Elephants From Neptune’i ninamees Robert Linna (33) võtab oma aastast poega Albertit kasvatades šnitti ema Reet Linnalt ja isa Ivo Linnalt. 

"Muidugi on mõned hetked isana stressirohked ja siis ikka mõtlen: ah, tahaks praegu kuskil laval olla ja ennast välja elada! Teisalt, kui sõidame bändiga minema ja ma tean, et ei saa mitu päeva või nädalat oma perega koos olla, siis tahaks lihtsalt kodus olla. Tunded on seinast seina," pihib Robert Linna värskes Kroonikas.

"See on väga suur muutus olnud. Kui tuli uudis, et meid saab olema mitu, käivitus minus ürgne instinkt, et pean hoolitsema oma pereliikmete eest ja neid kaitsma. Muidugi mõtlesin ka sellele, kui palju mul tuleb tööd teha, et tagada perele materiaalne kindlustunne, et lapsel oleks mugav ja turvaline kodu. Teise asjana kargas pähe küsimus: mis on siiani kõige tähtsamad asjad, mida olen oma elus õppinud? Meelde tulid lõputud lollused, mida olen korda saatnud. (Naerab.) Positiivne on, et see mõjutas minu elustiili. Enam seda tihti ei juhtu, et kammime poistega kusagil öö läbi."

Toimetas Kerttu Jänese

Loe pikka lugu värskest Kroonikast 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Jaga artiklit

6 kommentaari

M
Miks peaks Robert  /   16:23, 19. aug 2017
Isa nägu olema? Ta on näo poolest ema moodi, aga kui hästi vaadata, siis on ka isa näojooni näha.
J
Ja kas  /   11:55, 19. aug 2017
vanaisa tunneb meediast puudust? Kas kopkas kukub jälle?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis