Kui esimesel poolajal ei tahtnud Carmelo Anthony (paremal) visked kuidagi minna, siis teisel poolajal lammutas mees mõnuga (AP/Scanpix)

Olümpiamängude parima korvpallimeeskonna selgitavad Hispaania ja USA. Kui Hispaania oli esimeses poolfinaalis üle Venemaast, siis USA ässadel polnud probleeme Argentiina alistamisega.

Tõsi, esimesel poolajal suutis Argentiina oma maa-ala kaitsega ameeriklastele pisut probleeme valmistada (poolaeg USAle 47:40), kuid teisel poolajal hakkasid superstaaride visked tabama ja lõpusireeni kõlades ilutsesid tablool USA 109:83 võidunumbrid.

Võitjate resultatiivsemad olid Kevin Durant 19 ning LeBron James ja Carmelo Anthony 18 punktiga, kaotajate kasuks viskas Manu Ginobili edukaimana 18 punkti.