2
fotot

Erinevalt paljude teiste popmuusika staaride kontsertidest, kus saatemuusikud varju jäävad, on Lady Gagat laval saatev live-bänd lauljatari šõu lahutamatuks osaks ka Tallinna Lauluväljakul.

Kõige kuulsam Lady Gaga live-bändi liige on kitarrimängija Tim Steward, kes on esinenud koos Britney Spearsi, Backstreet Boysi, Nicole Sherzingeri, 50 Centi ja paljude teiste suurte nimedega ning on osalenud mitmete staaride stuudioalbumite salvestamisel – sealhulgas Destiny's Childi, Mary J. Blige'i, Rihanna, Jennifer Lopezi, Faith Evansi, Lionel Richie jpt.

Trummaril George "Spanky" McCurdy on ette näidata koostöö Justin Timberlake'i, P. Diddy ja Kanye Westiga. Lisaks kuuluvad live-bändi koosseisu bassist Lanar "Kern" Brantley, kitarrimängija Ricky Tillo ja klahvpillide mängija Brockett Parsons. Ka Lady Gaga ise võtab šõu raames kätte kaks muusikainstrumenti – kitarri ja keytari.

Lisaks saatebändile koosneb Lady Gaga lavameeskond ka kaheteistkümnest kogenud tantsijast – lavale astub kaheksa mees- ja neli naistantsijat.

Tantsutruppi kuuluvad teiste hulgas näiteks Asiel Hardison, kes on töötanud koos Gloria Estefani ja Whitney Houstoniga; Mark Kanemura, kes on oma karjääri jooksul jõudnud tantsida Katy Perry, Janet Jacksoni ja Beyoncé šõudel; Jeremy Hudson, kes on osalenud filmides "Bedtime Stories", "Hannah Montana The Movie" ja "Step Up 3D" ning David Lei Brandt – laulja ja näitleja, kes on ühtlasi selle aasta kevadeni olnud poistebändi Varsity Fanclub liige.

Lady Gaga esineb juba sellel laupäeval, 25. augustil Tallinna Lauluväljakul uue maailmaturnee "The Born This Way Ball" raames. Erikülalistena astub lavale briti glämmroki ansambel The Darkness ja DJ Lady Starlight.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis