3
fotot

Nädalavahetusel jätkatakse Võrus kaks aastat tagasi oktoobris kadunuks jäänud Markkuse otsinguid.

"Me ei ole lõpetanud 24. oktoobri öösel 2015. aastal Võru linnas teadmata kadunuks jäänud 17-aastase Markkus Ansbergi otsimist. Alates sellest laupäevast võtame ette uued otsingupiirkonnad. Ja kutsume jällegi kõiki, kes saavad oma oskustega ja omast ajast abiks olla, Markkuse otsimisele appi,” kirjutab OPEROG Operatiivne Otsingugrupp oma Facebooki lehel.

Markkuse otsingutks kogunetakse 20. mail kell 11 Olerexi tanklas (Võru linnas Tartu poolt sisse sõites).

Viimane info Markkusest pärineb L.Koidula 16A turvakaamera salvestiselt kell 1.09. Laupäevane otsinguplaan kannab endas eesmärki kontrollida uusi, varem kontrollimata piirkondi.

Jaga artiklit

124 kommentaari

R
reede  /   22:56, 21. mai 2017
Vanaisa ilmselt kuulus Eesti Laskurkorpusesse ja jõudis Luki alla alles 1943 aastal
M
Markuse vanematele  /   21:36, 21. mai 2017
Olen Markuse kadumisega seotud artiklite kommentaare lugedes leidnud nii mitmeidki vihjeid, mis loodetavasti on kontrollitud, aga ehk ei ole ka. Näiteks pärast juhtunut kommentaar , mis viitas ühele järvele ja talule. Keegi kommentaator oli nüüd hiljem sama kommentaari meenutanud ja mäletas ka viidatud asukohta täpsemalt. Selle artikli foorumis tundub olema ka mõningaid vihjeid, eriti kommentaar "ma tean mida sa tegid eelmisel suvel" Kui lugeda selle vihje otsingu tulemusel leitud filmi kirjeldust, siis on seal kajastatud üsna reaalne olukord.

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
Denes.Kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis