliigas on kirjas üks võit ja võiduprotsent 100, koduses Eesti liigas aga kolm nulli ja võiduprotsentki mõistagi seesama ümmargune number. Peatreener Alar Varrak räägib iga mängu järel probleemidest, millega meeskond tänavuse hooaja alguses tegeleb. Aga millest jutt täpsemalt käib?
4

ARVUSTUS: "Inferno" toob ekraanile tänapäeva põrgu kontseptsiooni

13:20, 13. oktoober 2016
Jätkuks "Da Vinci koodi" ja "Inglid ja deemonid" filmidele, on ekraanil taas professor Robert Langdon, et tõmmata vaatajad närvesöövasse mõistatustelabürinti, selleks, et välja selgitada tõde ning päästa elusid.
0

Viljar Voog | Kalev/Cramo rikub järjekindlalt meistriliiga reegleid

21:28, 12. oktoober 2016
Möödunud korvpallihooaja play-off'i keskel potsatas Eesti spordiajakirjanike postkasti koduse alaliidu noomiv-juhendav kiri, mille sisu ümberjutustatult järgmine: väga tore, et meediat mängud huvitavad, ent meeskonna peatreenerite vahetutele emotsioonidele on eesõigus teleülekande tootnud väljaandel ehk TV6-l. Sõnum oli lihtne: pinnige seni mängijaid, kuni tähtsad ninad on otse-eetris kaamerate eest läbi käinud.
5

Maria Volmeri ja Londonis tegutseva GoodWave’i singel sai alguse Facebookist

10:38, 12. oktoober 2016
Lauljatar Maria Volmer (24) ning Londonis tegutsev eesti produtsent ja laulukirjutaja GoodWave ehk Hans Kristjan Aljas (21) avaldasid ühiselt valminud loo "Võim olla hea". “Lugu sai alguse Facebooki vestlusest, kui kirjutasin Hansule ideest koos muusikat teha," tunnistab Maria.
0

Ville Arike | Mis üldse kotib Eesti spordisõpra? Millal saab huvilisest fänn?

04:00, 12. oktoober 2016
Eesti spordimeedias lõi viimastel päevadel kired lõkkele arutelu, kas võrkpall kotib kedagi või mitte. Veendusime pühapäeval Tondiraba hallis, et kotib küll. Kuid siit edasi tasub küsida, mis üldse Eesti spordihuvilist kotib ja miks see kottimine nõnda puhanguline on?
2

ARVUSTUS: "Tüdruk rongis" - traagiline krimilugu või popkorni-maiguline naistekas?

14:59, 11. oktoober 2016
Filmi „Tüdruk rongis“ vaatamine muutis mu elu nii palju, et ma ei vaata enam kunagi korduvkasutatavat veepudelit sama pilguga. Aga muul tasandil jäi ta suhteliselt keskpäraseks thrilleriks, mille peale kinosaalis kulutatud aega küll tagasi nõuda ei tahaks, aga samas tuleb nentida, et algmaterjali täit potentsiaali film välja ei kanna.
3

RAHA TULI KOKKU: Progebänd X-Panda andis fännide toel välja teise albumi

08:32, 11. oktoober 2016
Pärast viieaastast pausi on progerokibänd X-Panda valmis saanud teise albumi, mille lõppviimistluse ja masterdamise ning plaatide trükkimise jaoks kogus ansambel toetusi Hooandjas.
1

Ott Järvela | Ennustus Eesti alg11 kohta MM-valikmängus Kreekaga

11:21, 10. oktoober 2016
Eesti meeste jalgpallikoondis peab täna õhtul kolmanda mängu MM-valiksarjas, kui Lillekülas võõrustatakse 2004. aasta Euroopa meistrit Kreekat. Millise alg11 peatreener Martin Reim platsile saadab? Õhtuleht ennustab.
4

Kuidas sõjaministeerium ohvitseriga hädas oli

04:00, 10. oktoober 2016
Kaja paiskas sensatsiooni oma veergudel ilmarahvale lugeda 8. oktoobril 1924. Ühel intiimsel koosviibimisel olla sõjaministeeriumi juhataja lubanud, et võtab teenistusse varem Kuld Lõvi restorani ja nüüd Pirita mereranna restorani Kajak käitava Ernst Assmanni. Varsti ilmuski käskkiri: "Määratakse teenistusse kapten Ernst Assmann reservist – kindralstaapi."
0

Pluss, miinus, ennustus | Cretule teenetemärk, Rocki kaotus ja šansid Kreeka vastu

04:00, 10. oktoober 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb ennustuse ühe alanud nädala võistluse kohta. Selline on meie 10. oktoobri valik:
2

Ott Järvela | Martin Reimi ametiaja avamatši märksõnad: tempo, julgus ja paindlikkus

04:00, 10. oktoober 2016
Eesti jalgpalli rekordinternatsionaali Martin Reimi karjäär Eesti koondise peatreenerina algas võidukalt – reedel alistati kodus 4:0 Gibraltar. Reimi debüüdi märksõnadeks olid tempo, julgus ja paindlikkus.
1

Režissöör Vallo Toomla: Hispaania publik tabas “Teesklejate” huumori ära

19:55, 7. oktoober 2016
"Naerdi päris palju, mõned naerukohad isegi üllatasid mind – tegemist oli väikeste nüanssidega, see andis aimu, et vaatajad on filmiga kaasas," rõõmustab noor filmilavastaja Vallo Toomla, et Hispaania publik tabas San Sebastiani festivalil ära huumori, mis sisaldub tema pealtnäha tõsises täispikas debüütfilmis "Teesklejad".
0

Hugo Tipner | Miks võrkpall kedagi ei koti?

04:00, 7. oktoober 2016
Lugesin hiljuti üle 2009. aastal ilmunud Kulle Raigi raamatut "Esimene üles. Kuum suvi 1968". Autor, kes seisis maailma ühe võimsama võrkpalliriigi meistriks tulnud Tallinna Kalevi toonase kapteni Peet Raigi kõrval, annab lummavalt edasi ühe pallimänguvõistkonna kultuurilist tähendust.
9

Mart Treial | Ennustus Eesti alg11 kohta MM-valikmängus Gibraltariga

04:00, 7. oktoober 2016
Eesti jalgpallikoondis kohtub täna õhtul Lillekülas MM-valiksarja esimeses kodumängus kääbusriigi Gibraltariga. Millise koosseisu saadab peatreener Martin Reim oma esimesse lahingusse, kus rahulolu pakub ainult ja ainult võit?
0

Pluss, miinus, ennustus | põnev vutiliiga, Tänaku rehvijant ja vollekoondise EM-šansid

04:00, 3. oktoober 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 3. oktoobri valik.
0

Ville Arike | Noored kossumehed, lööge koondiseuks jalaga lahti!

04:00, 3. oktoober 2016
Koduse korvpalli meistriliiga hooaeg sai eile stardipaugu. Mida võime järgnevate kuude jooksul oodata-loota? Mida see hooaeg annab Eesti korvpallile tervikuna?
4

Kallid Lukas ja Tarand! Tuletan meelde, kes on ERMi omanik? Eesti rahvas, mitte kultuuriminister!

13:40, 2. oktoober 2016
Möödunud nädala kolmapäeval käisin Mart Kadastiku raamatu "Nüüd ma siis kirjutan..." esitlusel. Kadastik, kes on Eesti meediat sõna otseses mõttes juhtinud nii suure kui väikese algustähega (Eesti Meedia on ettevõte, kuhu kuulub Postimees, Kanal 2 jne) üle kolmekümne aasta rääkis, kuidas ta oli aastaid selle vastu, et Tartu ülikoolis õpetatakse ajakirjandust ja suhtekorraldust ühe erialana. 
95

Kas tõesti maa, mis kannab Maarjamaa nime, tahab maailmas kuulsaks saada Neitsi Maarja tapmise kaudu?

23:56, 30. september 2016
Jõudsin just koju ja lugesin peapiiskop Urmas Viilma postitust Facebookis ja seejärel Delfi uudist sellest, et ERMi on püstitatud säärane eksponaat, mis ei lase meie kirikuisal uinuda. Kui süvenesin sellesse, millega on tegu, siis tegelikult häiris see suhtumine ka mind kui usklikku inimest. 
139

Kuidas Vene saadiku mälestuseks lipud langetati

04:00, 30. september 2016
"Neli ratsapolitseinikku oli abistamas liikluse korraldamisel Nõukogude Vene saatkonna juures. Pikk tänav oli tulvil rahvast, kes jälgisid diplomaatide, välisminister Selteri ja välisministeeriumi ametnike saabumist. Pisut enne kella viit jõudis kohale valge surnuvanker nelja hobusega. Leinarong hakkas liikuma. Esimesena valitsuse pärg nelja ohvitseri kantuna. Jaamas võtsid kirstu õlgadele välisministeeriumi ametnikud. Aukompanii võtab valvelseisaku ja orkester mängib koraali. Kirst kantakse vagunisse, mis on seest rikkalikult dekoreeritud kuuskedega, väljast ehivad seda vanikud punasest siidist ja mustast krepist. Vahejaamades, kus rong peatus kauem, seisis surnuvaguni juures auvalve. Piiril lehvisid lipud pooles mastis," kirjutab Vaba Maa 30. septembril 1937, kuidas päev varem saadeti ära Nõukogude Liidu saadik Tallinnas Aleksei Ustinov.
3

"Maailm paksude mätta otsast": mõni kelner siiski märkab, et paks ei mahu tooli ära

10:11, 29. september 2016
Kairi Kuuri ja Fausto Gobbi raamat “Maailm paksude mätta otsast” ilmub 10. oktoobril. 
9

Deivil Tserp | Meldooniumivõnge ja muud dopinguhirmud

04:01, 29. september 2016
1. jaanuarist 2016 keelatud ainete nimekirja kuuluvast meldooniumist on Eesti meedias heietatud vaat et rohkemgi kui meie sportlaste meeliülendavatest kordaminekutest tiitlivõistlustel.
3

Kuidas süüa nii, et meel ja mõistus erksad püsiksid?

16:50, 28. september 2016
Viimasel ajal räägitakse palju kehakaalust ja sellega seonduvast toitumisest. Kuid – söödav ei pea vaid kaalu korras hoidma, see võiks hoolitseda ka aju eest, sest mäluhäired järjest levinum probleem nii vanemate kui nooremate seas.
1

VIDEO | Vaata katkendit Mart Kivastiku uuest mängufilmist "Õnn tuleb magades"

13:27, 28. september 2016
14. oktoobrist jõuab kinodesse Mart Kivastiku uus mängufilm "Õnn tuleb magades", peaosades Katariina Unt ja Ivo Uukkivi.
1

Kuidas Vanemuise väike maja põles

04:00, 28. september 2016
Üks Tartu kaunemaid juugendhooneid pääses oma praegusele platsile põlengu tõttu.
1

Kristallravi: pane maa iidne energia iseenda teenistusse

16:10, 27. september 2016
Kristallide populaarsus on viimasel ajal meeletult kasvanud. Küllap on põhjuseks tõik, et inimesed on kristallide väge enda heaks ära kasutanud iidsetest aegadest peale ning selle vastu on hakatud järjest enam huvi tundma ka tänapäevases materialistlikus maailmas.
1

"Maailm paksude mätta otsast": järsku oli ta mu kõrval ja tervitas mind meelalt

11:05, 27. september 2016
Kairi Kuuri ja Fausto Gobbi raamat “Maailm paksude mätta otsast” ilmub 10. oktoobril. 
3

ARVUSTUS: „Seneca päev“ – leedukad on sama kinnised kui eestlased

11:55, 26. september 2016
Kas peamine eestlasi, lätlasi ja leedukaid ühendav joon on tõesti tunnete allasurumisest tingitud melanhoolsus? Pärast kolme Baltimaa esimese täispika koostööfilmi vaatamist näib see nõnda.
0

Pluss, miinus, ennustus | Klavani nädal, TLÜ/Kalevi krahh ja Tänak Korsikal

04:00, 26. september 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 25. septembri valik.
0

Viljar Voog | Võrkpalli kingitud hobune?

04:00, 26. september 2016
Eesti võrkpallikoondis pääses EM-valiksarjas play-off’i. Üle noatera. Aga õnn soosivatki ju tugevamaid. Selle tulemusel on kõik Eesti rahvusmeeskonnad saanud sel sügisel vastavalt mõõdule, mida nad mängutasemelt väärinud.
1

Kuidas naine karu kaissu sattus

04:00, 24. september 2016
„Mesikäpp viis seeni korjanud Roela metsavahi ema oma koopasse,“ kirjutab Päevaleht laupäeval, 24. septembril 1927.
1

Hugo Tipner | Miks Pehrsson ei saanudki õnnestuda?

04:00, 23. september 2016
Tundub, et kolm aastat jalgpalli rahvuskoondist juhendanud Magnus Pehrssonil polnudki võimalust saavutada koondisega head tulemust. Ilmneb see nii vutiliidu kui ka Pehrssoni enda läbivast retoorikast, kirjeldades rootslase laiemat funktsiooni koondise eesotsas. Pean silmas koondise treeningmetoodika kaasajastamist ja meeskonna toimimise professionaalsemaks muutmist.
9

UUS SEADUS: raamatukogudesse läheb vähem säilituseksemplare, kogutakse ka digitaalset algmaterjali

12:25, 21. september 2016
Alates jaanuarist tuleb kirjastajatel raamatuid, ajakirjandusväljaandeid, heliplaate, DVDsid, maakaarte ja noote loovutada raamatukogudele säilitamiseks senise kaheksa eksemplari asemel neli. See-eest korjab Eesti rahvusraamatukogu kokku avaldamiseelsed digitaalsed failid.
5

ARVUSTUS: Maffiafilm „Suburra“ raputab naiivse vaataja maailmapilti

09:15, 21. september 2016
„Kas poliitika on tõesti nii käest ära?“ taban end mõtlemast, kui vaatan Itaalia krimipõnevikku „Suburra: valu, veri ja võimuvõitlus“, kus parlamendisaadikud painduvad nagu plastiliin – paku vaid, et ootamas on hea soe koht uue suurettevõtte juhatuses ja hääled pudenevad sellele ärile soodsas suunas. Ja mida rohkem lasub poliitikute hingel valgust kartvaid tegusid, seda lihtsamini saab allilm neid marionetina hüpitada.
2

Miks maksumaksja peab tasuma Ruhnu lolluste eest ehk miks vurab Ruhnul ringi elektriauto?

14:53, 19. september 2016
Juulis käisin "Kuuuurija" saadet tegemas Ruhnu saarel. Mõte oli vaataja viia kaunite rannaliivadega ääristatud paradiisisaarele, kus ei peaks kartma pommivöödega terroriste. Kui aus olla, siis võtsimegi suuna Ruhnu poole kohe pärast Nizza sündmusi Prantsusmaal. 
44

Pluss, miinus, ennustus | Hunt, jalgpall, võrkpall, Jaanimaa Meistrite liigas

04:00, 19. september 2016
Õhtulehe sporditoimetus vaatab igal esmaspäeval tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 19. septembri valik.
0

Ville Arike | Koondis: koht, kuhu ei saa tulla vastu tahtmist

04:00, 19. september 2016
Euroopa 2017. aasta korvpallimeistrivõistluste valikturniir on saanud ajalooks. Tulemust teame, Eesti ei pääsenud finaalturniirile, kuid siinkohal vaatlen mitte ainult tulemust, vaid korvpallisuve tervikuna.
5

Mis oleks, kui paneks TS Laevad juhi Kaido Padari valedetektori alla? 

20:05, 18. september 2016
Reedel kirjutas hea kolleeg Kadri Paas Delfi Ärilehes artikli sellest, kuidas Tallinna Sadamale kuuluv TS Laevad (mis hakkab opereerima Leedo asemel meie saarte liine) korraldas väikese iluduskonkursi kütuse hankimiseks laevadele, mis on seotatud Türgis ja Poolas altkäemaksude eest.
29

ARVUSTUS: "Sully" – Clint Eastwood jooksis selle kangelasfilmiga lati alt läbi

12:59, 18. september 2016
Ei liha ega kala! Nii võiks öelda ka lavastaja Clint Eastwoodi värske draamafilmi „Sully“ kohta, mis kajastab õnnelikult lõppenud lennukiõnnetust. Hädamaandumist ennast kujutatakse üpris efektselt, ent tegelasi paraku liigagi pealiskaudselt. 
10

ÕHTULEHE VIDEO | Gert Kullamäe: ei tasu laita eestlasi, vaid kiidan Poolat

22:27, 17. september 2016
Kauaaegne Eesti koondise mängija, praegune Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe ütles Õhtulehele antud ekspertkommentaaris, et Poola mängis väga hästi ning Eesti tegutsemist ei tasu 31-punkilisele nähvakale vaatamata tumedates toonides vaadata.
2

Mart Treial | Vutikoondise uuel peatreeneril on kaks pakilist ülesannet

18:34, 14. september 2016
Eesti jalgpalliliit kinnitas täna meestekoondise peatreeneriks rekordinternatsionaali Martin Reimi, keda hakkavad abistama Andres Oper, Janno Kivisild ning Mart Poom. Tööd, pole kahtlustki, on meestel nii, et tapab, sest koondis on pealtnäha üsna sügavas mülkas. Aga millest alustada?
1

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 51993733
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis