Lancia Delta ()

Lancias käivad täie hooga tööd esimese maasturi kalla, mis tahetakse turule tuua 2013. aasta lõpuks või 2014. alguseks, kirjutab Itaalia väljaanne Motorionline.

Uus masin ehitatakse luukpära Alfa Romeo Giulietta ja sedaani Dodge Dart põhjale. Muide, sama platvormi kasutatakse ka Alfa Romeo crossoveri ehitusel, viimast on juba paar korda testimaski nähtud. Tegu pole itaallaste endi leiutisega, vaid tuleb Chrysleri kontsernist, kõigepealt mudelil, mis vahetab välja senise Cherokee (USAs Liberty).

Uut maasturit pakutakse nii esi- kui nelikveolisena. Mootorivalikusse võetakse vaid Fiati kontserni nelja silindriga toodang, mis toimivad nii bensiinil, kui diislikütusel. Võimaik, et nende seas saab olema ka uus 300hobujõuline 1,8liitrise töömahuga turbomootor.

Foto on illustratiivne.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis