Tartu bussid (Aldo Luud)

Nagu Tallinn, nii püüab ka Tartu uuendada busside piletisüsteemi ja muuta ka teiste abinõudega bussisõit reisijale mugavamaks.

Tartu abilinnapea Raimond Tamme sõnul on juba ammu töös Tartus ühistransporti toetavate süsteemide kaasajastamise programm, mille abil muuta bussiliiklust sujuvamaks ja reisijatele mugavamaks, vahendasid ERRi raadiouudised.

Üks suuri muudatusi on see, et järgmisel aastal paigutatakse kõikidesse suurematesse bussipeatustesse elektroonilised tablood ning busside liikumist saab hakata reaalajas jälgima.

Tallinnas ja Harjumaal 21. septembrist kasutusele võetava uudse e-pileti süsteemiga Tartu aga esimese hooga liituma ei kiirusta.

Võrreldes Tallinnaga on Tartul piletimüügisüsteemiga väga tagasihoidlikud plaanid: kaugloetavate kiipide asemel kavandatakse Tartu linnaliinibussidesse piletimüügiautomaate.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 614 4029
Marge.Sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis