Ansambli ­Elephants from Neptune solist Robert Linna on pühendanud end pisipojale ja perele – niipalju kui see artistielu kõrvalt on ­võimalik.

"Üritasin olla nii abivalmis kui võimalik, aga ei teadnud ka täpselt, kuidas aidata: toetasin ja hoidsin lõbusat meeleolu üleval. Emotsionaalse paugu sain niikuinii! " jagab Robert kogemust. "Olin ju kogu aeg kõrval ja lõpus lõikasin nabanööri – see oli täiesti elumuutev kogemus. Paneb perspektiivid paika. Hakkad mõtlema, mida su enda vanemad on sinu jaoks teinud ja teevad. Sa nagu saaksid päranduse, millega kaasneb ka vastutus. See on lahe tunne! Teeb kohe kõik asjad tähtsamaks – teeb elu tähtsaks."

"Robi oli nagu elukutseline sünniabistaja, tõstis mind ja möllas minuga. Ma ei kujuta ette, et teda poleks olnud. Vahepeal läks asi päris kriitiliseks," ütleb kaasa Anna-Liisa.

"Mäletan, et mingi hetk olime ämmaemandate-arstidega kõik Anna-Liisa ümber ja karjusime umbes nii, et punni, punni, tuleb, tuleb – nagu mingil spordivõistlusel," jätkab Robert.

Loe, kuidas on läinud Robertil ja Anna-Liisal pereeluga kohandumine  

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Jaga artiklit

10 kommentaari

L
lugeja  /   13:13, 8. jaan 2017
Kas nad vanaema juures?
L
lapsed  /   14:01, 1. jaan 2017
Lapsi on ikka sünnitatud, see pole varem kergem olnud kui täna, pigem vastupidi. Varem ei räägitud sellest lihtsalt avalikult, Lapse sünd on väga isiklik sündmus, selliseks võikski see jääda. Kõike ei pea ei facebooki ega ka muudesse sotsiaalmeedia kanalitesse üles riputama. Kaunist uut aastat!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis