ILM TALLINN

K 1.03
3 °
N 2.03
2 °
R 3.03
2 °
L 4.03
1 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kell 6.52 hommikul sisenes Kuu Jäära märki. Päev sobib loominguliseks tegevuseks, ent kainet loogikat vajavates asjades võid kergesti soovmõtlemise libedale teele minna. Ära aja fantaasiat ja tegelikkust segamini!
taurus

Sõnn

Sul on tunne, et pusle on juba täitsa koos, ainult viimane tükk on puudu. Paraku ei taha selle leidmine kuidagi õnnestuda. Parem oleks võtta asja rahulikult ja mitte nii paaniliselt otsida.
gemini

Kaksikud

Kui sul tekib soov kiirustades midagi muuta, siis ole ettevaatlik. Võid astuda sammu, mida ei saa hiljem tagasi võtta. Ole kõigega kursis ja kasuta vajadusel asjatundja abi.
cancer

Vähk

Võid olla täna ja homme üsna rahutu, tujukas ja kergesti ärrituv. Ära tee karjääri ja muude ühiskondlike suhetega seonduvas midagi, mis pole korralikult läbi mõeldud.
leo

Lõvi

Oled neil päevil avatud uutele ideedele. Sulle meeldivad uued näod su ümber ja sa sõbruned nendega kiiresti. Ürita siiski vahet teha olulisel ja ebaolulisel. Kallist ja keerulist tehnikat pole soovitatav osta.
virgo

Neitsi

Päev sobib kenasti uuteks algusteks, muutusteks ja vanade vigade parandamiseks. Suhted või kohtumised võivad põimuda kummalise või müstilisega.
libra

Kaalud

Kas partnerlus võtab konstruktiivse koostöö vormi või kujuneb hoopis tugev opositsioon, sõltub sinust endast. Otsi ikka liitlasi, ära keskendu konkurentsile!
scorpio

Skorpion

Esmapilgul ahvatlev ja kasulik võimalus võib osutuda tegelikkuses hoopis teistsuguseks ehk siis hiljem probleeme kaasa tuua. Seega tee kodutööd ning kontrolli asjade ja inimeste taustu.
sagittarius

Ambur

Oled heas vormis ja võtad seetõttu palju ette. Jälgi siiski seda, et sa ei seoks end ettevõtmisega, millest sul tegelikult jõud üle ei käi. Keskendu kõige olulisemale ja ära killusta end.
capricorn

Kaljukits

Võid olla kahtlustav ja umbusklik ning seetõttu uute ettepanekute suhtes tõrjuv. Oled kinni eelarvamustes ja vaatad asjadele liiga kitsa pilguga. Ettevaatust liikluses!
aquarius

Veevalaja

Kulutad asjadele, millel pole väärtust. Tahad, et sul oleks midagi tavatut ja erilist. Samuti meeldiks sulle olla suhete liinis kellegagi, kes oleks eriline ja intrigeeriv.
pisces

Kalad

Kui pead vastu võtma tähtsaid otsuseid, siis otsi kindlasti üles keegi, kes oskaks sulle nõu anda. Sest sa ise võid olla pimestatud soovmõtlemise tugevatest impulssidest.

Anekdoot

"Ütle, kallis, miks frikadellid meie supis erineva suurusega on?"
"Aga kullake, sa ju ise palusid, et ma meie toidulaua kuidagi vaheldusrikkamaks muudaksin."

Päevatoimetaja

Karoliina Vasli
Telefon 51993733
karoliina.vasli@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis