Laadin videot...
1
foto

„Tegelikult alluvad kõik hüpnoosile, küsimus on selles, kui palju kulutada aega ja energiat sellele, et inimesed sisse viia,“ räägib hüpnotisöör Siim. 

Eelmisel telehooajal hämmastas kõiki TV3 ekraanile jõudnud saade „Hüpnotisöör“, kus Maris Saar televaatajad lausa läbi ekraani transsi viis. Reedel peetud TV3 sügispeol katsetasid Maris ja tema partner Siim massihüpnoosi – kõik peolised, kes soovisid, kogunesid lava ette ja said proovida hüpnoosi minekut. „Olgem ausad, siin on pidu ja inimesed on natuke alkoholi joonud. Saada sellises melus keegigi alluma, on juba okei,“ ütleb Siim.

Pärast seda näidati hüpnoosi TV3 uudisteankur Keili Sükijaineni peal, kes sellele hästi allus. Siim ütleb, et oli üllatunud, et Keili melus sellega nii hästi hakkama sai. Marissa ja Siim ütlevad, et kõiki on võimalik hüpnoosi viia ning üldiselt sõltub see sellest, kui hästi inimene keskenduda suudab. 

Hüpnotisöör Marissa ütleb, et tema avastas hüpnoosi enda jaoks, sest vajas seda ka ise. „See oli minu jaoks kiireim vahend, mis kohe töötas.“ Siim leidis hüpnoosi aga Marise kaudu. 

Vaata videost, mida hüpnotisöörid Õhtulehele veel rääkisid!

Jaga artiklit

26 kommentaari

S
see pole nali  /   16:24, 19. sept 2017
Hüpnoos on inimruumi vägivaldne tungimine ja väga ohtlik,ülimalt sadistlik ajude väänamine.
Kes vastutab hüpnoosi mõjul muutunud inimese tegude tagajärgede eest.
M
ms  /   12:58, 18. sept 2017
Marissa ja Siim, kas ei oleks võimalik hüpnoosiall inimestelt uurida, kuskohast, kuidas tulevad unenäod, mida me kõik näeme. Samas pole meie ajudes, ega organismis, ei filmistuudiot, ega kunstnike kellede töid me unes näeme. Ja mis -kes otsustab, et selle ööl me just sellist unenägu näeme?
Vanasti arvati, et unenäod on meie endi läbielamiste, kogemust tulem, (tänapäeva teadus seda täielikult eitab ja otsitakse samuti reaalseid, teaduslike selgitusi unenägude kohta) sellisel juhul peaksid inimesed, kohad olema igati äratuntavad, aga unenägudes on lähedased riietuselt, kehakujult, vanuseliselt, olemiselt täiesti erinevad tegelikusest mida oleme isiklikult näinud, nendega suhtlemisel kogenud, aga teame täpselt et kes see või teine inimene on, sama kohtade puhul.?
Äkki oleks huvitav, mida unenägude kohta inimesed hüpnoosiall ütlevad?

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis