Vigursuusataja Kelly Sildaru. (LAURA OKS)

Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis, jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame uuele nädalale otsa ühe ennustuse abil. Meie 21. märtsi valik:

Läinud nädala pluss | Reedel Prantsusmaal La Cluza’s SFR-Touri finaalis triumfeerinud vigursuusataja Kelly Sildaru võitis tänavu kõik pargisõiduvõistlused, kus ta osales!

14aastasel sportlasel jääb seljataha järjekordne superhooaeg, mille tipphetk oli X-mängude võitmine. Samas vaimus edasi ja 2018. aasta olümpiamängude kuldmedal ongi Sildaru kaelas.

Läinud nädala miinus | Balti meeste käsipalliliiga veerandfinaalid Eestile rõõmu ei valmistanud – HC Kehra jäi alla Riihimäki Cocksile ja Viljanci HC Vilniuse Sviesale. Vaid valitsev Eesti meister, Kalmer Mustingu (pildil) juhendamisel mängiv Põlva Serviti püsib veel konkurentsis: veerandfinaali avakohtumises tehti Klaipeda Dragunasega võõrsil 27:27 viik. Kordusmängust sõltub, kas Eesti on finaalturniiril esindatud või mitte.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:
Oled juba lugeja?

Alanud nädala ennustus | 25% on tõenäosus, et Eesti jalgpallikoondis alistab neljapäevases maavõistluses Norra. Kui 2014 sügisel Oslos vastamisi oldi, võitis Eesti tänu Konstantin Vassiljevi väravale 1:0, ent objektiivselt on Norra siiski Eestist tugevam. Tuleb huvitav mäng, kus viik ei valmistaks kummalegi pettumust.