3
fotot

"Tüdrukud, kellega mina koos Ibizal olin, on hämmastavad. Naersime ka omakeskis, et kui tegemist oleks reality show'ga siis ei vaataks seda mitte keegi. Kõlab uskumatult, aga nädala aja jooksul ei olnud meil omavahel mitte ühtegi tüli, sõnelust, halvasti ütlemist," räägib Eestit Martini talendijahil esindanud Helen Adamson.

Eile öösel Ibizalt koju jõudnud Helen tunnistab, et esialgu kartis ta, mis võib saada, kui 14 erinevast riigist ja kultuurist neiut kokku pannakse, kuid mingit katastroofi ei toimunudki. Nimelt hoolitses Martini tüdrukute valimisel, et tegemist oleks üksteisega sobivate isiksustega.

Kokku on Martini talendijahi finaalis 28 tüdrukut ning neist on tehtud kaks gruppi. Oma grupist oli Helen ainus blond, teises grupis oli paar heledajuukselist näitsikut veel. "Kuna mina olin ainus niiöelda põhjamaine loomulik blond, siis mul oli ilmselt pisut lihtsam silma jääda. Kas see on just eelis, seda ma ei oska isegi ennustada," ütleb Helen. Veel peab Helen oma plussiks ausust, siirust ja seltskondlikkust.

Kas teiste tüdrukutega tihedalt koos veedetud nädala jooksul sai üheskoos ka Heleni laule lauldud? Siiski mitte - oma laule andis ta kuulata vaid mõnele finalistile, kellega lähedasemaks sai. "Inglismaa finalist on samuti laulja ning temaga sai koos erinevaid laule lõõritatud," meenutab Helen. Finalistide hulgas oli aga veelgi omal maal tuntud nägusid. "Näiteks Leedu tüdruk on Leedus väga tuntud, modell ja paljudes teleprojektides kaasa teinud. Mitmed tüdrukud on oma maal tuntud, kuid pigem modellinduse poole peal," ütleb näitsik.

Lauljatar ja vastne modell on kindel, et Ibiza kogemus ja uued tutvused muudavad nii mõndagi tema elus, kuid modellinduse osas jääb ta siiski kahe jalaga maa peale. "Modellinduse jaoks olen ma juba liiga vana," teatab 25aastane Helen.

Martini talendijahi tulemused selguvad tegelikult alles oktoobris. Hetkel on kokku 28 finalisti, kellest oktoobriks valitakse seitse tüdrukut suurde finaali: neli rahvahääletuse tulemusel ja kolme žürii valikul. Võitja selgub oktoobris Milanos toimuval üritusel.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Merilyn Närep
Telefon 51993733
merilyn.narep@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis