Mis mood see viimasel ajal on, et sünnipäeval enam kõhtu täis ei saa? Olen seda viimasel kolmel-neljal korral märganud. Kõike on laual vähe, suupisted on nii-nii pisikesed, neid ei märkagi kohe.

Hästi palju lauanõusid, aga süüa pole midagi. Vanasti tulid peolt koju ja tegid külmkapi lahti, et midagi suhu pista. Nüüd lähed peolt koju ja otsid külmkapist kõik välja, sest kere on hele. Mis kuradi jama see on – mina kulutan raha ja teen ilusa kingituse, aga süüa ei pakutagi?! Parem pole lugu ka jookidega. Mekutatakse ühe vahuveinipudeliga õhtu otsa.

Stella: Iseenesest on ju hästi, kui peolauas istudes ennast heast-paremast kurguni täis ei pugita ja pitsikergitamisega hoogu ei minda. Kui aga lauast peab tõusma hoopis tühja kõhuga, on tegu kas valearvestusega või teadliku koonerdamisega. Ajad on sellised, inimesed pole süüdi.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Katrin Rohtla
Telefon 614 4051
Katrin.Rohtla@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis