Mänguväljak, kus tüdruk ennast vigastas. (Aldo Luud)

Politsei ei alusta menetlust poisi suhtes, kelle paberinuga vigastas teisipäeval Jõgeva mänguväljakul 12aastast tüdrukut.

Kuna poiss on alla 14 aasta vanune, siis menetlust ei algatata, kuid lapse ja temaga vanematega on räägitud ning poiss sai oma teo ohtlikkusest aru, ütles Delfile Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kerly Peitel.

Jõgeva konstaablijaoskonna piirkonnapolitseiniku Diana Eriksoni sõnul võiks see õnnetu juhtum olla lapsevanematele aluseks lastele selgitamisel, kuidas terariistadega mängida ei tohiks. "Lapsed ei pruugi vähesest elukogemusest tulenevalt alati mõelda realistlikult, mida üks või teine tegu kaasa võib tuua, ka antud juhul ei mõelnud keegi midagi halba, kuid ei osanud arvestada ka võimalike tagajärgedega," selgitas Diana Erikson.

Täispikka artiklit loe Delfist!

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kaspar Käänik
Telefon 614 4108
kaspar.kaanik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis