Taavi Rõivas (Teet Malsroos)

Peaminister Taavi Rõivas kommenteeris tänasel valitsuse pressikonverentsil ka Tartu peksmisjuhtumit, pidades oluliseks seda kuritegu tavapärasest tõsisemalt käsitleda, sest tegemist oli mehega, kes reageeris "jõmmlusele" ja keda peksti tema enda lapse juuresolekul.

Rõivas lisas, et teades, kui rahvarohke Küüni tänava piirkond reede õhtuti on, paneb teda imestama, et pereisa peksmisele nii vähe inimesi reageeris.

Peaminister nentis, et selle juhtumi puhul on oluline kodanikujulgus. "See mida tegi Jaanus ja tunnistaja, kes andis politseile olulist infot. Ma loodan, et meil on kõigil kodanikujulgust, et sarnases olukorras õigesti reageerida."

Rõivas pidas oluliseks ka seda, et politsei sündmusele nii kiiresti reageeris. "Pean oluliseks, et kõik, mis järgneb - uurimine ja detailide välja selgitamine ja kohtu mõistmine - oleks otsekohene ja reaktsioonid riigi poolt oleks ühemõtteliselt kurjategijate tegevust hukka mõistvad," lausus peaminister.

Läinud reede õhtul peksis noormeeste kamp Tartus kolmeaastase lapse silme ees jõhkralt läbi lapse isa, kes oli prügikasti ümber lükanud noormehi korrale kutsunud.

Jaga artiklit

96 kommentaari

H
HH  /   23:20, 13. märts 2016
Ja varsti on näha mis juhtub presidendivalimistel ja kes kaltsu tõsiselt võtab: https://www.youtube.com/watch?v=xsWkqdHEoVY&list=PLmNFNsYG7zLfJbUv_4U1GXbAz7-aRz0_h&index=1
K
krt  /   17:47, 11. märts 2016
kui palju saadakse tappa ja palju tapetakse kas sellel vesipeal on mingi oma tabel koostatud et igat 50 juhtumit voetakse tosiselt ja jargmine imbetsill jagab tanukirju no anna kannatust.....................

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis