Siim-Sander Vene (Stanislav Moshkov)

OTSEÜLEKANNE

15. jaanuaril pakkus taas kõneainet vigursuusataja Kelly Sildaru, kes kaitses Prantsusmaal oma mullust esikohta. Tubli töö tegid ära ka laskesuusatajad, kes saavutasid MK-etapil meeste teatesõidus 14. koha. Kodusel sulgpalliturniiril edenesid Raul Must ja Kati Tolmoff vaevata veerandfinaali ning Siim-Sander Vene tegi korraliku partii Euroliigas.

• 23:42
    SPORDISÕBER

Teadetega Madriidist tänase ülekande ka lõpetame. Ent pole hullu, aeg on sealmaal, et õige pea algab juba uus spordipäev! Mõnusat õhtu jätku!

• 23:28

Žalgiris võitis viimase veerandi 33:27, kuid kaotas kogu matši 86:92. Vene tegi kaasa pea kogu viimase veerandi ning kogu lõpuks 10 punkti.

• 23:01

Real võitis kolmanda veerandaja 20:11 ja juhib enne otsustavaid minuteid 65:53. Vene mängis kolmandal veerandil ligi 2 minutit ja tabas ühe kolmese.

• 22:33

Žalgiris tegi väga korraliku poolaja lõpu (8:0 spurt) ning läks vaheajale vaid 42:45 kaotusseisus. Vene mängis avapoolajal pisut üle kahe minuti, kuid ei sooritanud ühtki pealeviset.

• 22:15

Täna koduliigas 97:88 TLÜ/Kalevi alistanud TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul sai rünnakuga rahule jääda, aga vastastel lasti liialt palju toimetada.

„Täna oli lahtine mäng. Rünnakul oli meil palju positiivset, samas kaitses ei suutnud neid nii takistada nagu oli kokku lepitud ja teatud mehed tegid meile palju pahandust.

Aga rünnakul antud 21 korvisöötu ja hea visketabavus kompenseerisid selle. Teadsime, et sellest tuleb raske mäng ja nii ka oli. Hea, et võitsime ja hakkame nüüd teisipäevaks valmistuma," sõnas Kullamäe mängujärgselt.

• 22:07

Real võitis avaveerandi Žalgirise vastu 26:18. Siim-Sander Vene veel platsil pole käinud.

• 21:27
  • 21:23

Kell 21.45 algab Madriidis Euroliiga kohtumine kohaliku Reali ja Kauanse Žalgirise vahel. Tegemist on Žalgirise esimese euromänguga pärast peatreeneri vahetust.

• 20:50
    OLÜMPIA
  • 20:50
  • 20:50
  • 20:47

TLÜ/Kalev võitles sitkelt, kudi Rock võttis oma: 97:88 võit Tartu meeskonnale!

• 20:31

Rock juhib 3.30 enne lõppu 88:78!

• 20:30
  • 19:43
  • 19:21
  • 19:21

Täna kahe Ghana mehega lepingu sõlminud FC Infonet alistas treeningkohtumises 2:1 FC Levadia. Infoneti väravad lõid Eduard Golovljov ja Jevgeni Harin, Levadia eest oli täpne Rimo Hunt.

• 18:57
    SULGPALL

Kati Tolmoff võitis Laura Vana vastu teise geimi 21:5 ja jõudis sarnaselt Raul Mustale veerandfinaali.

• 18:56
  • 18:43
    SULGPALL

Kati Tolmoff võitis teise ringi kohtumises Laura Vana vastu avageimi 21:10.

• 18:16
    SULGPALL

Raul Must alistas teises geimis Jartsevi 21:14 ja jõudis veerandfinaali!

• 18:01
    SULGPALL

Raul Must võitis Tallinnas toimuva turniiri teise ringi esimese geim Anatoli Jartsevi vastu 21:11.

• 17:51
    LASKESUUSATAMINE

Jan Treier toob Eesti meeskonna 14. finišisse, mis on väga korralik tulemus! Võit läheb Norrasse.

• 17:47

MIDA TEEB JAN TREIER!? 23aastane mees lasi mõlemad tiirud ilmeksimatult ja hoiab viimasele ringile minnes 14. kohta.

• 17:40

Sillamäe Kalevi jalgpallimeeskond oli täna päeval teel Tallinna sõprusmängule FC Floraga, kuid nende buss sattus Kohtla-Järve lähedal liiklusõnnetusse. Kui esialgu oli kartus, et seetõttu jääb ära kell 19.15 Tallinnas FC Floraga toimuma pidanud treeningkohtumine, siis värskeima info kohaselt mäng toimub, kuid algab kell 20.10.

• 17:27

AIAIAI! Kalev Ermits eksis püstitiirus neljal lasul, mis tähendab, et ta pidi minema ka ühele trahviringile, sest teatavasti on teatesuusatamises sportlastel kasutada kolm varupadrunit.

See tähendab, et 10. lasketiiru jõudnud Eesti langes 12. kohale. Kaotust liidriks tõusnud Norrale 2.44,0 ja 11. kohal asuvale Valgevenele 27,2 sekundit.

• 17:18

Kolmanda vahetuse mees Kalev Ermits tõstis Eesti meeskonna pärast lamadestiiru 10. kohale! Muidu ebastabiilse laskmise poolest tuntud Ermits vajas tiirus vaid üht varupadrunit.

• 17:10

Praegu käib Ruhpoldingis meeste 4x7,5km teatesõit. Eesti on alustanud väga korralikult! Nii Rene Zahkna kui Kauri Kõiv vajasid kahe tiiru peale vaid üht varupadrunit.

Eesti meeskond hoiab kahe vahetuse järel kõrget 13. kohta. Kaotust liidrile 2.05,8.

Juhib Prantsusmaa, kes edestab Norrat 20,8 ja Venemaad 36,6 sekundiga.

• 17:07
  • 17:06

Nii Mihkel Aksalu kui testimisel olev Tarmo Kink kuuluvad tänases treeningmängus SJK põhikoosseisu!

• 16:58

Eesti Jalgpalli Liidus (EJL) alustas sel nädalal tööd noortekoondiste füüsilise ettevalmistuse treener Andrei Veis. 25-aastane Veis on varem töötanud U17 koondise abitreenerina ning kuulunud mängijana Eesti noortekoondistesse ja Premium liigasse.

„Rahvusvahelised noortekoondiste mängud on näidanud, et füüsiline ettevalmistus on meie jaoks endiselt üks murekoht. Järgmise sammu tegemiseks oli vajalik erialaspetsialisti toomine meie osakonda. Andrei näol on tegemist noore teotahtelise mehega, kel on taskus ka väärt kogemus noortekoondise jalgpallurina," sõnas EJLi tehniline direktor Janno Kivisild.

Veis hakkab välja töötama nii A-koondise kui ka noortekoondiste kehalise ettevalmistuse kontseptsiooni ning saab seda ellu viia noortekoondistes, mille mängijatele asub ta looma ka individuaalseid treeningprogramme. Tema erialaseid teadmiseid saab siduda ka jalgpalliliidu mitmekülgse koolitusprogrammiga ning vigastuste ennetamisel.

„Tema ja [A-koondise füüsilise ettevalmistuse treeneri] Jimmy Högbergi koostöö saab olema väga tihe, sest meie jaoks on oluline, et A-koondis ning noortekoondised töötaksid sarnaste printsiipide alusel," lisas Kivisild.

UEFA B-litsentsiga Veis on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri erialal.

• 16:51
  • 16:28
    TENNIS

Otse Austraalia lahtiste tennisemeistrivõistluste põhitabelisse pääsenud Anett Kontaveit (WTA 86.) kohtub turniiri avaringis maailma edetabeli kolmanda naise Garbine Muguruzaga.

"Vastane on väga-väga tugev," sõnas Kontaveit tenniseliidule antud videointervjuus. "Pigem on see elevus, et esimene otse põhitabelisse saadud Grand Slam. Tuleb kindlasti põnev mäng, pean väga head taset näitama. Eks ole huvitav näha, kuidas ma vastu saan."