13 kommentaari

K
Kalad  /   09:22, 20. mai 2017
Sinu pikalt vindunud suhe võib täna kuuma leegiga lõkkele puhkeda, mistõttu tunned ennast justkui tiivust tõstetud. Täna alanud suhe võib osutada väga pikaks ning kuumas. Ehk isegi tuliseks.
V
Veevalaja  /   09:22, 20. mai 2017
Kipud olema kriitiline ja pisiasjade kallal noriv oma armastatuga. Arvustad naudinguga tema välimust või armatsemiskombeid. Teiste silmas näed pindu, aga palki iseenda silmas mitte. Peaksid rohkem tähelepanu pöörame enda eest hoolitsemisele. Hea päev seksimaratoniks jäära, kaljukitse ja neitsiga.
K
Kaljukits  /   09:21, 20. mai 2017
Ära lase ennast praegu oma luuserist elukaaslasel liigselt mõjutada, sest võid nii kergesti oma isiklikest eesmärkidest loobuda. Hea aeg selleks, et oma lastega veidi meelt lahutada või siis pidada maha veevalajast armukesega õks korralik seksimaraton.
A
Ambur  /   09:18, 20. mai 2017
Teie teele võivad täna sattuda inimesed, kes on ettearvamatud ning kellega teil võib sekeldusi tulla. Püüdke vältida olukordi, kus peate võtma vastutust. Hea aeg sekelduste vältimiseks tegeleda majamidamistöödega. Hoia eemale jäärast, neitsist ja lõvist.
S
Skorpion  /   09:17, 20. mai 2017
Neil päevil on sind kerge provotseerida ning endast välja viia. Seega hoia end tagasi sõnades ja sotsiaalses plaanis, kuid mitte kehaliselt – tee aktiivselt sporti, lae kõik võimalikud pinged korralikult maha! Ära unusta et seks on samuti sport.
K
Kaalud  /   09:16, 20. mai 2017
Täna mängivad lähedased suhted Sinu jaoks üsna olulist rolli ning püüad neid veidi tugevamaks muuta. Võimalik, et mõni vana armastus puhkeb uuesti lõkkele. Ära seda hetke maha maga. Hea aeg maijooksuks kui oled naine mis lõpeb ohjeldamatu seksiga tünnisaunas.
P
Priit  /   18:10, 20. mai 2017
Mida sa valetad, kommenteerid (Kaalus) horoskoopi, mis ei ole kas siis kaasaegne või on totaalselt mööda ! Ma olen ostnud endale Õhtulehe ja ma tõesti ei taha näha siin mingeid fake asju.
N
Neitsi  /   09:14, 20. mai 2017
Üks inimene suudab su täna välja vihastada nii et kogu päevaks võib tuju väga halb olla. Proovi mitte kõike hinge võtta. Samuti proovi rohkem tegelda asjadega, mis aitaksid pingeid maha võtta ja selleks on seks. Hoia eemale jäärast.
L
Lõvi  /   09:14, 20. mai 2017
Parim aeg lahendada sassis suhteprobleeme. Väldi konflikte ülemusega - ta võib tahta sinu seksapiilsust ära kasutada ja see võib sulle maksta töökoha. Võid abi otsida seksi ja armueksperdilt veevalajalt. Hoia eemale jäärast ja kaljukitsest.
V
Vähk  /   09:12, 20. mai 2017
Sinu hiilgavad ideed leiavad vastuseisu. Arvesta teiste inimeste seisukohti, et edu saavutada. Mine kompromissile, kuid mitte kõige olulisemas küsimuses. Hea päev shoppamiseks ja grupiseksiks. Täna sobivad hästi partneriteks neitsi, veevalaja ja sõnn.
K
Kaksikud  /   09:10, 20. mai 2017
Võimalus kohtuda uue armastusega, hoia silmad ja süda lahti. Eriti hea päev uue suhte alustamiseks, kui oled juba pikalt üksinda olnud. Pluuto lähenemine marsile loob head väljavaated ka üheöösuheteks kui oht haigestumiseks on suur.
S
Sõnn  /   09:10, 20. mai 2017
Täna õhtul võid pidutsedes liiale minna ? sinus on võimas energia, mis ei lase sul ehk õigel ajal pidama saada. Samas, kui end kontrollid, lükkad paigast nii mõnegi mäe. Hea päev aiatöödeks ja armuööks oma kaasaga.
J
Jäär  /   09:08, 20. mai 2017
Kohustuste jagamine võib kujuneda probleemiks, sest sinu partner on täna üsnagi jäärapäine. Proovige leida kompromiss ning ärge laske tühistel asjadel oma armastust purustada. Flirtimine ja uute suhete loomine ja vanade armusuhete ülessoojendamine lõpeb pereelus traagiliselt. Hea päev perega kultuuriürituste külastamiseks. Hoia eemale hiiresüdamega lõvist ja armukadedast neitsist.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis