3
fotot

Tallinna linnavalitsuse korraldatud taasiseseisvumispäeva kontsert Harjumäel 20. augusti väljakul oli väga rahvarohke. Hinnanguliselt sai kontserdist osa neli ja pool tuhat kuulajat.

Üles astusid Maarja-Liis Ilus, Koit Toome, Priit Volmer, ETV tütarlastekoor ja Georg Otsa nimelise muusikakooli bigbänd Siim Aimla juhatusel. Kontserdikava pani kokku Aarne Saluveer. Kõlasid armastatud heliloojate Rein Rannapi, Olav Ehala, Veljo Tormise jt muusika, sekka ka kõrvalpõiked maailmamuusikasse.

Kontserdi juhatas päevakohase kõnega sisse Tallinna linnapea Edgar Savisaar. Savisaare sõnul tuleb möödunut mõtestades pidada meeles, et pole olemas head ega halba ajalugu, erakondlikku või kildkondlikku kroonikat. On olemas ajalugu mida tuleb teada, tundma õppida, uurida, kuid millega ei tohi manipuleerida ja veel vähem unustada.

Pilte vaata galeriist!

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis