Seksikas naine. Pilt on illustratiivne. (MAVRIXONLINE.COM/Scanpix)

Ameerika Ühendriikides Texase osariigis kahtlustatakse üht emakeeleõpetajat grupiseksi korraldamises oma meesõpilastega.

Politsei andmetel toimus seksiorgia eelmisel kevadel, kui 28aastase õpetaja mees ja kolm last olid kodunt ära. Grupiseksis osales neli 18aastast poissi, viies filmis seda mobiiltelefoniga, kirjutab ABC.

Õpetaja patuelu tuli päevavalgele siis, kui üks orgias osalenud poistest unustas klassiruumi oma päeviku, kuhu ta ühte koma teist oli kirja pannud. Päeviku leidis üks teine õpetaja, kes pärast tutvumist päeviku sisuga teatas loetust politseile.

Õpilaste sõnul algas nende suhe tekstisõnumitest, mis lõppesid sadade õpetajapoolsete sõnumitega päevas, vihjeid täis. „Õpetaja ütles, et temal on vajadus ning minul on midagi sellist, mida ta tahaks," rääkis üks õpilane kohtus.

Kuna kõik õpetaja „ohvrid" on 18aastased, siis teda seksuaalses ärakasutamises süüdistada ei saa. Ometi võib naisterahvast oodata kuni 20aastane vanglakaristus.

Abikaasa on naist avalikkuse ees toetanud ning lubanud igas katsumuses tema kõrvale jääda.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis