Kristlik misjoniorganisatsioon Agape Eesti avas veebilehekülje jumal.ee, kus inimesed räägivad oma kokkupuutest jumalaga.

Oma lugu räägivad teiste seas endine narkosõltlane Immanuel Volkonski, kes tahtis oma elu vanglas lõpetada ja sportlane Tiidrek Nurme, kes alles täiskasvanuna oma sporditalendi avastas.

Hannes Hermaküla, kes on samuti üks videolugude persoon, küsis teismelise eas: "Kas elu ongi vaid sündimine, koolis käimine, töötamine ja siis suremine?"

Kohtumine ruudulises pintsakus pikajuukselise mehega, ühinemine põrandaaluse kogudusega ning jõudmine Los Anglese randa on vaid paar seika, mis võimaldab mehel täna öelda: "Lahe on olla 43 aastane, abielus, kahe lapse isa, ja tunda elust rõõmu! Ma naudin seda, et olen saanud käia koos Jumalaga" märkis Hermaküla.

Veebilehekülje loojaks on Agape Eesti koostöös Eesti Evangeelse Alliansi ning mittetulundusühingute võrgustiku Agape Euroopa liikmesriikidega. Nii on näiteks Saksamaal ja Šveitsis samal põhimõttel loodud veebilehekülg juba aastaid edukalt toiminud.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis