Algo Kärp esiplaanil (ALDO LUUD)

Falunis toimuva murdmaasuusatamise MK-etapi meeste eraldistardist 10 km klassikasõidu võitis venelane Maksim Võlegžanin ajaga 25.14,6.

Hooaja esimese, kuid karjääri kaheksanda etapivõidu noppinud Võlegžanin edestas kaasmaalast Aleksander Bessmertnõhhi 3,5 ja prantslast Maurice Manificat'd 3,6 sekundiga.

Parim Norra mees oli Emil Iversen, kes lõpetas võistluse neljandana (+7,8). MK-sarja ülivõimas liider Martin Johnsrud Sundby pidi täna leppima viienda kohaga (+9,5).

Kahest stardist olnud eestlasest esines paremini Algo Kärp, kelle lõppkohaks jäi 51. (+1.45,6). Viimase punktikoha teeninud sakslane Florian Notz oli Kärbist 30,2 sekundit nobedam.

Tänavu palju tervisega kimpus olnud Aivar Rehemaa kaotas võitjale 2.21,9 ning sai 76. koha. Kokku liugles üle finišijoone 92 sportlast.