Pilt on illustreeriv. (SXC)

Eharmony.co.uk pani kirja kümme kõige tõenäolisemat põhjust, miks mehed tegelikult suhet ei taha.

Ta hoiab südames kohta oma eksile. Mees ei ütle sulle ju otse, et ta pole oma eksist üle. Ta ei pruugi seda isegi mitte endale tunnistada. Võib-olla pani hoopis sinuga olemine ta mõistma, et on keegi teine, keda ta igatseb? Milline iganes see situatsioon täpselt on, parem on, kui paned ta seda tunnistama enne, kui haiget saad.

Tema eks kohtles teda halvasti. Pärast suhtest (olgu siis halvast või mitte) väljumist tuleks võtta aega, et olla üksi ja saada kõigest üle. Et uude suhtesse astuda, tuleks saada tagasi enesekindlus ja olla see, kes varem (või siis parem kui varem). Vastasel juhul kanduvad vana suhte probleemid uude kaasa.

Sa pole tema jaoks ainus. Kui te pole justselles  kokku leppinud, ei pruugi sa olla ainus, kellega ta kohtamas käib. Jälgi märke: ta ei räägi sulle täpselt õhtutest, mil ta pole sinuga ja ei vasta alati su telefonikõnedele.

Samas, nii kaua, kuni te pole oma suhte piirides kokku leppinud, ei ole selles ka midagi keelatut, kui ta oma valikuvõimalused avatud hoiab. Ka sina võid seda teha.

Talle ei meeldi kellelegi kuuluda. Mõnele mehele lihtsalt meeldib vaba olla ja nii ongi. Neile meeldib küll naistega väljas käia, aga kellegagi end tõsisemalt nad siduda ei soovi. Sa ei saa kuigi palju muuta igavest poissmeest.

Raha. Kui kõik muu paistab timmis olevat, aga ta ei taha ikka veel sinuga suhtesse astuda, võib asi olla rahas. Võib-olla tahab ta karjääriredelil tõusta, et kunagi suhtes olles oma kallimale kõike vajalikku võimaldada.

Talle lihtsalt meeldib ikka ja jälle uuesti armuda. Võib-olla talle meeldib pidevalt uuesti armuda, uuesti kohtingutel käia - ta tahab, et kõik oleks uus. Ohumärgiks võib olla see, et tal on palju lühikesi suhteid olnud.

Ta tunneb, et teda tõugatakse tagant. Mõnikord tunneb mees, et teda lükatakse väevõimuga suhtesse ja iseenesestmõistetavalt ei taha mees sinna, kuhu teda lükatakse. Püüa pigem delikaatselt mainida, et tahad teie suhtluses edasi liikuda, mitte ära nääguta sel teemal tema kallal.

Ta pole valmis kellegi teise eest vastutama. Kellegi südame "omamine" on tegelikult suur vastutus ja mehed ei pruugi alati selleks valmis olla. Märgiks sellest võib olla see, kui ta loobib oma raha tuulde, selle asemel, et millelegi asjalikule kulutada. Sel juhul ei saa ta õieti endagagi hakkama.

Ta tahab vaid seksi. Ta tahab vaid lõbutseda ja sinuga seksida. Nii lihtsalt on.

Sa ei meeldi talle piisavalt. Mõnikord kutid käivad lihtsalt kellegagi väljas.. ja viimaks mõtlevad, miks nad seda ometi teevad. Ta suhtleb sinuga seni, kuni tuleb keegi, kes talle rohkem meeldib. Ta ei pruugi südametu olla, ta lihtsalt teab sügaval sisimas, et sina ei ole see õige.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis