Mikk Reintam (paremal) Eesti koondist esindamas eelmise suve sõprusmängus Tšiili vastu. (AFP/Scanpix)

Kolmapäevase Eesti koondise maavõistluse vigastuse tõttu vahele jätnud Mikk Reintam mängis täna Soome kõrgliigas 90 minutit.

Tema koduklubi Jyväskylä JK kaotas võõrsil Helsingi JK-le 0:2. Esimese värava lõi Sebastian Mannström ning teise Mika Väyrynen penaltist, kirjutab soccernet.ee.

Kuopio Palloseura alistas samal ajal kodus FC Lahti 1:0. Skoori tegi Ilja Venäläinen 80. minutil. Ats Purje kuulus võitjate algkoosseisu ja sai mängida 71 minutit, Sander Puri istus terve mängu varupingil.

Jaga artiklit

Kas Karl Kruuda lõpetab Soome ralli?

Auhinnamängu võitja loosime õigesti vastanute seast (vähemalt 21-aastased) ja auhinnaks on 6. septembril päev Pafiga Laitse rallipargis (kahele), kus parim saab auhinnaks reisi kahele oktoobris toimuvale Hispaania rallile!