Uku Suviste (instagram.com/@ukusuviste)

Suvesoojade lõppedes on on jõusaalid taas täitunud inimestega, kes enda tervise ja parema vormi eest soovivad hoolt kanda. Kõik päevad pole aga vennad ning paljud meist seisavad silmitsi olukorraga, kus peab end suisa treeningsaali sundima.

Hallide päevade jaoks panime kokku galerii säravatest eestlastest, kes motiveerivad trenni minema. 

Helena Mang - 2016 aasta bikiinifitnessi maailma meistrivõistluste viienda koha omanik.

Fitness blogija Merilin Taimre ehk Paljas Porgand

Bikiinifitnessi superstaar Egle Eller-Nabi 

Eesti bikiinifitnessi eliit-võistleja Kristina Nuut

Bikiini fitnessivõistleja Andra Vagur

A post shared by Andra Vagur (@andra_vagur) on

Stars can't shine without darkness. ✨

A post shared by Andra Vagur (@andra_vagur) on

Missis Estonia 2015 Julia Smoli

Bikiinifitnessi võistleja Arida Muru

European Championships 2017 Overall Winner🥇🥇🏆🏆 #overallwinner #winner #bikinicompetitor #ifbb

A post shared by Arida Muru👑 (@aridamuru) on

#offseasonshape #bikiniprep #bikinifitness #ifbb #fotoshooting

A post shared by Arida Muru👑 (@aridamuru) on

Kulturist Ott Kiivikas

Teaching coaches! #ekfl #spartaspordiklubi @spartaspordiklubi 😉

A post shared by Ott Kiivikas (@ottkiivikas) on

Rannafitnessi sportlane Kaspar Tõnisson

Laulja Uku Suviste

Nooooccccooooo @noccoeesti

A post shared by UKU SUVISTE (@ukusuviste) on

Ok back in shape after Xmas. Whew.. that was quick. 📸 @janalaigo

A post shared by UKU SUVISTE (@ukusuviste) on

Rannafitnessi sportlane Kert Kaljula

Laulja Kristjan Kasearu

F: @jyrikartul FB: JüriKartulPhotography #carrerasunglasses #prooptika

A post shared by Kristjan Kasearu (@kristjankasearu) on

Darknesss.... Inked... @dimontaturin #tattoo

A post shared by Kristjan Kasearu (@kristjankasearu) on

Laulja Ott Lepland

Moosivaras..! 🌝

A post shared by Ott Lepland (@ott.lepland) on

Trenn tehtud, tuju hea! Kevin Renno ootab teid trenni, sõbrad! #kevinrenno #taipoks #andrespuusepp #ottlepland

A post shared by Ott Lepland (@ott.lepland) on

 

Jaga artiklit

28 kommentaari

M
Miks  /   17:47, 30. sept 2017
peab inspiratsiooni ammutama ??? Sport on rõve ja sellest tuleb kui katkust eemale hoida.
N
niisama sportlane   /   17:14, 30. sept 2017
Spordiriietes on naised ok - bikiinides (eriti Nuut) päris hirmuäratavad. Rinnad on tõesti nii suured pandud, et tule taevas appi. Ma tean et see ftness sport nõuab palju disipliini ja pühendumist, aga minu jaoks on see ikka rohkem eneseimetlejate sport kui tõsine spordi tegemine.

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis