Õhtulehe blogid

Henry Rull | NBA kadunud poeg pole tagasituleku mõtteid maha matnud. Kes ja kas üldse teda tahaks ja vajaks?

09:00, 12. veebruar 2016
Aasta tagasi teatas Milwaukee Bucksis mänginud tsenter Larry Sanders, et riputab vähemalt praeguseks ketsid varna. Hiljuti ütles mees, et kiikab võib-olla varsti taas NBA poole.
0

Indrek Schwede | Jalgpallis penalti asemel trahvirünnak? Miks mitte!

07:11, 12. veebruar 2016
Õhtuleht avaldab täies mahus Eesti Jalgpalli Liidu ajakirja Jalka veebruarikuu numbris ilmunud peatoimetaja Indrek Schwede arvamusartikli.
1

Illustraator Anne Pikkov: Kivirähki Oskari joonistasin oma poja moodi

06:00, 12. veebruar 2016
"Mul on kolm poega, nii et poiste hingeelu ma vist tunnen küll. Tüdrukuid ma ei oskagi joonistada!" tunnistab raamatuillustraator ja -kujundaja Anne Pikkov, kelle nimi hõigati eilsel kauneimate raamatute autasustamisel välja neli korda.
0

Põhja-Korea lood, 5. osa: mitu inimest on valitsus saatnud meid jälgima?

12:25, 11. veebruar 2016
Üks sõber, kuulnud, et käisin Põhja-Koreas, küsis peaaegu esimese asjana, kui palju inimesi siis meid valvas.
4

Deivil Tserp | Korralik ninanips Ksenija Balta mõnitajatele

06:01, 11. veebruar 2016
Päev enne Martin Kutmani mälestusvõistlust raiskasin vabatahtlikult natuke aega ja lugesin veebikeskkonnas anonüümseid kommentaare. Mind lihtsalt huvitas, kuidas on kiibitsejad meelestatud Ksenija Balta suhtes.
12

Hugo Tipner | Mis juhtuks, kui Kalev/Cramo lakkaks olemast?

06:00, 10. veebruar 2016
Väide: Sport suudab oma raamidest (kui tippspordist) väljuda vaid siis, kui tõuseb kaotuse tähtsus, kui lõhutakse end välja oleviku rusuvast taagast. Lihtsamalt öeldes: kui väärtuslik pole enam üksnes olevikuline sooritus, vaid identiteet, funktsioon, roll laiemalt, klubi olemasolu.
10

Jääme ootama, mida kirjutab Heljo Mänd oma sajandaks sünnipäevaks

06:00, 10. veebruar 2016
"Lastekirjanikuks tasub hakata – nende seas on palju pikaealisi ja kaua töövõimelisi inimesi," tunnistab Leelo Tungal kolleeg Heljo Männi homsele 90. sünnipäevale mõeldes. "Endise kirjalapsena soovin Heljo Männile palju-palju õnne. Jään ootama, mida ta kirjutab oma sajandaks sünnipäevaks."
6

Põhja-Korea lood, 4. osa: armsate juhtide ees peab kummardama

11:40, 9. veebruar 2016
Meie esimesel Põhja-Korea reisi täispäeval oli üks peamisi vaatamisväärsusi Kim Jong-ili ja Kim Il-Sungi kuju.
11

Deivil Tserp | Vulkaanipursked spordimaastikul

06:01, 9. veebruar 2016
Poleks uskunud, et Eesti (spordi)maastik on nii seismiline. Möödunud suvest on üks vulkaanipurse järgnenud teisele: esmalt suusatajate maa-alal, siis kergejõustikus, taas suusatamises, seejärel ujumises ja nüüd jälle suusatamises.
3

Kuidas lahtiste juustega naisi tules põletati

06:00, 9. veebruar 2016
Lahtiste juustega naised arvati nõidadeks ja saadeti tuleriidale, oli kuum teema peaaegu kõigis Eesti ajalehtedes 9. veebruaril 1931. aastal.
3

Ville Arike | Korvpalli Meistrite liiga on kõlav nimi, aga mis selle taga peitub?

06:00, 9. veebruar 2016
Pühapäeval ilmus meediasse rahvusvahelise korvpalliliidu FIBA projekt Meistrite liiga kohta, kus kvalifikatsioonis on antud üks koht ka Eestile. Kõik on tore, aga kui tugeva võistlusega reaalselt võib tegemist olla?
0

Ott Järvela | Kas Leicester City on Inglismaal tiitlisoosik number üks?

10:39, 8. veebruar 2016
Leicester City ime Inglismaa jalgpalli Premier League'is jätkub. Aasta aega tagasi liigatabelis viimasel kohal paiknenud ja eelmisel hooajal napilt-napilt esiliigasse pudenemisest pääsenud pisike Leicester murdis laupäeval maha järjekordse tiigri, kui alistas võõrsil oma lähima jälitaja Manchester City 3:1. Tulemuses puudus igasugune juhus või õnn – Leicester oli konkreetselt parem ja võitis teenitult.
5

Nädala pluss, miinus ja ennustus | Saalihoki, möll suusaliidus ja Rootsi ralli

06:00, 8. veebruar 2016
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis, jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame uuele nädalale otsa ühe ennustuse abil. Meie 8. veebruari valik:
0

Viljar Voog | Lõpetame Kelly-eufooria

06:00, 8. veebruar 2016
Möödunud nädala kommentaaris ütlesin, et Kelly Sildaru on tänu X-mängude võidule kahtlemata «Meie Kelly», kelle edusamme peavad omaks kõik Eesti spordisõbrad. Pärast nädalapikkust meediatormi on aga ehk paslik see tiitel tagasi võtta ja lasta noorel sportlasel olla «Lihtsalt Kelly, kes elab oma elu ja teeb oma asju».
12

Põhja-Korea lood, 3. osa: Mida arvavad põhjakorealased vesinikpommist? Ja muudest rakettidest?

12:14, 7. veebruar 2016
Uudis vesinikpommi katsetusest tuli umbes viis päeva enne seda, kui ma Põhja-Koreasse hakkasin minema. Ja nüüd veel see uudis ka, et nad tulistasid keelatud kaugmaaraketi. Põhja-Korea juhid on muidugi ekstaasis oma geniaalsusest – aga mida arvab tavaline inimene? Või mida nad on sunnitud arvama?
12

Henry Rull | KAT ja lätlasest "ükssarvik" Porzingis võitlevad NBA parima uustulnuka tiitli nimel

06:03, 5. veebruar 2016
Korvpalliliiga NBA hooaeg on ületanud ekvaatori ning põhihooaja viimaste mängudeni on veidi üle kahe kuu. Kui liiga kõige arenenumatest mängijatest kirjutasin kaks nädalat tagasi, siis täna reastan NBA parima uustulnuka auhinna (ROY) kandidaadid.
1

Põhja-Korea lood, 2. osa: kui tuled meie riiki, pead järgima MEIE reegleid!

12:50, 4. veebruar 2016
Põhja-Koreasse minekul oli kaks võimalust: kas Pekingist rongiga või Pekingist lennukiga. Mina valisin rongivariandi ehk siis olin 24 tundi teel.
28

Kas maksu- ja tolliamet koob üleriiklikku ärispionaaži võrku?

12:20, 2. veebruar 2016
Eile rääkis maksu- ja tolliameti peadirektor Marek Helm sellest, et riigil on plaanis tulla ettevõtjatele abiks ja kergendada nende aruandlust ning raamatupidamist. Minu meelest on tegu riigi kavala ja hea plaaniga saada kõikide ettevõtjate tegemistest ülevaade, et neid siis automaatselt kontrollima hakata. 
32

Põhja-Korea lood, 1. osa: kuidas ja miks ma sattusin maailma kõige suletumasse riiki?

11:26, 2. veebruar 2016
Minu reisimiste puhul kehtib vist see, et provotseeri mind mõnda riiki mineku osas ja ma leian viisi, et sinna minna. Ehk siis ütle mulle, et ma ei saa ja ma leian viisi, kuidas minna. Niisiis käisingi selle aasta jaanuaris ära Põhja-Koreas.
15

Nädala pluss, miinus ja ennustus | Väike, aga visa Kelly tõi Eesti suusatamise taas maailmakaardile!

06:01, 1. veebruar 2016
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis, jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame uuele nädalale otsa ühe ennustuse abil. Meie veebruarikuu avapäeva valik:
7

Kuidas kaubandust ostukaardiga päästa püüti

06:00, 1. veebruar 2016
Ostukaart oli kehvale paberile trükitud, ees pilt, kus raekoja torn esiplaanil ning taga paistmas Toompea. 1. veebruarist 1990 müüdi defitsiitsemat kaupa ainult sellise kaardi ettenäitajale, et kaugemalt tulnud ostuturistid head kraami Eestist välja ei veaks. Kui päris aus olla, siis ma ei mäleta, et ostukaarti oleks suurt vaja läinud. Piisas sellest, kui sulaselges eesti keeles rääkisid. Kuu aega hiljem, 1. märtsil oli kaupa juba nii vähe, et enam ei tohtinuks isegi tuletikke poest ostukaardita saada.
1

Viljar Voog | Meie Kelly!

22:29, 31. jaanuar 2016
Mis siin salata: eelmisel nädalal, kui sai kirjutatud üks artikkel teise järel X-mängudeks valmistuvast Kelly Sildarust, tuli endalgi pähe mõte, mis nendesamade lugude kommentaariumist läbi käis – kas me sellest kõigest liiga suurt numbrit ei tee? Eriti, kui oli taas vaja rääkida Kelly kaaluprobleemist – kui 13aastane tütarlaps ei suuda täiskasvanud konkurentidega jõudu katsuda, pole tegu traagikaga vaid asjade loomuliku käiguga.
6

MM 2008 | Kuidas väliseestlastega tembitud Eesti meeskond MMil 8. koha saavutas

12:40, 30. jaanuar 2016
3.-7. veebruarini toimub Tallinnas, TTÜ spordihoones saalihoki MM-valikturniir, kus seni kõigil 10 MMil mänginud Eesti meeskond püüab pääset aasta lõpus Riias toimuvale finaalturniirile. Võistluse eel tutvustab Õhtuleht ühekaupa Eesti meeste saalihokikoondise tegemisi MMidel 1996-2014.
0

Üks maailma kõige võltsitumaid rahatähti?

05:25, 30. jaanuar 2016
Käisin enne Hiinasse tulekut valuutavahetuses eurosid jüäänideks vahetamas ning kohtasin väga meeldivat teenindust.
4

MM 2006 | Kuidas Eesti saalihoki MMide ajaloo finaalirekordi püstitas

12:30, 29. jaanuar 2016
3.-7. veebruarini toimub Tallinnas, TTÜ spordihoones saalihoki MM-valikturniir, kus seni kõigil 10 MMil mänginud Eesti meeskond püüab pääset aasta lõpus Riias toimuvale finaalturniirile. Võistluse eel tutvustab Õhtuleht ühekaupa Eesti meeste saalihokikoondise tegemisi MMidel 1996-2014.
0

Henry Rull | Mullu roosas ringi mütanud Denver Nuggetsi 20aastane serblane annab ennast jõuliselt näole

06:01, 29. jaanuar 2016
Kui korvpalliliiga NBA klubi Denver Nuggets draft'is tunamullu 20aastase korvialuse jõu Nikola Jokici, kartsid mõned, et serblane ei pruugi endast unistuste liigas kunagi märki maha jätta. Ometi on Jokic tänavu Karl-Anthony Townsi, Jahlil Okafori ja Kristaps Porzingise järel tõusnud liiga üheks paremaks uustulnukaks.
0

Ville Arike | Miks peavad kõik* meeskonnad play-off’i pääsema?

09:00, 28. jaanuar 2016
Balti korvpalliliigal on olnud paremaid ja keerulisemaid aegu. Suviti on kolme riigi korvpallijuhtidel olnud mõnelgi korral pikki arutelusid mitte ainult teemal kuidas jätkata, vaid ka kas jätkata? Tore, et rahvusvahelist mänguvõimalust pakkuv sari endiselt elus püsib, kuid ühest asjast ei saa ma küll aru.
2

Hugo Tipner | Vastulause Jaak Salumetsale: spordi rahastamise eesmärk ei saa olla tulemus!

06:00, 27. jaanuar 2016
Tundub, et tänapäeval on eri valdkondades laialt levinud tulemuspõhine tasustamine, milles nähakse suhteliselt adekvaatset ja konkreetset kriteeriumit, mis võimaldab vältida korruptiivseid skeeme. Paljudes valdkondades näib see iseenesestmõistetav ja õigustatud. Spordi puhul – valdkonnas, mis on resultaadiga justkui kõige otsesemalt seotud – julgen kahelda.
5

Hetked rongi kõige madalamas klassis – neiu, kas olete ikka õiges kupees?

12:54, 26. jaanuar 2016
Hiinas rongiga liiklemisel on valida nelja erineva klassi vahel: kõva iste, pehme iste, kõva voodikoht (kõik on ühes suures vagunis ning narid on kolmekordsed) ja pehme voodikoht (ühes kupees on neli inimest ja ukse saab kinni panna).
7

Nädala pluss, miinus ja ennustus | Võrkpallurid, ikka need korvpalliklubid ja Kelly Sildaru

06:00, 25. jaanuar 2016
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis, jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame uuele nädalale otsa ühe ennustuse abil. Meie 25. jaanuari valik:
2

Ville Arike | Uuesti korvpalli EMile? Kõik on eestlaste endi kätes

06:00, 25. jaanuar 2016
Eesti meeste korvpallikoondis sai reedel teada järgmise EM-valiksarja alagrupivastased. Loosiõnne üle kostus erinevaid arvamusi, need olid seinast seina, ainult et seinad polnud mitte tingliku korvpalliväljaku äärtes, vaid kusagil keskpaigas. Ehk et loos oli keskmine, kes pidas seda keskmisest veidi paremaks ja kes kehvemaks.
0

Kuidas Vene salakuulajad vangi saadeti

06:00, 25. jaanuar 2016
"Peterburis koolitatakse Eestisse tulekuks salakuulajaid. Kommunist Mülleri tabamise puhul kuus inimest vahistatud," kirjutab
0

Ott Järvela | Kaks positiivset järeldust FC Flora 1:3 kaotusest IFK Norrköpingile

14:47, 24. jaanuar 2016
Valitseva Eesti jalgpallimeistri FC Flora laupäevane sõpruskohtumine 2015. aasta Rootsi tšempioni IFK Norrköpinguga lõppes 1:3 kaotusega. Tabloo ei valeta kunagi, aga siiski jäid silma kaks positiivset nüanssi.
2

See naine kõnnib trepist alla ja lihtsalt sülitab lätaka minu jalge ette

12:24, 24. jaanuar 2016
Olen viimase paari nädala jooksul kohanud mitmeid eurooplasi ja ameeriklasi, kes elavad Aasias. Kõik neist kinnitavad kui ühest suust, et hiinlaste ning näiteks jaapanlaste ja korealaste käitumises on suur vahe.
7

Uus avastus: vanimad muinasjutud on pärit pronksiajast

06:00, 23. jaanuar 2016
Teadlased leidsid, et mõned muinasjutud, nagu näiteks "Kaunitar ja koletis" ja "Kullaketraja", on pärit mitme tuhande aasta tagant, rahvajutt "Sepp ja kurat" aga lausa pronksiajast. Muinasjuttude niivõrd pikka põlvnemislugu uskus 19. sajandil juba Wilhelm Grimm, kuid hilisemad teadlased ­tegid tema teooria pihuks ja põrmuks.
2

Ilmar Trull: üks luuletus küpseb kümme aastat, teine valmib minutitega

06:00, 23. jaanuar 2016
Pole see midagi nii, et luuletus on alati hetkega valmis, kinnitab lasteluuletaja Ilmar Trull (58), kes sai neljapäeval pärjatud kultuurkapitali kirjanduse aastapreemiaga valikkogu "Rähni ravi" eest. "Ma teen märkmeid, kirjutan mõne märksõna või katke ja sinnapaika see jääb. Kümne aasta pärast vaatad neid ridu ja kirjutad luuletuse valmis," räägib ta. Mõni katke ootab oma aega aga juba paarkümmend aastat.
2

Kunstnik Siima Škop: "Kui inimesed ka praegu mu raamatute vastu huvi tunnevad, ei ole ma ilmaaegu elanud."

06:00, 23. jaanuar 2016
"Ma ei mäleta ausalt öeldes, millal viimati joonistasin. Sellest on palju aastaid möödas," ütleb kunstnik Siima Škop (95) kurvalt. Viimane kord, kui lastele Lumivalgekese ja Pöial-Liisi pildimaailma kinkinud habras naine pliiatsit-pintslit sõrmede vahel hoidis, oli väga ammu. "Olen ju poolpime, ei näe enam hästi. Olen selle all hirmsalt kannatanud, et enam joonistada ei saa. Hing on valus."
45

MM 2004 | Kuidas Soome kohtunikud Eestile rämeda käki kokku keerasid

17:00, 22. jaanuar 2016
3.-7. veebruarini toimub Tallinnas, TTÜ spordihoones saalihoki MM-valikturniir, kus seni kõigil 10 MMil mänginud Eesti meeskond püüab pääset aasta lõpus Riias toimuvale finaalturniirile. Võistluse eel tutvustab Õhtuleht ühekaupa Eesti meeste saalihokikoondise tegemisi MMidel 1996-2014.
0

Henry Rull | Üllatusesinejad Gruusiast ja MVP-maalt ehk Kes on NBA tänavuse hooaja kõige arenenum mängija?

06:01, 22. jaanuar 2016
Korvpalliliiga NBA põhihooajast on mängitud napilt üle poole ning kevad, mil jagatakse põhihooaja parimate auhindu, pole enam mägede taga. Kui kõige väärtuslikuma mängija (MVP) trofee võidab teist aastat järjest suure tõenäosusega Stephen Curry, siis enim arenenud mängija (MIP) tiitel on samuti sama hästi kui võetud.
0

Mis on Hiinas keelatud?

12:56, 21. jaanuar 2016
Olin varemgi kuulnud, et Hiinas on teatavad veebilehed keelatud, aga ma ei pööranud sellele väga palju tähelepanu.
2

MM 2002 | Jõgeva Zorro, makaronid konserviga ja kuidas Soome lind Eesti varuväravavahile pihta sai

12:00, 21. jaanuar 2016
3.-7. veebruarini toimub Tallinnas, TTÜ spordihoones saalihoki MM-valikturniir, kus seni kõigil 10 MMil mänginud Eesti meeskond püüab pääset aasta lõpus Riias toimuvale finaalturniirile. Võistluse eel tutvustab Õhtuleht ühekaupa Eesti meeste saalihokikoondise teekonda MMidel 1996-2014.
0

Hugo Tipner | Spordimehelikkusest tänapäeva tippspordis

06:00, 21. jaanuar 2016
Möödunud aasta septembris juhtusin lugema uudist, et Itaalia tugevuselt teises jalgpalliliigas võetakse kasutusele virtuaalsed rohelised kaardid, et tunnustada mängijate fair play vaimsust ja spordimehelikku käitumist. Sellise mõtte juures pole niivõrd tähenduslik mitte plaan ise, vaid vajadus avalikult propageerida spordimehelikkust.
0

Kust see korv puudu jäi?! Korvpallikoondist lahutas EMi tugevaimast loosigrupist 1 punkt!

18:35, 20. jaanuar 2016
Euroopa Korvpalliliit teatas 2017. aasta korvpalli EM-valikturniiri loosimise tugevusgrupid. Eesti kuulub teise loosipotti, vastased selguvad reedesel loosimisel.
7

Katrin Lust: miks laseb riik sadu inimesi koondada ja ei toeta oma kütust?

14:48, 20. jaanuar 2016
Eile õhtuks esitas Viru Keemia Grupp (VKG) töötukassale esimesed teated töölepingute kollektiivsest ülesütlemisest. Praegustel andmetel jääb tööta 370 inimest. Miks lastakse Eestis VKG töötajad koondada, samas kui meie poliitikud toetavad nafta ostu maailmaturul riikidest, kus kehtivad keskaegsed seadused?
63

MM 2000 | Kuidas Jõgeva Tähe isegi FC Florale ja Tallinna Kalevile silmad ette tegi

12:00, 20. jaanuar 2016
3.-7. veebruarini toimub Tallinnas, TTÜ spordihoones saalihoki MM-valikturniir, kus seni kõigil 10 MMil mänginud Eesti meeskond püüab pääset aasta lõpus Riias toimuvale finaalturniirile. Võistluse eel tutvustab Õhtuleht ühekaupa Eesti meeste saalihokikoondise teekonda MMidel 1996-2014.
0

Ott Järvela | Kiitus jalgpalliliidule koondise suurepärase kalendri eest

06:00, 20. jaanuar 2016
Eesti meeste jalgpallikoondise 2016. aasta võistluskalendrit vaadates on võimatu mitte vaimustuda – koduväljakul peetakse koguni kaheksa kohtumist.
1

MM 1998 | Kuidas Eesti jalgpallur MMil värava lõi, aga Läti meist ikkagi parem oli

12:00, 19. jaanuar 2016
3.-7. veebruarini toimub Tallinnas, TTÜ spordihoones saalihoki MM-valikturniir, kus seni kõigil 10 MMil mänginud Eesti meeskond püüab pääset aasta lõpus Riias toimuvale finaalturniirile. Võistluse eel tutvustab Õhtuleht ühekaupa Eesti meeste saalihokikoondise tegemisi MMidel 1996-2014.
0

Mart Treial | Käed eemale suusasprinteritest!

16:44, 18. jaanuar 2016
Laupäev. Kaunis talvehommik Tallinnas. Pilk kellale reedab, et juba 15 head minutit saavad esimesed õnnelikud poest võlujooki osta. Aga poodi ma ei lähe. Mul pole janu.
32

MM 1996 | Kuidas Albertville'i olümpialt saalihoki MMile tuldi + suur kepiprobleem

12:00, 18. jaanuar 2016
3.-7. veebruarini toimub Tallinnas, TTÜ spordihoones saalihoki MM-valikturniir, kus seni kõigil 10 MM-il mänginud Eesti meeskond püüab pääset aasta lõpus Riias toimuvale finaalturniirile. Võistluse eel tutvustab Õhtuleht ühekaupa Eesti meeste saalihokikoondise tegemisi MMidel 1996-2014.
0

Miks hiinlased deodoranti ei kasuta?

11:53, 18. jaanuar 2016
Minu sakslasest sõber Max oli reisinud Hiinas paar nädalat, kui ta jäi ilma oma armsast deodorandist. See juhtus rongile minnes.
25

Nädala pluss, miinus ja ennustus | Zahkna, EOK jant ja Kontaveit

06:09, 18. jaanuar 2016
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis, jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame uuele nädalale otsa ühe ennustuse abil. Meie 18. jaanuari valik:
0

Ville Arike | Kalev/Cramo saaga – kas nii jääbki?

06:00, 18. jaanuar 2016
Ühisliiga põhiturniirist on täpselt pool läbi ning BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond on võitnud 4 mängu ja kaotanud 11. Kuid praegu on küsimus hoopis muus. Eilne 70:99 kaotus Nymburkile näitas, kui suure augu jättis Josh Boone'i lahkumine.
2

Kas ajakirjanik võib olla rikas või peab ta olema vaene?

20:38, 17. jaanuar 2016
Lugesin Äripäeva lugu (http://www.aripaev.ee/uudised/2016/01/15/kas-priit-pullerits-kaitus-eetiliselt) ajakirjanik Priit Pulleritsu reisist Shangaisse ja jäin mõttesse. Kui ajakirjanik laseb kinni maksta tuhandeid eurosid maksva äriklassi lennupileti (vaatasin järgi, et odavaim taoline pilet maksab Tallinnast Shangaisse 3000 eurot), ööbib tasuta luksushotellis, sõidab tasuta luksusliku jahiga, sõidab tasuta ringi Rolls Royce'ga, sööb-joob ja laseb isegi pükse puhastada tasuta ning kirjutab seejärel oma reisikogemusest loo, milles ta nii muuseas mainib, et arve eest ei tasunud siiski tema ise - on asi ikka väga mäda.
48

Kuulujuttu ja inimese vastakaid arvamusi ei saa ühestki rahvusest välja juurida ehk kuidas Hitler Eestis käis

16:48, 16. jaanuar 2016
Lugesin hommikul Hans H. Luige Eesti Ekspressis ilmunud artiklit, milles ta lahkas anonüümse kommenteerimise teemat interneti väljaannetes. Tegelikult on see teema juba mõnda aega üleval olnud, sest Postimees kavatseb veebruarist keelata ära anonüümsed kommentaarid.
25

Kuidas ma toidukohas teenindajatele nalja tegin

14:53, 16. jaanuar 2016
Mulle maitseb Hiina toit. Nüüd, Hiinasse jõudes, tahtsin selle ära proovida ka kohapeal.
15

Päevatoimetaja

Helen Pentsa
Telefon
helen.pentsa@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis