14aastane nooruk kukkus alla selle maja IV korruselt. (Mati Hiis)

"Nii tore poiss oli. Nii eeskujulik, rõõmus, alati tervitas, kepsles ringi," räägivad naabrid Viimsis IV korruselt alla kukkunud 14aastasest noorukist. "Me kõik oleme siin tema pärast mures ja palvetame."

Väljakutse Haabneeme alevikku Mereranna tänavale, kus poiss IV korruselt murule kukkus, sai politsei kolmapäeval kell 20.20. "Jaanil oli kaela peal suur haav, nagu oleks ta kakelnud. Ja kui ta poisi kohal seisis, siis lihtsalt kutsus kiirabi ja ei teinud teist nägugi," räägib majaelanik Marta (nimi muudetud) noormehe isast. Marta sõnul pole välistatud, et oli peretüli, kus isa sai vigastada ja ägestus, ning asi võis lõppeda poja aknast kukkumisega. "Ma väga loodan, et see ei ole nii," lisab ta, pisarad silmis.

"Jaan on karmi käega mees," kinnitavad ümberkaudsed elanikud.

Kiirabi toimetas poisi Tallinna lastehaigla intensiivraviosakonda, kust ta järgmisel päeval kirurgiasse üle viidi. Õhtulehele teadaolevalt on tal diagnoositud jalaluumurd, teiste vigastuste kohta info puudub.

"Ta ei olnud üldse selline poiss, kes oleks kunagi kurb. Ma mäletan, kuidas ta mõne päeva eest mulle vastu jooksis ning rõõmsalt tervitas. Ta meeldis kõigile ja sai ju nii hästi läbi kõigiga," ütleb üks kohalik elanik.

Politsei uurib juhtunu asjaolusid ja menetluse algatamine on kaalumisel. Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Ilmar Kahro sõnul materjalide kogumine käib.

Nooruki perekonda Õhtuleht eile kätte ei saanud.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis