Lady Gaga (AFP/Scanpix)

Eile ja üleeile viibisid Tallinnas Lady Gaga tehnilise meeskonna esindajad, et tutvuda lähemalt Tallinna Lauluväljaku kontserdiala ning tagaruumidega.

BDG Musicu produktsioonijuhi Mihkel Sirelpuu sõnul Lady Gaga uue show puhul on tegemist ülikeerulise lavakonstruktsiooniga ning iga detail vajab mitmekordset ülekontrollimist. "Lady Gaga "The Born This Way Ball" maailmaturnee jaoks väljatöötatud lavakonstruktsioone peetakse suurimateks, mis kunagi kontserditurneeks ehitatud on.

"Ainuüksi tehnilisi arvutusi ja jooniseid on meile saadetud poolteist tuhat lehekülge. Kohale sõitnud tehnilise meeskonna esindajate ülesandeks oligi kontrollida üle kõik detailid seoses lava ehitusega Tallinna Lauluväljakul, et poleks mingeid erisusi jooniste ja tegelikkusega. Samuti olid nad siin selleks, et ära lahendada Lauluväljaku mäe tõusu probleem, kuna kontserdi ajal on kasutusel lausa kaks helipulti ning neli torni heli- ja valgusvarustusega," kommenteeris Sirelpuu.

Lady Gaga show tarbeks tuuakse Tallinnasse kaasa võimalikult palju asju - alates riietusruumide mööblist ja kraanikaussidest golfikärude ja lava barrikaadini välja. "Ka riietusruumid olid kohtumisel eraldi teemaks. Lady Gaga meeskonna esindajad vaatasid üle, mida Lauluväljaku hoone tagaruumid pakkuda suudavad ning kas toad, mis me riietusruumideks valinud oleme, oleksid ikka õige suurusega ja õigetes kohtades nagu meie käest nõutakse," lisas Sirelpuu.

Lady Gaga annab Tallinnas kontserdi 25. augustil.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristjan Väli
Telefon 51993733
kristjan.vali@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis