Vetelpääste (Robin Roots)

Laupäeva, 12. augusti keskpäeval tõid rannavalvurid Stroomi rannas välja noore uppumisohtu sattunud naisterahva. Rannavalvurid osutasid naisele esmast abi ja andsid ta üle kiirabi meedikutele. Päästetu elustamist ei vajanud.

Stroomi rannas poide piiril hätta sattunud naist märkas kell 11.55 üks ranna külastaja, kes andis sellest koheselt teada vetelpäästjatele. Rannavalvurid tõid naise kiirelt paadiga välja ja rannavalve meedik andis talle esmast abi.

Päästetu oli alkoholijoobes, tema seisund oli rahuldav. Edasi andsid rannavalvurid naise kiirabi meedikute hoolde.

Stroomi rannas oli sel hetkel hinnanguliselt 250 inimest.

G4S rannavalvurid tänavad tähelepanelikku ranna külastajat, tänu kellele sai naisterahvas kiiresti veest välja toodud. Ühtlasi tuletavad vetelpäästjad meelde, et poide piir märgib ujumisala lõppu ning seda, et kindlasti ei käi alkohol ja veekogu kokku.

G4Si vetelpäästjad aitavad suplejate ohutust tagada 20 supelrannas Tallinnas, Tartus, Võrus, Otepääl, Elvas, Põlvas, Türil, Viljandis, Haapsalus, Narvas ja Pärnus.

Jaga artiklit

9 kommentaari

A
asd  /   20:14, 13. aug 2017
Ega kaine peaga ei julgegi vette minna. Lihtsalt ujumisoskused on niivõrd nigelad. Selleks, et hirmust üle saada tulebki vahel pits võtta.
  /   13:28, 13. aug 2017
stromka on sama ,mis huiomka

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis