Pilt on illustreeriv. (AP/Scanpix)

Facebookist on saanud tänapäeva maailmas niivõrd oluline asi, et paljud tööandjad ja ka psühholoogid peavad selle puudumist lausa kummaliseks.

Sellest on ammu juttu olnud, et tööandjad uurivad enne kellegi palkamist inimese Facebooki kontot. Kuid kas sotsiaalvõrgustik mõjutab ka isiklikke suhteid?

Väljaande Slate.com reporter hoiatas nõuande veerus Facebooki profiilita inimestega kohtamas käimise eest. "Kui sa oled vastavas eas ning kohtad kedagi, kellel pole Facebooki, võib ta sulle valenime all esineda. Facebooki puudumine on kindlasti hoiatav märk," kirjutas ajakirjanik.

Saksa ajaleht Der Taggspiegel märkis aga, et näiteks USA kinotulistajal James Holmesil ja Norra massimõrvaril Anders Behring Breivikil ei olnud Facebooki profiile. Kas juba Facebooki konto puudumine näitas, et nad ei ole terved suhtlejad?

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis