40
fotot
Ott Leplandi Frank Sinatra lugude kontsert Nordea kontserdimajas 19. mail 2017. (Robin Roots)

Reede õhtul oli Tallinnas Nordea kontserdimajas pidulik kontsertetendus, kus Ott Lepland ja Kadri Voorand elustasid legendaarse Frank Sinatra loomingu. Soliste saatis Estonian Dream Big Band.

Kontsert läks täismajale ning artistid teenisid publikult vaimustatud ovatsioone.

Ettekandele tulid kõik legendaarse Frank Sinatra hitid, nende seas ka unustamatu duett "Something Stupid“, mida vanameister on laulnud koos tütre Nancy Sinatraga. Reede õhtul sai publik seda kuulata Leplandi ja Voorandi ettekandes.

"Ma kohe imestan, et Ott julges kutsuda endale lavapartneriks natukene nurgelise improvisatsioonihõngulise hullu,“ ütles džässmuusika esileedi Kadri Voorand enne sooloimprovisatsioone, mis teenisid kuulajate tormilisi ovatsioone. Peamiselt soliidses eas publiku viis erilisse vaimustusse saksofonist Raivo Tafenau ja Kadri Voorandi muusikaline dialoog – rahvas huilgas!

Muusikalise tulevärgi vahel pakkusid publikule lõõgastust õhtujuhi Jaak Printsi humoorikad vahepalad Frank Sinatra elust.

Kontserdi kandev jõud Ott Lepland oli suurepärane. Lõpuloona esitas ta kuulsa "My Way“, mille peale publik aplodeeris seistes.

Jaga artiklit

36 kommentaari

E
Ega  /   21:56, 21. mai 2017
keegi ei saa ju välja õelda, et "kuningas on alasti".Muidu paistad ise rumalana.
(Kes teab muinasjuttu "Kuninga uued riided.") Seal julges väike poiss öelda seda, mida suured inimesed kartsid öelda -tõde!
M
mulle  /   10:32, 21. mai 2017
on Ott alati meeldinud, see kontsert oli tipp, hiilgav, kahju et teleülekannet polnud siis saanuksid need sapiloopijad näha mis on mis.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis